Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Szerintetek a 2012-es korszakv...

Szerintetek a 2012-es korszakváltásnak lehetnek már, elsősorban érezhető jelei? Vagy csak én érzem azt, hogy valami nagy változás készülődik a közeljövőben?

Figyelt kérdés
Minél egyre jobban haladunk az év vége felé, annál jobban érzem a változás illatát a levegőben (nem szó szoros értelmében persze)! Veszem ezt észre saját magamon is, főleg saját gondolkodásomon, viselkedésemen is! Bár akár hányszor magamba figyelek egy picit, és felteszem magamban az egyszerű kérdést, hogy vajon féli kellene-e ettől a "nagy" váltástól, egy pici hang mindig azt súgja, hogy nyugi, minden a legnagyobb rendben lesz, neked nem kell tőle félni! :)

2012. szept. 24. 18:51
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
Szerinted a korszakváltás egy éjszak alatt megy végbe? Én nem hinném! Én úgy gondolom hogy az az ominózus dátum lesz az elindítója az lesz a gyújtó pont! Aztán a teljes változás kiteljesedéséig, végéig lehet hogy 50akár 100év is eltelik! én azt egy szóval sem mondtam, hogy dec 22.-én egyszer csak minden ember úgy ébred fel hogy: hoppá megvilágosodtam! :) Az a dátum szerintem egy szép hosszú folyamat kezdete! Akik meg már előbb ébredtek, nekik felebaráti kötelességük, a még alvó társaikat szépen lassan ébresztgetni mély álmukból!
2012. szept. 24. 22:29
 22/39 anonim ***** válasza:
52%
Látod ez volt a nagy ötlet!Folyamat!,most ezzel az egy szóval több millió embert megtévesztettek akár 10,20,50 vagy akár 100 évre is.Ez egy piszok nagy átverés csak az a baj,hogy sokan benyalják!
2012. szept. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:

Oké! Gondolj amit gondolsz, én meg érzem amit érzek!

Ezen nem fogunk össze veszi úgy érzem! :)

2012. szept. 24. 22:55
 24/39 A kérdező kommentje:
Tisztelt E.T. Úr! :) Minek akarnál fizikálisan haza jutni, mikor azt megtudod tenni anélkül is? :)
2012. szept. 25. 00:06
 25/39 anonim ***** válasza:
0%
Normálisan fizikai síkon szeretnék haza jutni. És vinném a családomat is. Itt a Földön nem érzem biztonságban a jövőmet. Ezzel sok mindent elárultam. És nem a természeti katasztrófákra gondolok.
2012. szept. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
A jövő csak egy relatív fogalom, képlékeny, és folyamatosan változásban álló! Mi félni valóm lenne, ha csak a test pusztul, de én örök vagyok? :)
2012. szept. 25. 00:26
 27/39 Ezalor ***** válasza:
25%

Kedves kérdező!


Nagyjából jól látod a dolgokat. A változási folyamat már több évtizede zajlik, az idei év vége felé van a csúcspont, de még utána is sokáig zajlani fog. Azt nem hiszem hogy a napfordulókor bármi látványos történne, de fene tudja, majd kiderül. Bár volt már pár látványos dolog, lásd Arab Tavasz, Occupy, etc. Bár ezek úgy tűnik megrekedtek, csak a nagyobb "áramlat" részei ezek is, és a nagy folyamat megy tovább.


Az meg hogy az egész változás mennyire lesz hatásos vagy látványos, az rajtunk múlik. Mindenki a maga kis részét teszi hozzá a közös "munkához". A tanulásunk, fejlődésünk azért gyorsult fel, hogy fel tudjunk készülni arra, hogy nagyobb felelősséget és aktívabb szerepet vállaljunk abban hogy ez a világ egy jobb hely legyen - elsősorban példamutatással, önzetlenséggel, őszinteséggel, és mindenek előtt: szeretettel.


A végkifejlet még soká lesz, jó pár évtized múlva, ha nem több. Sokan akik most részt vesznek benne, már nem fogják látni a végét - vagy legalábbis nem ebben az életükben. És hogy milyen lesz, hát, az egy szélesebb skálán mozog. De jelen pillanatban elég bizakodó vagyok.


Csak sajnos a divatezoterika, a rózsaszín ködben úszó mainstream new age-esek, indigó meg kristálygyerek mániákusok és világvége fanatikusok nem segítenek túlzottan az értelmes gondolatok terjedésének.


Mindenesetre nem vagy egyedül. Sokan vagyunk, és általában felismerjük egymást. ;)


Üdvözlettel,

Ezalor

2012. szept. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%
Sz­ar sem készülődik, csak mivel folyton ezt a hülyeséget lehet hallani, akaratlanul is befészkelte magát a fejedbe a gondolat.
2012. szept. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
72%

Olyan érdekesek vagyunk, mi emberek. Beképzeltek, pedig mit sem tudunk. Fikázzuk a másikat, ha másként él vagy gondolkodik és érez. Ha valakiben felmerül, hogy a megszokott, belénk táplált életmód és életfelfogás nem vezet előre, akkor már a többség szerint az kattant. Aki elkezd ébredezni, az fikázza azokat, akik aludni akarnak.

Hát aludjanak, ha ezt választják! Aztán majd ne keseregjenek, ha egy rosszabb helyen találják magukat, ne nyavalyogjanak, hogy nincs mit enni és a katasztrófák mindennaposak. Ébresztgetni őket? Lehet utat mutatni, de rálépni és járni rajta nem tud helyettünk más. Szerintem mindenkinek egyenlő lehetősége van figyelni a változásokra. Ha akar figyel rá, ha nem, akkor nem. Lehet, hogy majd figyel rá később, lehet, hogy soha. Ez a téma felette jár már az ódivatú "majd kiderül kinek van igaza" kérdéskörön. Aki így gondol, tesz, érez, az máshol "köt ki", mint aki nem hajlandó felébredni. Persze minden mondathoz képzeljétek oda a "szerintem" szót, meg ne sértsek senkit önérzetességében. :)

2012. szept. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Akkor tudod mit? Legyen neked igazad! ;)
2012. szept. 25. 12:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!