Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Csináltattam egy szerelmi...

Csináltattam egy szerelmi kötést és azóta majd kiszakad a szívem meg a lelkem annyira hiányzik az exem és folyamatosan balszerencsém van ezek amiatt vannak?

Figyelt kérdés
2019. aug. 31. 09:26
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Megkerdezhetem ki csinálta?
2019. szept. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
Léránt Évi
2019. szept. 2. 19:01
 23/36 anonim ***** válasza:

Írtam privát üzenetet :)

És esetleg neki mondtad már hogy így érzel? Vagy hogy valami nem jó?

Vagyis jelezted már neki?

2019. szept. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
Még nem beszéltem vele róla...
2019. szept. 4. 06:24
 25/36 anonim ***** válasza:
Kérdező, mikor csináltattad?
2019. szept. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

Red Vixen!

Mit értettél ezalatt a mondatod alatt?: "Ez miatt is van, de a nagyja nem emiatt van, csak a folyamatok haladnak."

2019. szept. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 Mona 76 ***** válasza:
0%
Kérdező! Legalább a nevét leírhattad volna rendesen Évinek. Neki borzasztó nagy szíve van. A legönzetlenebb ember szerintem. Mindenkinek segít! Ahogy neked is ha írnál neki. Sőt!!!! Már segített is csak te nem nagyon értékeled ahogy látom. Szerintem szimplán azért hiányzik nagyon az exed mert elhagyott. Nyilván friss az érzés ami idővel majd enyhülni fog. Mennyi ideje volt a kötés és milyen? Mert ha pár napja vagy hete akkor az igen kevéske hogy emiatt érezd magad ilyen rosszul. Meg szerintem nem is kellene. Próbáld elfoglalni magad valamivel mert a lelki bajaidból még testi is lehet. Van kutyád?? Vagy valamilyen háziállatod?? Foglalkozz most vele többet. Hihetetlen szeretetet tudnak nyújtani.
2019. szept. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
A névét le tudom írni csak a telefon kijavította és nem vettem észre és sajnos nem tudok belejavítani de gondoltam egyértelmű kiről van szó. 1,5 hónapja csinálta fekete esküvő vérrel, van kutyám foglalkozok is vele.
2019. szept. 5. 15:12
 29/36 Mona 76 ***** válasza:
Úgy tudom 5-6 hónap kell hogy minden jó legyen. A kutyát nem szekálásból írtam. Tényleg segít. Évihez fordulhatsz nyugodtan segítségért szerintem. Mindig áldoz az idejéből. Remélem minden jóra fordul csak ne aggódj nagyon.
2019. szept. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Ez az "Évi" is megkapja a magáét szerintem, hogy ilyenekkel foglalkozik. Az évek múlása meg fogja mutatni, hogy mire megy ezzel.
2019. dec. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!