Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az osztálytársam egy időutazó?

Az osztálytársam egy időutazó?

Figyelt kérdés
Ezt az egyik osztálytársam mondta,tehát ne engem tartsanak hülyének a trollok és akik nem hisznek ilyenekben :) Tehát,az egyik lány azt mondta lehet hogy időutazott,és azt is mondta,hogy egyik nap amikor ment hazafelé a suliból akkor megmagyarázhatatlan érzést érzett,és mivel látta az órát ami 14:20-at mutatott,amikor azt mondta vissza utazott a múltba akkor 14:10 volt.Én hiszek neki,ő egy őszinte lány,de tényleg!SOSEM hazudik,mindig igazat mond szóval..Meg interneten is sok bizonyíték van az időutazásra,bár a legtöbb kamu.Kérlek,csak azok írjanak,akik normálisak,és ha nem is hisznek ebben,akkor normálisan írják ezt meg!És ha valaki hisz benne,írja már meg hogy hogy lehetett ez!Köszi :)

2017. szept. 15. 14:28
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Azért nem kell úgy kezelni mint egy óvodást,ha nem úgy akartad írni akkor bocsi.Én hiszem,hogy egyszer a jövőbe feltalálják az időutazást,persze nem 2018-ra gondolok,hanem pl 2050 körül vagy még később.
2017. szept. 15. 18:48
 12/33 anonim válasza:
John Titor vagyok,megint visszajöttem.
2017. szept. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
90%
De ha a jövőben feltalálják az időutazást, akkor a jövőbeli éned miért nem jött vissza hozzád, hogy megmondja, hogy igazatok volt?
2017. szept. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
76%

Én is utaztam már időben. Minden évben októberben van hogy az egyik percben hajnali 3 óra van a másikban meg már 2-óra !


Ráadásul minden évben előfordul.

2017. szept. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
0%
Látom halvány fingod sincs a fizikáról! Figyíí inkább tanulni kellene az iskolában, nem pletykálni.
2017. szept. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Nekünk még nincsen fizika,az jövőre lesz de mindegy..Mondom,aki troll az feleslegesen ír,mert lesz*rom!Aki meg engem h*lyéz le azt szint úgy..
2017. szept. 15. 22:22
 17/33 anonim ***** válasza:
23%
Akkor 12 éves sem vagy, rosszul gondoltam. Ahhoz képest egész helyesen írsz, szóval látok jövőt előtted. Ha majd tanultok fizikát, és megérted, akkor rájössz, hogy az idő az nem olyan, mint egy út, amin lehet oda-vissza menni.
2017. szept. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim válasza:
0%
Nekem sokszor megesett az hogy valami tortenik(pl: egy oreg ember elesik mert egy tetovalt majom kirakta a labat(nem nem volt ilyen de ez csak pelda)es egy ido utan ismet megtortenik ez) tehat mindig amit latok a holagba sokszor megismetlodik es ezen csak nezek ki a fejembol h ez mar a multba is volt es gondoltkozom h most ez hogy is van? Nem jol neztem at a multat es ezert megtortent megegszer?
2017. szept. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
8%

2 ismerősöm is van aki hasonlóról számolt be.

Az egyik egy járművön érzékelte a "csúszást", felszálltak, várakoztak még a párjával tanakodtak, hogy mikor indulnak már, majd egyszer csak ott voltak. Egyikük sem emlékszik, hogy a jármű elindult volna, csak arra, hogy célba értek.

A másik szintén hasonló sztori, teljesen más emberekkel és más szituációban.

2017. szept. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
0%

Nem időutazó, csak néha csinálnak velünk hasonlókat. Egyik ismerősömet is már átrakták egy órával későbbre.

Okai számotokra lényegtelenek, az is, mennyit rakták vissza, ha egyáltalán ez volt. Felejtsétek el.

2017. szept. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!