Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Elakarom adni a lelkemet, hogyan?

Elakarom adni a lelkemet, hogyan?

Figyelt kérdés

Tudom mit csinálok, és tudom hogy értékes a lelkem, szükségem van valamira, ami nélkül nem tudok élni, ez nem pénz, vagy ház, megvan "Mindenem" de ezekre sincsen szükségem, most amire szükségem van, azért bármit odaadnék, mert így csak szenvedek.

Történtek már szörnyűségek az életmben, gondoltam akkor is a szerződéskötésre, de csak gondolat maradt.

Minnél hamarabb megakarom csinálni, de nem tudom hogyan kell. Tudom, baromság gyakori kérdéseken ilyet kérdezni, de aki tudja, megmondaná nekem?

18,L



2019. aug. 20. 15:33
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
46%
Akkor házasság után szexelsz? Igaz? Az fontos. Ne kövesd a mai tiniket.
2019. aug. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 A kérdező kommentje:
Nem volt még párkapcsolatom, bár nem azért mert a biblia ezt írja, hanem mert majdnem mindenki egy barom aki eddig próbálkozott.
2019. aug. 20. 19:17
 23/48 anonim ***** válasza:
72%
Tudom. A mai tini ribizlik mindenhol ott vannak. Te legalább normális vagy. A fiúk pedig csak szexelni akarnak. Szánalmas egy generáció de pont összeillenek. Szóval így működik a világ.
2019. aug. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
86%

Mi a tököm ez a kérdés?? A lélekeladástól, a jehova tanúin át, eljutottunk a mindenkivel kefélő fiatalokig. XD


Kérdező, attól még hogy erőlteted nem fogod tudni eladni a lelked, egész egyszerűen azért mert sajnos olyan dolog nem létezik. :/

Egyébként pedig amit csinálni akarsz nem más mint megfutamodni egy probléma elől, és az instant megoldást választani. Mi lenne ha megpróbálnál értelmes keretek között túljutni a dolgon, és nem olyan nonszensz baromságokhoz fordúlni mint az ezotéria, sátánizmus, vagy akármi, aminek létezésére amúgy semmilyen bizonyíték nincsen?

2019. aug. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
100%
Ne add el a lelkedet. Vergődd végig ezt az életedet, utána majd haza lehet menni a Mennybe, addig meg , ha úgyis van miből, akkor adakozzál a szegénygyerekeknek, állatmenhelyeknek, kórházaknak. Hátha akkor az lehet az életednek az egyik célja, hogy adakozol. És akkor segítesz másoknak, akik pl nehezebb helyzetben vannak, mint te. Ez a te lehetőséged. Akkor lehet talán, hogy ez lenne neked a lehetőséged, az életfeladatod, a sorsod. De nem tutko, de lehet ez is egy opció.
2019. aug. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 A kérdező kommentje:

Tényleg elég poénosra sikeredtek itt a válaszok amúgy.

Egyébként adakozok rendszeresen, még annak is aki alkoholra költi, hisz az embereknek oka van alkoholba menekülni.

Az egésszel csak az a baj, hogy az ég adta világon senki nem szeret engem, senkim nincsen, teljesen egyedül vagyok...

2019. aug. 20. 20:04
 27/48 anonim ***** válasza:
100%
Ok, de akkor pontosan mit is kérnél a gonosz patástól? Barátokat?
2019. aug. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
86%
És mivel lesz jobb/lenne, ha mondjuk egy pokoli helyen szenvednél, és pörkölődnél egy lángtengerben mondjuk például, és kifejezetten szenvednél. Csináld végig ezt az életet, örülj neki, hogy egészséges vagy, és nem küszködsz anyagi gondokkal, és vegyél egy kutyát, macskát, papagájt, tengerimalacot. Ezek tök cukik.
2019. aug. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
81%

Nem tudod eladni ami nem a tied.

Te vagy az övé.


mellesleg nem vagy olyan értékes mint hinnéd.

kb 100 milliárd lélek kavar a környéken. kb.

2019. aug. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
75%

Szívesen leszek a barátod, ha nem baj, hogy meglehetősen kattant vagyok.

Engem sem szeret senki ( a pasikat kivève).

Utálok èlni.

Mindig adok a lehetősègnek, hogy összebarátkozzak valakivel. Ha érdekel, vagy csak unatkozol írj rám.

Egyébként érdekes az eszmefuttatásod...

24/L

2019. aug. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!