Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mit gondoltok a jóslásról?...

Mit gondoltok a jóslásról? Van itt olyan aki nem elvakult hívő de nem is szeptikus és mikor elment segített, használt neki? Mondtak nektek konkrét dolgokat amik be jöttek?

Figyelt kérdés

Meg szeretnék próbálkozni ezzel a dologgal, legalább egyszer, még ha sokba is kerül. Tudom hogy nagyon zsákbamacska de van itt olyan akinek tényleg pozitív tapasztalatai vannak, és nem csak bele magyarázási alapon? Esetleg tudtok ajánlani? 10 000 ft még fizetnék, esetleg 20 000 de többet már semmiképp.

Igazából nem a jövő érdekel konkrétan, inkább csak önismereti alapon szeretném ,,megnézetni magamat" valakivel akinek vannak ilyen ,,képességei". Nem is biztos hogy jósra van szükségem, de nem tudom akkor mi felé kéne nézelődnöm, annyira nem vagyok jártas a témában.

Feltételezem most mindenki arra gondol mértnek Pszichológushoz megyek, azért nem mert én már belük ábrándultam ki, és nem igazán érdekelnek azok akik meg próbálnak győzni róla hogy ezért meg azért jó, ajánlások végképp nem érdekelnek.



2015. máj. 8. 22:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Semmiféleképpen nem fizess 20 000 ft-ot. Általában 6 max 8 000 ft. Én nagyon profikat ismerek, akiknek ennyi a tiszteletdíja. Ha úgy mész oda mint egy óra élmény, szórakozás és nem veszed nagyon komolyan, akkor nem fogod megbánni.
2015. máj. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Csak azért írtam annyit mert egyszer fel hívtam egy szimpatikus jósdát időpont foglalásra, és ennyi volt az áruk.
2015. máj. 9. 22:12
 13/19 A kérdező kommentje:
Egyébként én is sokallom.
2015. máj. 9. 22:13
 14/19 anonim válasza:

Ha önismeretre van szükséged látóhoz, energia gyógyászhoz menj. Ő tud segíteni a hozott dolgaid fel-, megismerésében, megértésben és irányt mutathat a továbbiakra.

Az emberek érzik, ha igazat emberrel beszélnek, vagy igazságot hallanak. Mikor leülsz az ember elé és elkezd beszélni (legkésőbb ekkor) érezheted, hogy hazudik e. Ha téved azt sajnos ritkán érzed az elemzés alatt. Még egy jele van annak, ha nagy igazságot hallasz: kiráz a hideg, általában a gerinced mentén. Velőt rázó mondhatni. Olyan mint amikor simán hideg lesz mégis kicsit más. Megborzongsz. Tudni fogod.

A jóslásról.

A kártyák(cigány,tarot stb), rúnák és minden egyéb eszköz amivel a jósok jósolnak pusztán transzformátorok. Átalakítják az információt olyan formába,amit a jós értelmezni tud. Az információ pedig benned van, a lelkedben. Mindenkiben megtalálható az élet programja. Sors, karma, predesztináció. El vannak rendelve a karmikus találkozások,balesetek, életpénz és sok egyéb. Ezeket szerződésben leírjátok, leszületés előtt. A jós ezeket az információkat tudja (vagy csak részben, vagy csekély mértékben) értelmezni, mikor leülsz elé a transzformátorai segítségével. Egyénenként változó az érzékenység ezekre,de mindenki képes rá. A látók jó részének pl elég a név, vagy arckép az illetőről.

2015. máj. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, már el mentem egy látó-hoz aki jósolt nekem. Érdekes és felkavaró volt egyben. Nagyon tehetséges. Hihetetlen hogy mennyi ember nem képes befogadni az életnek ezen teljesen valóságos részét, csak mert nem hisz benne. És még mi vagyunk az ,,ostobák".
2015. máj. 12. 20:32
 16/19 anonim ***** válasza:
Egy igazi jós, olyan mint egy pszichológus. Rengeteget tud segíteni, hogy tisztábban láss, hogy mi folyik körülötted. Nem az Ezo tv-s, pénzenergia küldős formuláról beszélek. Sokan sajnos ezzel azonosítják ezt a szakmát. A kétkedők meg nem is akarják megismerni, milyen az igazi segítő jós. Éppen ezzel a mentalitással fosztják meg magukat, hogy segítsenek magukon.
2015. máj. 13. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Igen, teljesen egyet értek. De azért nem tudom teljességében hibáztatni ezeket az embereket. Általában a valamelyest hívő embereket avval vádolják hogy el menekülnek a valóság elől, mert félnek tőle. Igazuk lehet részben, de szerintem ez azokra az emberekre is igaz akik nem nyitottak az ilyen dolgokra. Félelmetes mikor az ember szembe találkozik valamivel ami ennyire meg foghatatlan, mégis létező. Nem mindenki képes feldolgozni az ilyesmit, és bele illeszteni a világnézeteibe.
2015. máj. 14. 22:05
 18/19 anonim ***** válasza:
Feleségem akkor hagyta abba a jóslást, amikor megijedt, mert bejöttek a jóslatai... azt hiszem kártyából olvasott.
2015. jún. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Amennyiben a jóslás tényleg létezik, akkor bizony számolni kell azzal, hogy a többi természetfeletti jelenség, így a halál utáni élet is létező dolog. Ezzel nagyon sokan nem akarnak szembenézni, ezért inkább azt mondják, hogy hülyeség.
2015. jún. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!