Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! De mitől hirtelen ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! De mitől hirtelen ez a nagy változás? Szerintetek lányok tanácsát kérném elsősorban .

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 2 hónapja avgyunk együtt és mindig hazakísértem, egyfolytába együtt voltunk jó persze a abrátnőivel is volt szerintem eleget. Most már alig akarja hogy hazakísérjem elötte meg mindig mondta hogy örülne neki mostemg ne kísérjem haza. Lassan már többet van a abrátnőjével mint velem és ezt multkor tudtára adtam ami persze nem tetszett neki annyira. Állítása szerint soha nem akar más pasit és örökké velem akar lenni és nagyon szeret én is nagyon szeretek és érzelmeim kölcsönösek iránta.
2010. márc. 17. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha azt mondta,hogy Veled akar maradni,akkor valószínűleg csak többet akar a barátnőivel lenni és egy kicsit több szabadidőt szeretne!

Üdv!

2010. márc. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne közeledj annyit felé. Mutass kevesebb érdeklődést iránta. Valószínű úgy érzi, hogy megfojtod a szereteteddel. Próbáld ki, hogy ő megkeres-e. Ha nem, és ő egyáltalán nem kezdeményez, és nem akar veled lenni, akkor hiába mondja, lehet, hogy magának is csak bemesélni akarja. Ha így van, akkor keress mást. Az a kapcsolat, ahol már két hónap után ilyen gondok vannak, nem lesz valami egyszerű.
2010. márc. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

én próbálok neki szabadidőt hagyni de mikor már mondja hogy ne kísérjem haza azért mert zenét akar hallgatni hát ja faxa

fontosabb neki a zene mint én? vagy mi

meg régebben arról beszéltünk hogy mi lesz a kisbabánk neve majd, milyen jó lesz ha együtt élünk, mit csinálunk majd a..... meg ugy mindenről.Mostmeg abból egy egy beszélgetés szia drágám,mi zujs,tanultál, mit csináltál ma azt ennyi

2010. márc. 17. 18:56
 4/7 anonim ***** válasza:

Most én magamból indulok ki én igy szoktam ált. lekoppintani a srácokat..sztem rájött h ő inkább barátnőzik mint pasizik és lehet h már annyira nyomulsz meg kedveskedsz neki h elege lett és nem tudja h h mondja meg neked h vége mert ez neki sok és úgy h ne bántson meg..

szal beszélj vele h mondja el az érzéseit vagy mit gondol a kapcsolatotokról.

17/L

2010. márc. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát, így is alakulhat, úgy is alakulhat... Mármint arra gondolok, h nekem is volt dolgom olyan sráccal, akit a végén már inkább kerültem, szilveszterkor sem hagytam, h hazakísérjen, és a minimálisra próbáltam meg csökkenteni a találkozók számát, mert úgy éreztem, megfulladok. Egyrészt nem is voltak bennem olyan mély érzések, de nem is hagyta, h kialakuljon, már az első randink óta bombázott az smsekkel, meg hívott telefonon, ki sem bontakozhattam. Egy idő után sok volt, és kiléptem a kapcsolatból. 2 hónapot se bírtam vele. Szóval így is alakulhat. De kívánom, h ne így alakuljon, hanem a másikféleképp, vagyis h egy kicsit szeretne barátnőzni, ellenni egyedül. Kicsit jó néha külön lenni a párunktól, teret engedni neki. Szóval lehet, h most erre vágyik. Ha nem akarsz átesni a ló túloldalára, és nem akarod, h megtörténjen veled is az, ami anno az én pasimmal megtörtént, (már h szakítottam vele, mert nem hagyott élni), akkor legyél óvatosabb. Egy idő után érezheti úgy a barátnőd, h túl sok vagy.

Nem kell mindig hazakísérni, nem kell folyton egymás nyakán lógni. Kell egy kicsit hiányozni a másiknak.

Erre törekedj, és akkor működni fog. :)

23L

2010. márc. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a jó tanácsokat de mi lesz akkor ha majd együtt fogunk egyszer élni akkor meg kizár a lakásból vagy mi?? mert sokat vagyunk együtt
2010. márc. 17. 19:02
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az még odébb van. Addig még sok minden változhat, és változni is fog.

Házastársaknak is kell néha pár nap külön. Édesapám pl minden tavasszal és ősszel lemegy 1-2 hétre a Balatonra horgászni, addig mi meg itthon vagyunk édesanyámmal meg tesómmal, és jól elvagyunk. :) Minden este felhív olyankor minket, beszélünk pár percet és ennyi.

Szóval ne félj attól, h majd kizár a lakásból :D

2010. márc. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!