Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ha szerelmi kötést csináltatta...

Ha szerelmi kötést csináltattam kb.1 hete, de meggondoltam magam, a negatív gondoaltaimtól ugye megsemmisül az egész?

Figyelt kérdés
2019. aug. 6. 19:43
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
77%
Remélhetőleg valami szélhámosnál voltál és akkor mindenki jól járt még te is
2019. aug. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Mona 76 ***** válasza:
100%
Köszönöm! De valakinek ezzel kapcsolatban átélt tapasztalat? Mit tud amiért annyira erős? Van aki hisz benne? Mitől olyan erős?
2019. aug. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 De La Cruse ***** válasza:

Nem fog telejésülni és neked minden kapcsolatodat elrontja.

Szóval vissza üt és amire vágysz azt mind távol tartja tőled.

2019. aug. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Szerintem oldasd fel, ha már nem akarod, hogy hasson.
2019. aug. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
24%

Itt az ideje felnőni:

- olyan, hogy szerelmi kötés, meg varázslat nincs

- olyan varázslat van, mint amilyet Rodolfó meg David Copperfield csinál, de ezek ugyebár valójában nagyon drága pénzért vásárolt vagy saját találmány trükkök

- csak egy halom ezekre épülő üzleti modell van, akiknek érdeke, hogy az emberek elhiggyék ezek működnek és ők etetik az embereket ezotériával, homeopátiával, asztrológiával, taró kártya jóslással, meg minden hasonlóval

- hiába bizonyítja a tudomány megannyiszor, hogy ezek egy része csak áltudomány, másrészük még az sem, amíg vannak emberek, akik hiszékenyek és hajlandóak ezekért pénzt adni, addig ezek az üzleti alapú vállalkozások működni fognak, mint a "kígyóolaj" meg a tigrisfog biznisz.

- Nőj fel, írd le a veszteséget amit adtál ezért a csoda varázslatért és hagyd a fenébe az egészet.

2019. aug. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!