Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hogyan tudom fejleszteni a...

Nagy Salen kérdése:

Hogyan tudom fejleszteni a jövőbelátást?

Figyelt kérdés
Volt olyan amikor megálmodtad, hogy az osztály társam mit fog mondani az órán, de ez csak körülbelül 3-5 mp-ig tartott. Amikor reggel felkeltem akkor mit sem tudtam az egészről hogy xy kor ezt fogja mondani. És amikor meghallottam azt a mondatot amit megálmodtam akkor valami beugrik az agyamban és egyből emlékszem rá, hogy ezt már hallottam valahol és ezt álmodtam. Valamikor egy képet látok álmomba és az a kép ugrik be amikor a valóságban is azt látom. Kis koromba mindig képeket álmodtam most pedig valahogyan a beszédeket is tudom megállmodni. Ez a dolog csak max 5 napontva van vagy akár két hetente változó. Azt szeretném megtudni, hogy hogyan tudom ezt fejleszteni. PL: Amikor már felébredek akkor megtudom mondani, hogy mi fog történni nem az hogy a történés előtt 1 másodperccel ugrik be a dolog, meg jó lenne gyakrabban ilyet álmodni. Remélem sokatoknak van ilyen képessége és tud segíteni valamint ha lehet fejleszteni. Remélem nem tartotok hülyének!

#időutazás #álmodás #jóslát #emberfeletti képességet
2012. nov. 9. 16:25
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Bocs, de én hülyének nézel téged is, az elsőt is és a másodikat is. Hány évesek vagytok?
2012. nov. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Azért hülyének nem kell nézni, nem azt állítottam, hogy látom a jövőt, hanem hogy volt már olyan, hogy megtörtént, amit álmodtam. Néha viszont tényleg vannak ilyen megérzéseim, amik aztán be is igazolódnak. Ezt megmagyarázni nem tudom, megálmodni pedig olyan dolgokat szoktam, amik fontosak és sokat gondolkodom rajta, ez lehet az oka is (Persze nem pontosan ugyanazt álmodom, ami megtörténik, csak nagyon hasonlót) Nincs ebben semmi paranormális. Az a mondat lehet, hogy félreérthető volt, hogy szerintem nem lehet fejleszteni. Azt úgy értettem, hogy szerintem ez nem valami természetfölötti képesség, vagy valami veleszületett tehetség, hanem tudományosan is megmagyarázható jelenség.
2012. nov. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 ark86 válasza:
Előfordulhat ,hogy te is megálmodod- megérzed mi fog történni elvégre már egy ideje elérte az evolució azt a szintet amit az elme tudatosan is tud kezelni ahogy azt az elismert agykontroll könyvben is említ José Silva : 86. Oldal..kedves hitehagyott média álltal befolyásolhatott embertársaim, pszichikus képességek vannak .
2012. nov. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

"média álltal befolyásolhatott embertársaim"

Szerintem hülyeségekről beszélsz, béna könyvek által befolyásolt embertársam.

2012. nov. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 ark86 válasza:

Előre kijelentem, hogy csak hasonlóak vagyunk és mindenkinek saját magát kell behangolni , érezni.

Szóval.:

Befogadó -> értelmező agyfél..(gondolkozz és egyre közelebb kerülsz a megoldáshoz).


Múlt=memória , jelen=reflex , jövő= logika de leginkább vizualitás

(ennél az információnál is állj meg egy kis időre).


Ha érdekel a többi akkor privátba.

2012. nov. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 ark86 válasza:
Az nekem nem fáj ,hogy téged eltud nyelni a negatív média embertársam :),attól hogy a te világodban nem jelenik meg semmi színes csak szűrkeség ,az rajtam semmijen szinten nincs hatással ,de ugyanakkor aggaszt ,hogy vajon az a valami ami bekövetkezik a köv. héten milyen hatással lesz rád,attól tartok képtelen leszel benne felfedezni a jót . (nem én válaszolok hitetlenségedre, ne engem okolj majd létszi).
2012. nov. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 Malats ***** válasza:
Mi lesz jövöhéten?
2012. nov. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Nekem az fáj, hogy téged meg eltudnak nyelni a gyökér könyvek, amiket idióták írnak. (agykontroll,titok,stb. könyvekre gondolok) Nekem nem fáj, hogy álom világban élsz, de ne hülyítsd a többi embert tovább. Nem is olyan szürke ez a valóság, csak meg kéne próbálni benne élni...
2012. nov. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 ark86 válasza:

Azért vagy itt késő este igaz..?:)

Mert a hitetlenséget és az életedet halmozod,ha az életeddel meg vagy elégedve akkor fogadd el..legelőször magadat ,azért magad mert csak ugy tiszteld a másikat és szokásait mint magadat és szokásaidat;).

2012. nov. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

"Azért vagy itt késő este igaz..?:)"

Örülök, hogy vége a munkának, persze hogy itthon töltöm pihenéssel.

"Mert a hitetlenséget és az életedet halmozod,ha az életeddel meg vagy elégedve akkor fogadd el.."

El van fogadva az életem. Inkább neked kéne elfogadnod az életed, mert nagyon úgy látszik, valami általad megálmodott világban akarsz élni, de ébresztő, ez a valóság.

"legelőször magadat ,azért magad mert csak ugy tiszteld a másikat és szokásait mint magadat és szokásaidat;)."

Bocs, de nem fogom tisztelni az ostobákat.

2012. nov. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!