Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Csináltattam egy szerelmi...

Csináltattam egy szerelmi kötést és azóta majd kiszakad a szívem meg a lelkem annyira hiányzik az exem és folyamatosan balszerencsém van ezek amiatt vannak?

Figyelt kérdés
2019. aug. 31. 09:26
1 2 3 4
 11/36 Ypszilon1980 ***** válasza:
85%
Én nem hiszek az ilyen hülyeségekben, de egyszer egy ismerősöm mondta, aki ilyenekkel foglalkozik, hogy ez egy nagyon veszélyes játszma és a másik beleegyezése nélkül tilos ezt megtenni, különben egész életedet megkeseríted.
2019. aug. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
Őnző vagy, csak magadra tudsz gondolni, mi a jó neked.
2019. aug. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
41%
Ahogy az is önző, aki a hölgyet elhagyta. Nyilván ő is magára gondolt. Miért lenne a nem erősebb az igennél?
2019. aug. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%

Egy életre szóló leckét kaptál magadtól.


Légyszíves ezt a sztorit kommentáld be több helyre, mert fontos.

2019. szept. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
44%
13, teljesen igazad van, az is önző aki a másikat elhagyja, az sem jobb annál aki ragaszkodó!
2019. szept. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:

Ahogy az is önző, aki a hölgyet elhagyta. Nyilván ő is magára gondolt. Miért lenne a nem erősebb az igennél?



Mert az ex szabad akaratábólhagyta el, a kérdező meg a kötéssel magához kénszeríti. Ilyen egyszerű.


Kérdező: megszívtad..igen ez a kötés egyik hatása lehet. Ezért nem kötögetünk önzőségből, meg egyáltalán sehogy se.

2019. szept. 2. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
Értem én, de nem neki kéne így éreznie magát, hogy megörül értem?
2019. szept. 2. 13:04
 18/36 anonim ***** válasza:
Keress sürgősen valakit, aki leszedi azt a kötést, amíg bele nem pusztulsz, de ne azt aki csinálta, mert az nyilván nem értett hozzá, azért sült el fordítva, mint a puska!
2019. szept. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Szerintem attól a személytől érdeklődj, aki a kötést csinálta. Egyébként ki és mikor végezte?

2019. szept. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

Nem érted, hogy működik. Nem számít az inditatásod, mert teljesen más maga a mágia. Mintha a rossz helyett egy kicsit rosszabba vinnéd.

Ez miatt is van, de a nagyja nem emiatt van, csak a folyamatok haladnak. Manapság am is nagyon szerelmi vágyakozó időszak van egyes embereknél.

2019. szept. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!