Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hallottam valamit, félnem...

Hallottam valamit, félnem kell? Sos!

Figyelt kérdés

Ma szinte egész nap darkwebről rendelt mistery box bontogató videókat néztem, aztán így este eléggé parázok. Éppen a kádban ülök, és hallottam, ahogy bezárult és kinyílt a szobám ajtaja, a tengerimalacom pedig elkezdett hisztizni, és csak mozgás esetén csinálja. Nem merek kimenni, pedig már ki kéne, kell tartanom valamitől? Nagyon ijedős vagyok, van valami megoldás, hogy összeszedjem magam? Nagyon fontos...

16/L



2019. márc. 11. 00:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor gondolj arra, hogy a fürdőben is megtalál, ha akar. 😄
2019. márc. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Na basszus, arra nem is gondoltam, hogy a fürdőben is megtalál :'D

A normális válaszokat köszönöm, a pszichoterápia nem értem, hogy jött ide, a bunkó válaszokra meg csak annyit mondanék, hogy fogadni mernék arra, ti is csináltatok már ilyesmit, vagy ehhez hasonló dolgot az éltetekben (gondolok itt arra, hogy megtettetek valamit, amit nem kéne), szóval egyáltalán nem érzem magam emiatt buta p*csának, vagy ilyesminek, tanultam a dologból, viszont titeket sajnállak, hogy ilyen csökönyösen tudtuk megnyilvánulni, egy csepp empátia sincs bennetek és a segítőkészségetek is az egekbe van :D

2019. márc. 12. 18:06
 13/13 anonim ***** válasza:
39%
Persze, hogy megértünk, mind emlékszünk, miket vállaltunk 10-12 évesen. :P
2019. márc. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!