Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ha szerelmi kötést csináltatta...

Ha szerelmi kötést csináltattam kb.1 hete, de meggondoltam magam, a negatív gondoaltaimtól ugye megsemmisül az egész?

Figyelt kérdés
2019. aug. 6. 19:43
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Kinél csináltattad? Én nagyon soknál voltam, de egy sem hatott,csak írhatsz nekem is, ha szeretnéd tudni, hogy hatásos lesz e.
2019. aug. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem szedesd le azonnal, mert ez nem játék, annyi bajt hozhat rád is és ő rá is, hogy bele fogsz őrülni, persze csak ha igazival csináltattad, olyannal aki tényleg ért hozzá.
2019. aug. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
54%
Úgy jár az, aki eszetlen! Ne csodálkozz, ha rád hozza a poklot, szedesd le, ha lehetséges és menj gyónni.
2019. aug. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Felesleges lenne mondanom, mert nem olyan ember, aki hirdeti magát, itt lakik a városomban és nagyon sok embernek csinálta már kötést, ami be is jött, szóval az nem kérdés sikerülhet e vagy sem de ugye mondta hogy maradjak végig pozitív, jókedvben teljenek a napjaim, ezért gondoltam ha ellenkezőleg teszek akkor megsemmisül. Nem tudom mi az a fekete esküvő, ő vérmágiát csinált szerelmi kötésen belül.
2019. aug. 7. 11:41
 15/25 anonim ***** válasza:
24%
Engem csak az zavar, hogy a valasztasokon a kedves kerdezo szavazata is annyit er (majd), mint a normalis embereke.
2019. aug. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

"Engem csak az zavar, hogy a valasztasokon a kedves kerdezo szavazata is annyit er (majd), mint a normalis embereke."


Akkor attól minden bizonnyal rendesen ideges vagy, hogy akiken gyakorlod a szavazati jogot, többet járnak mágusokhoz, mint a Parlamentbe. :DDD Pont az egyikhez, aki most itt nagyon népszerű. Jaj, ne legyél bohóc.

2019. aug. 7. 12:05
 17/25 anonim ***** válasza:
0%
Viseld a következményét!
2019. aug. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
75%

"a negatív gondoaltaimtól ugye megsemmisül az egész?"

Nyugodj bele: NEM!

Ha így lenne, akkor mágus sem kéne, a te pozitív gondolataiddal el tudnál intézni mindent.

.

A szerelmi kötés valakinek tudtán kívüli, beleegyezése nélküli kényszerítése.

Következik ebből: a mágia sötét oldala.

Időutazás nincs, tehát az eredeti állapot nem állítható helyre.

(Gondolj Omar Khajjamra, aki szerint három dolog visszavonhatatlan:

- a kimondott szó,

- a kilőtt nyíl és

- az eltelt idő!)

.

Szakítottad, szagolnod kell.

2019. aug. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 Mona 76 ***** válasza:
54%
10-es az meg mi?
2019. aug. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Fekete esküvő az egyik legerősebb kötés.
2019. aug. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!