Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Csináltattam egy szerelmi...

Csináltattam egy szerelmi kötést és azóta majd kiszakad a szívem meg a lelkem annyira hiányzik az exem és folyamatosan balszerencsém van ezek amiatt vannak?

Figyelt kérdés
2019. aug. 31. 09:26
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Kapsz tőlem egy választ, kedves Kérdező, azért, mert ránéztem ennek az „Évinek” a honlapjára és nem tetszenek a dolgai.


Itt van:

Valami miatt nem volt meg a mágikus rituáléban, folyamatban az erő, ezért gyengesége miatt „visszapattant” a megbízóra, tehát Rád. Érted? („Évire” is visszaszáll valószínűleg sok dolog, tudja ő ezeket, és meg is próbál, amennyire tud, ellenük védekezni.)


Azt írja ez az „Évi”, hogy „Mágus Mester”. Mitől mágus mester? Milyen működő képességei vannak? Nézd meg 20-30 év múlva ez az „Évit”, ha ugyanígy folytatja ezeket a dolgokat!


Veled az a probléma, hogy bele akartál nyúlni más életébe. (egy másik lélek életébe) Olyan mértékben fogsz „bűnhődni” ezért a tettedért, amilyen erejű volt a „visszapattant” aktus.

Nem szabad ilyet csinál(tat)ni. Magadért kell, hogy szeressenek.


„Évinél” arra kell, vagy lehet figyelni, hogy az ő fejére keletkező karmát (tet-következményt, sötét vagy rossz energiát), ne tolja át másra. Egy régi technika az, hogy akik sötét, rosszindulatú dolgokkal foglalkoznak, a munkálkodásuk folytán keletkező rossz energiákat másokra próbálják áthelyezni. Erős aurájú, tiszta lényekre nehezebb áttolni az ilyesmit; az elhitetettekre, elbolondítottakra sokkal könnyebb.


Tudnék még írni, de azzal „tanítanék” többeket, az meg itt nem szándékom.

2019. dec. 24. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

Terápia (kezelés):

Valamilyen módon érd el az exedet, és közölj vele mindent, őszintén, tisztességesen! Ha valóban megbántad, amit tettél, mondd el neki azt is. Ha valóban sajnálod, hogy megtörtént, azt is mondd el. Ha ezt megtetted, akkor szerintem Te tisztáztad magad.

„Évi” az egy külön történet.

Nála nem az első eset ez, sok ilyen lehetett. Ő majd egyben fogja látni a tettei következményeit. Valahogy így gondolom.

Remélem segítettem.


Ettől sokkal rosszabb dolgok is történtek már. Tisztítsd meg magad, hozd helyre a dolgot, és újra emelt fővel járhatsz.

2019. dec. 24. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

Még egy:

Oldás és kötés.

Ha valami oldható, az köthető is egyben. Ha valami köthető, az oldható is egyben.


Szabály:

Bármit is mondana „Évi”, egy fillért se többet! Azt mondja majd, csinál egy „visszafordító rituálét”, de ki kell fizetned az árát. Az ő szempontjából igaza lesz. De! Ha ez sem sikerült, az miért sikerülne. (A kollégák, barátok hitegetéseit ne hidd el! Minden mágikus folyamatnak ideje van. Ha „Évi” érti ezeket a dolgokat, akkor közölte veled, hogy mikorra és hogyan várhatóak az eredmények.)


Évák közt sok a bajkeverő. Vigyázni kell velük. (szimbolikus név)

2019. dec. 24. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Mona76-tal óvatosan!
2019. dec. 24. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

„fekete esküvő vérrel „


„Évit” valakinek alaposan el kellene fenekelnie. Ha csaló: azért; ha megtette: azért. A szimbolikát nem fejtem ki.

Leírtam az utad, mit tegyél, Te döntesz, a felelősség a Tiéd.

2019. dec. 24. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Ha az exed esetleg visszajön, akkor sem lehetsz tisztességtelen vele. Ha megteszed, vinned kell a terhedet.
2019. dec. 24. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!