Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hogyan tudom fejleszteni a...

Nagy Salen kérdése:

Hogyan tudom fejleszteni a jövőbelátást?

Figyelt kérdés
Volt olyan amikor megálmodtad, hogy az osztály társam mit fog mondani az órán, de ez csak körülbelül 3-5 mp-ig tartott. Amikor reggel felkeltem akkor mit sem tudtam az egészről hogy xy kor ezt fogja mondani. És amikor meghallottam azt a mondatot amit megálmodtam akkor valami beugrik az agyamban és egyből emlékszem rá, hogy ezt már hallottam valahol és ezt álmodtam. Valamikor egy képet látok álmomba és az a kép ugrik be amikor a valóságban is azt látom. Kis koromba mindig képeket álmodtam most pedig valahogyan a beszédeket is tudom megállmodni. Ez a dolog csak max 5 napontva van vagy akár két hetente változó. Azt szeretném megtudni, hogy hogyan tudom ezt fejleszteni. PL: Amikor már felébredek akkor megtudom mondani, hogy mi fog történni nem az hogy a történés előtt 1 másodperccel ugrik be a dolog, meg jó lenne gyakrabban ilyet álmodni. Remélem sokatoknak van ilyen képessége és tud segíteni valamint ha lehet fejleszteni. Remélem nem tartotok hülyének!

#időutazás #álmodás #jóslát #emberfeletti képességet
2012. nov. 9. 16:25
1 2 3
 21/28 Malats ***** válasza:
Mi lesz jövöhéten?
2012. nov. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 ark86 válasza:

A biológia órán biztos neteztél mi te kis facelakó:D..?

Nem az a lényeg mi fog jövőhéten történni veled vagyis körülötted,az a lényeg meg fog.de véletlenül sem sugom meg mit kerülj ...nem akarom hogy esetleg pont ez miatt induljon be a lánc.

2012. nov. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

"A biológia órán biztos neteztél mi te kis facelakó:D..? "

???:D

"Nem az a lényeg mi fog jövőhéten történni veled vagyis körülötted,az a lényeg meg fog.de véletlenül sem sugom meg mit kerülj ...nem akarom hogy esetleg pont ez miatt induljon be a lánc."

???:D


Két értelmetlen hülyeség egy válaszban, gratulálok. Te azok közé tartozol, akik nem erre a világra valók, ezért megteremeed a saját képzelt világodat. Csak sajnálni tudlak.

2012. nov. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 ark86 válasza:
És még..?:)
2012. nov. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Semmi más. Már menthetetlen vagy.
2012. nov. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 ark86 válasza:
Ez egy jó tipp tőled:)..ha majd szédülök a magasabb tudattól, majd korlátokat emelek magamnak amit valóságnak nevezek el.
2012. nov. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 ark86 válasza:
Ismered azt a játékkonzolt amit playstationnak neveznek..?:) hamarosan piacra dobnak egy kiegészítőt ami képes az agyhullámokat fogni ,az elektroenkefalográfon alapszik a teknika...vagyis most megnézheted hogy a biologia-tudomány-spiritualizmus nem is áll messze egymástól ,:) ezt csak azért írtam le ,hogy most megtudd ez létező dolog vagyis nem kell megvárnod a köv hetet:/
2012. nov. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 betlindis ***** válasza:

sajnos valóban, ez sima deja vu, nem jövőbelátás, ilyen érzése a legtöbb embernek szokott lenni, hogy vmi már megtörtént, esetleg te csak belemagyarázod, hogy biztos álmodban láttad.

ugyanis aki jövőbe lát, az ELŐRE TUDJA, hogy mi fog történni. akár létezik maga a dolog, akár nem, egyszerűen ezt jelenti a jövőbelátás.

2012. nov. 14. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!