Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Szerintetek a 2012-es korszakv...

Szerintetek a 2012-es korszakváltásnak lehetnek már, elsősorban érezhető jelei? Vagy csak én érzem azt, hogy valami nagy változás készülődik a közeljövőben?

Figyelt kérdés
Minél egyre jobban haladunk az év vége felé, annál jobban érzem a változás illatát a levegőben (nem szó szoros értelmében persze)! Veszem ezt észre saját magamon is, főleg saját gondolkodásomon, viselkedésemen is! Bár akár hányszor magamba figyelek egy picit, és felteszem magamban az egyszerű kérdést, hogy vajon féli kellene-e ettől a "nagy" váltástól, egy pici hang mindig azt súgja, hogy nyugi, minden a legnagyobb rendben lesz, neked nem kell tőle félni! :)

2012. szept. 24. 18:51
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
Bocsánat, helyesbítek! 10:45-ös, akkor legyen neked igazad! ;)
2012. szept. 25. 12:23
 32/39 anonim ***** válasza:

Ezalor egyébként meglepően jó és kulturált dolgokat írt, tény, hogy változások történnek. Ahogy mindig.

Viszont meggyőződésem, hogy az, hogy az idei év végén fognak a dolgok kicsúcsosodni, totálisan alaptalan, és csak azért mondják, hogy megindokolják a nemrég még oly bőszen hirdetett nagy világégés kínosan nyilvánvaló elmaradását.

2012. szept. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
0%

Igen hatalmas változások lesznek.

De ezek fokozatosan vannak nem egyszerre.

Hamarosan, kormány váltás lesz. ami azt jelenti, hogy az emberi kormányzatokat, felváltja a régen várt Krisztusi kormányzat, amiért Jézus imádkozni tanította a követőit.

A földön ez a királyság mint egyetlen kormányzat fog irányítani.


Ennek előtte hatalmas tisztogatások várhatók, mert akik nem ez országba valók azokat örök száműzetésbe taszítja a király.(nem létezésbe)

2012. szept. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
33-as vagyok: Nah pont ma hajnal 4-kor láttam egy Ufo-t.Messzire a horizonton volt. Nagyon fényes és világos ultrafehér egyenletes fény volt, kb 20-30 méter átmérővel ahogy kiszámoltam. Tárgy körvonalát nem láttam. Fél óráig néztem, nem mozdult. Aztán hazamentem mert nagyon álmos voltam meg fáztam, meg amúgy is nagyon messzire volt.
2012. szept. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:
Nekem nyáron mániám hosszú órákat a szabadban nézni a csillagos eget, és gondolkodni a mindenségen, már évek óta ennek a hóbortnak hódolok (nagyon megnyugtató, számomra legalább is, és hajnali levegő, mezitláb a fűben stb...) na lényeg a lényeg, nekem sajnos ilyen jelenséget még nem volt módomban tapasztalni!
2012. szept. 26. 18:35
 36/39 anonim ***** válasza:
Felvettem amennyire tudtam a kamerámmal amit mindig magammal hordok az övtáskámban. De gyakorlatilag értékelhetetlen a felvétel, viszont annyi látszik rajta hogy valóban erős fény van a láthatáron, amit fentebb elmondtam. Persze próbáltam rázúmolni, de hát kézben tartott kamerával ami nem éjszakai felvételre van, jó hogy ennyi is látszik. Amúgy csak amiatt voltam a szabadban, mert a párom felhúzta az agyam és gondoltam járok egyet hogy kifújjam a gőzt.
2012. szept. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim válasza:
Aranyosak vagytok... :) csak sajnos tévedtek.
2012. okt. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Amennyire beleérző képességem van a jövőt illetően, azt mondanám, hogy olyan új világrend köszönt be hogy az beszarás lesz. Ideje lesz a felkészülésre. Harc az aktatologatók ellen címszóval.
2012. okt. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Így, több mint két évvel a korszakváltás után, mond, mit érzel a változással kapcsolatban?

2015. jan. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!