Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Aura látás hogy tanulhatom meg?

Aura látás hogy tanulhatom meg?

Figyelt kérdés
Mielőtt azt mondanátok az nem hülyéskedésre való és nem tudom mit teszek.Nem hülyéskedésre akarom.Elég naiv vagyok ezért már rengetegszer átvertek és ezzel azt akarom hogy tudjam kiben bízhatok meg.
2011. okt. 9. 10:08
1 2
 11/15 anonim válasza:
ja és a látásom pedig kiváló.
2011. nov. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 mustafa33 ***** válasza:
Először is keresd meg az aurát. Aúgy ketyeg. Aszerint megtanálod. Osztán ha mán ketyeg, akko nézd meg. És láutni fogod.
2011. nov. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az aura egy nem látható fényoktávon látható, így csak különleges emberek láthatják.
2011. nov. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
"Aura látás hogy tanulhatom meg?" Először meg kellene tanulni magyarul szerintem...
2011. dec. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az ember olyan mint egy gép , ha elromlik benne valami akkor azt meg lehet javítani ,ha nem müködött benne már születéskor sem azt is meg lehet csinálni!! "Tanulni az iskolába kell!"
2012. jan. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!