Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Szerintetek a 2012-es korszakv...

Szerintetek a 2012-es korszakváltásnak lehetnek már, elsősorban érezhető jelei? Vagy csak én érzem azt, hogy valami nagy változás készülődik a közeljövőben?

Figyelt kérdés
Minél egyre jobban haladunk az év vége felé, annál jobban érzem a változás illatát a levegőben (nem szó szoros értelmében persze)! Veszem ezt észre saját magamon is, főleg saját gondolkodásomon, viselkedésemen is! Bár akár hányszor magamba figyelek egy picit, és felteszem magamban az egyszerű kérdést, hogy vajon féli kellene-e ettől a "nagy" váltástól, egy pici hang mindig azt súgja, hogy nyugi, minden a legnagyobb rendben lesz, neked nem kell tőle félni! :)

2012. szept. 24. 18:51
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:

Utolsó! Aztán lehet hogy ez sem fog bekövetkezni, de mi van ha igen!?

Tudod, egy globális változásnak a fennállására mindig meg van szerintem az esély, függetlenül attól, hogy megjövendölték-e, vagy sem! :)

2012. szept. 24. 20:54
 12/39 anonim ***** válasza:
Változás lesz a társadalomban. Én is úgy érzem, hogy nincs az a dolog amit ne tudnék! Olyan lettem mint egy szuper-ember. Hetente feltalálok valamit de csak a fejemben. Mindenhez értek, semmihez nem kell senki segítsége sem, mindent magam szerelek, építek,létrehozok, amit "házilag" lehetséges. És mindent tudok a világról.
2012. szept. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:

Ahammm... kedves utolsó Nekem meg véletlenül tollas a hátam nem?

Ha te tényleg ilyen jól csinálod, akkor miért vagy még ezen a létsíkon megrekedve? :D

2012. szept. 24. 21:05
 14/39 anonim ***** válasza:

Ez érdekes kérdés, mert a felemelkedés logikusan gondolkodva már elérkezettnek tűnik. Mindent megélt az ember ha végig gondoljuk, már nincsen olyan film amiben újat tudnak mutatni az embernek, már minden túl van a lélek és még mindíg itt senyvedünk a test bőrtönében, vajon miért ?


Te mit érzel, milyen jeleket amiből arra következtetsz, hogy lelki felemelkedés lesz ?

2012. szept. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:
Az oké, hogy maga az emberség már sok mindene át, és keresztül ment, de egy dolgon még nem az elmúlt egy világévet nézve! Az emberek már sok mindent tudnak, de a legfontosabbat még nem, vagy nagyon elfelejtették! Mégpedig azt, hogy nem egymás ellen, hanem egymásért kell élni, vagy is, még " ember embernek farkasa " addig az igazi leckét nem tanultuk meg! Én azt érzem, és látom hogy egyre több embernek nyílik fel magától a szeme és kezd ébredezni évezredek óta tartó mély álmából! Én csak érzem amit érzek, napról napra lejjebb halkítom az egót, és megyek a lélek irányába, mert tiszt tudás csak is onnan jöhet... :)
2012. szept. 24. 21:24
 16/39 anonim ***** válasza:
Valahogy sorra bekövetkeznek azok a dolgok amikre gondolok. Amikor éppen egy jövőbeni vagy aktuális témából akarok csinálni mondjuk egy dokufilmet, akkor azzal tuti megelőznek amerikában. És a témák amiket feszegetnék nem szokványosak. És ha Én észre veszem ezt, akkor más is észre veszi. Így indul meg a folyamat.
2012. szept. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:
Lehet ki kellene költöznöd Amerikába, és karriert csinálni Hollywoodban... :D Figyelj, vagyunk 7milliárdan, természetes, hogy többen kezdik el látni tisztábban a valóság különböző aspektusait, ez nem kiváltság, sem nem adomány ez ott van mindenkiben! Csak mint már írtam, az emberek jobban szeretnek buták maradni, és kétségek közt tartani magukat, mint sem hogy tisztán lássák a dolgokat! :)
2012. szept. 24. 21:41
 18/39 anonim ***** válasza:
52%
Igen már én is érzem, minél jobban közeledünk felé annál több ember hülyül meg. De szerintem én képes leszek túlélni a világvégét, mióta megszülettem azóta mindegyiket sikerült!
2012. szept. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
Egy dolog, kedves korlátolt barátom az, hogy te nem tudsz különbséget tenni a világvége, ill. a korszakváltás közt! Előbbit, ha figyelmesen olvastál, sehol sem írtam, mint lehetséges tényezőt! Mondjuk arról meg már nem én tehetek, hogy műveletlen vagy, és nem vagy tisztában két szót illető különbségekkel! :)
2012. szept. 24. 21:49
 20/39 anonim ***** válasza:
47%

Akinek eszébe jutott ez a korszak váltás,az nem is volt hülye!Miért?

Mert a világvége el nem jövetelét könnyü bizonyittani vagy is hát egyértelmü,hogy nem vált be a jóslat,de a korszakváltás meg nem történtét nehezebb,mint ahogy azt is hogy valóban meg történt.Ez azt jelenti,hogy majd,ha nem történik semmi,akkor könnye magyarázzák,majd,hogy ők érzik csak a többi a hülye,hogy nem érzi.

2012. szept. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!