Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ti hisztek abban a jóslásban...

Ti hisztek abban a jóslásban amit az utcán a cigányasszony mond? Vagy nagyon cikinek látjátok?

Figyelt kérdés
Soha életemben nem álltam még meg cigányasszonynak, sőt semmilyen cigánynak, ma jo kedvem volt és épp haza tartottam mikor odajött egy hogy megkérdezze az időt..ürügy persze, na mindegy aztan elövette a kartyat stbstb..én meg halvány lila gözömsincs, hogy miért de végighallgattam..h igy szerelmes, ugy szerelem, ilyen jó olyan jó, aztan mondja hogy most adjon vmit amit ugy érez h adhat...adtam neki 300 ft ot és otthagytam :D Aztán pedig, olyan bündtudatom lett, hogy leálltam egy ciganyasszonnyal..
2012. szept. 6. 16:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem hiszek benne!És borzasztó "ciki"!
2012. szept. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Ezalor ***** válasza:

Kedves kérdező!


A cigányok közt a jóslásnak nagy hagyománya van, és vannak sokan akik tényleg értenek hozzá többé-kevésbé, de vannak csalók is. Amikor valaki, akár cigány akár nem, az utcán jön oda hogy had jósoljon neked apróért, én azt semmiképp nem tartanám hitelesnek.


Ha pedig szerelemről meg szerencséről kezd magyarázni, akkor már teljesen biztos hogy csaló. Az emberek szeretnek jó dolgokról hallani, szeretik elhinni, és akkor szívesebben adnak neki pénzt.


Eleve, a valódi jóslás NEM a jövő megmondásáról szól. A jövőt NEM lehet megmondani, mert NINCS előre megírva! A valódi jóslás egy elemző folyamat ami kérdésekre keres választ, problémákat tár fel.



Üdvözlettel,

Ezalor

2012. szept. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 legion válasza:
Ki az a hulye,aki a ciganyoknak hisz?
2018. dec. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Én úgy vélem,és ezt nagymamám is sokszor megmondta..,hogy erre születni kell.Multkor pont egy csaló szerelmet akart jósolni 1000ft-ért,de túl gyanus volt.Ha valaki jósol az nem téged keres,hanem te keresed őt.Viszont elkezdtem neki mesélni arról,hogy engem is érdekel és gyakorlok.A válasza az volt,hogy erre születni kell.És mivel az én családom Sváb,ezért valószínű nincs meg hozzá a tehetségem.Felhívta a figyelmem,hogy ez nem játék és,hogy ő is menekült ki ebből,mert rossz dolgok történnek vele ,de nem tud.Szomszédunkban egy roma család lakik.A néni már kislány kora óta ezzel foglalkozik,ugyanis anyukája tanította meg neki.Kíváncsiságból elmentem,hozzá mikor kicsi voltam.Megjósolta,hogy pereskedni fogunk...igaz lett..Apukám anyukámmal,hogy kit illetek meg és ki legyen a gyámom.Utazás..nagyra gondoltam.Csak suliváltás volt,valószínüleg a távolra gondolt vele.És rontást is vett le rólam.Nagyon jól csinálja,németből és más külföldi országokból is keresik.Azt mondta attól független,hogy nem a fajtája vagyok...van hozzá érzékem.Most kezdtem tanulgatni a jóslást.Barátnőmnek és nekem is amit kiraktam igaz volt...a múlt a jelen és a jövőn meglepődtem,mert volt meglepetés,amire számíthattam ugyan.És ez erős dolog lesz..,de hetekkel előre álmodok meg vagy látok dolgokat.Nem nem olyanokat,amik nincsenek.Pl:úniós pénzek...😜Beszélgetek barátaimmal és szóról szóra,történésről történésre pontosan az volt.Mintha már éltem volna át azt a percet.És rájöttem,hogy ezt már megálmodtam 2hete-2hónapja.Hiszek benne.És azt mondják ez a leg fontosabb.Mert,ha nem hiszel,akkor csodát se várj.
2019. júl. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 legion válasza:
Tanultal belole? Ha mar csak odalep hozzad egy,tudhatod,a penzed akarjak. Vagy erov,vagy csellel,vagy szimplan elveszik toled.
2022. jan. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!