Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lapos lenne a föld?

Lapos lenne a föld?

Figyelt kérdés
Az elmélet szerint a föld nem egy gömb/geoid és csak a föld létezik végtelen síkban és az általunk ismert világ el van kerítve és azon belül mozog a nap és a hold
2018. aug. 13. 23:13
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/149 A kérdező kommentje:

Normális válasz ami meg mondaná hogy a föld gömbölyü ?

nincs :( mert a föld görbülete nem is látszik sehonan...

2018. aug. 14. 17:31
 22/149 anonim ***** válasza:

Na, ezért valók az ilyen kérdések az ezotériába: mert a kérdező egyszerűen nem fogad el másfajta választ.

TISZTELT MODERÁTOR!

Át lehetne tenni?

2018. aug. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/149 anonim ***** válasza:
100%
Én azért kíváncsi lennék, hogy a részletesen leírt vizsgálati módszerek milyen megfontolásból minősülnek abnormális válasznak egy lapos Föld hívő számára. Mi a probléma velük? Milyen válasz lenne kielégítő? Csettintésre megjelenő unikornis, ami felrepít az exoszférába, hogy megnézhesd a bolygót? Ha ez a "normális" válasz, akkor sajnos tényleg nem szolgálhatunk ilyesmivel neked.
2018. aug. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/149 anonim ***** válasza:
100%
Bele gondoltál már abba hogy hogyan működne a tengeri hajózás ha gömböt feltételeznek oszt mégis lapos?????
2018. aug. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/149 anonim ***** válasza:
100%
Az a gond ezekkel az ostoba laposföldesekkel hogy fogalmuk sincs a Föld méretéről. Jönnek állandóan ezzel hogy nincs görbület, azt beraknak egy képet a horizontnak egy kis részéről. Nagyon buták és sajnos ártalmasak is, mert terjesztik a baromságukat. Ja a legjobb meg az az egészben hogy az értelmes embereket birkázzák le :) idióta bagázs
2018. aug. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/149 A kérdező kommentje:

file:///C:/Users/Hello/Desktop/lapos-fold.jpg


Ha vidoval akarjátok aí föld görbületét bizonyitani el kell hogy keserítselek titeket mert azoknál a videóknál általában Gopro vagy ahoz hasonló lencsét használnak és attól tűnik úgy mintha a földnek lenne görbülete

2018. aug. 14. 23:33
 27/149 anonim ***** válasza:
100%

..de ..senki se akarja videóval bizonyítani. A számítógépeden lévő fájlokat pedig nem érjük el, fölöslegesen linkeled.

Én most így ezen a ponton szálltam ki :D

2018. aug. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/149 A kérdező kommentje:
Jo de az a baj jogy kb senki nem akarja be bizonyitani hogy a föld egy gömb és ezt szóvátetem és átt is tettek ezo kategoriába...
2018. aug. 15. 00:38
 29/149 A kérdező kommentje:
Amúgy ez milyen érdekes hogy ha azt probálják bizonyitani hogy a fold lapos akkor meg ti nem birjátok elfogadni (az igazságot)
2018. aug. 15. 00:40
 30/149 Tislerics Máté ***** válasza:
100%

,,Jo de az a baj jogy kb senki nem akarja be bizonyitani hogy a föld egy gömb és ezt szóvátetem és átt is tettek ezo kategoriába..."


Nem értem mi a bajod az ezotéria kategóriával. Te is ezoterikus vagy! Fáj az igazság? szeretnél tudós lenni? :D

A laposföldes marhaságnak semmi keresnivalója a tudományok kategóriában. Ez a hit, pont olyan mint minden más nem bizonyítható vagy hibás elképzelés a világról. Ez az ezotéria! Itt a helyetek!


,,Amúgy ez milyen érdekes hogy ha azt próbálják bizonyítani hogy a fold lapos akkor meg ti nem bírjátok elfogadni (az igazságot)"


De elfogadjuk! Pont ez a lényeg! Hogy mi elfogadjuk a bizonyításokat. Erre pont ti vagytok képtelenek! A laposföldes tézist csak a tudományos módszerrel lehetne bebizonyítani. Amit ti láthatóan csak tiszteltek és elismertek, mint a magfelelő bizonyítási módszert, de nem értitek és nem tudjátok használni. Bumm! Ezért van itt a helyetek!

2018. aug. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!