Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Történt már veletek ilyen?...

Történt már veletek ilyen? Vagy hasonló, hogy egy tárgy "döntött" a sorsotokròl.

Figyelt kérdés
Azt történt velem, hogy a napokban összevesztem a barátnőmmel,pont mikor elkezdtem olvasni egy könyvet, melyben pontosan ugyanaz a szituáció volt leIrva, mint ami történt.Aztán továbbolvastam, ès ami aznap volt írva a könyvbe, megint az történt (persze ha kicseréltem a főhős nevét az enyémre).Már 15 éve porosodott a könyv a polcomon, de mindíg éreztem egy kötődést a könyvvel, ès most volt időm és kedvem olvasni. Egyébként lehet ez a könyv egy jel, egy utalás?Erre vagyok kiváncsi?

2012. okt. 17. 22:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
23%

"kérem csak az válaszoljon, aki nem vesz viccnek!"

Olyan nincs xD

2012. okt. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szerintem az történhetett, hogy hatással volt rád a könyv tartalma és tudat alatt valamiért úgy alakítottad az eseményeket, hogy a könyvben megírttal stimmeljen.De lehet egy véletlenen egybeesés is.
2012. okt. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Igen, voltam már úgy is, hogy évekig állt egy könyv olvasatlanul a polcomon. Fogalmam sincs, egyszer csak miért vettem le és olvastam el, de gondolom abban az időben lett aktuális, mert az útmutatásai alapján sokat változtattam az életemen pozitív irányba. Régen is el akartam már olvasni, de az első oldalaknál mindig letettem, aztán feladtam: nem érdekel címszóval. Sosem fogom megtudni, miért olvastam el pont akkor, amikor szükségem volt az útmutatásra, de örülök, hogy így történt. Mert nem hiszek a véletlenekben. A véletlen szót -úgy gondolom- arra használjuk, ha nem tudunk valamit megmagyarázni.
2012. okt. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem.

De ha elhiszed, akkor akaratlanul is bele fogod látni, mindent úgy fogsz tudat alatt értelmezni és talán még alakítani is, hogy alátámassza a hitedet. Nem érdemes, a könyv az csak egy könyv, papír és tinta, nem kell mindenbe misztikumot erőltetni.


Ignoramus

2012. okt. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Volt már rá példa, hogy az élet utánozza az irodalmat. (lsd:Titanic katasztrófa)
2015. jan. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

telefonnal (még) nem tuaok linkelni

google: A Titan(a hajó neve!!!!) végzete ( szerző:Robertson Morgen 1898 - 14 évvel a katasztrófa előtt)

2015. jan. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!