Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Valami entitás van nálam, ami...

Valami entitás van nálam, ami meg is karmolt, hogyan űzhetném el?

Figyelt kérdés

Még a télen rengeteg alvás paralízisem volt, egy éjjel akár 3-4. Ott parazitával volt dolgom, mert mindig a mamám alakját vette fel. Egyszer megkérdeztem mit akar, alvás bénulás következett, és elküldtem a jó kva anyjába. Azóta 1-szer tért vissza, de nem ijedtem meg tőle már, és elment.


Most viszont valami megint szórakozik velem. A padláson hallom a zörgést, kaparást. Eddig tévúton voltam, mert azt hittem, hogy ez is egy asztrál parazita, de nincsenek alvás bénulásaim. Végre hajtottam a pentagram kisebb rituáléját valamelyik napon éjjel 1 körül.

Amikor belekezdtem, azonnal elkezdett kaparni, és a művelet végén ugyanaz az érzésem volt, mint ami alvás bénuláskor szokott lenni. Az egyébként már régóta nem volt, tehát ez az érzés olyan, mintha belém akart volna bújni, tartott vagy 5 másodpercig. Ezután még egyszer elvégeztem a rituálét, amihez bátorságot gyűjtöttem, 3/4 órán keresztül. A hidegfutkosást akkor is éreztem, de már nem volt annyira durva. Másnap reggel viszont karmolást vettem észre az arcomon. Olyan, mintha nagyon vékony pengével vágták volna. De nem ilyen mély sebet kell elképzelni, 3 napja történt kb. és már alig látható.


Sokszor nagyon sértő szavakkal illettem. Érdekesség, hogy az elején azonnal abbahagyta, de már immunis rá.

Arra is gondoltam, hogy talán nem akar semmi rosszat, mert napközben kapar főleg (a legdurvább kaparások reggel voltak, olyan volt, mintha a fal mindjárt átszakadt volna), és amikor ébren vagyok még. Szóval elalvás előtt nem háborgat, mintha lenne benne valami jó indulat, de akkor miért karmolászott?


Szeretném kideríteni, hogy mit szeretne, és esetleg segítenék is neki, de mindenképpen azt akarom hogy tűnjön el az életemből. A rituálé elvégzése előtt egyébként 9,5-10 órákat aludtam, és ébredés után is nagyon fáradt voltam. Tudok a túlalvás jelenségéről, de mostanában 7-8 óra után magamtól felébredek, és teljesen kipihent vagyok. Körülbelül 1 órája megint kapart, próbáltam kérdezgetni, hogy ki ő, mit szeretne, de nem történt semmi, majd megpróbálom éjfél után is, ha észlelem.


2019. okt. 9. 19:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Beszéltél már szakértővel?
2019. okt. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
26%

Vegyél egy diktafont és kérdezgesd őt.

Kicsi zseb elemlámpa segítségével is lehet kommunikálni mutasd meg, hogy kell használni stb. (Ghost Hunters) sorozatban kommunikáltak így.


Ouija tábla használatát nem javaslom.

2019. okt. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Tiszteletben tartom a szkepticizmust, de Te is tartsd tiszteletben mások hitét!

Nem, nem beszéltem semmilyen szakértővel sem egyébként! Nem érzem szükségét.

2019. okt. 9. 19:43
 4/15 A kérdező kommentje:

2.: A laptopon és a telómon is van hangfelvevő, az nem jó?

A zseblámpa az oké, de hogyan tudja kapcsolgatni? Gondolom nem a benyomó gombbal, mert ennyi erővel kopoghatna is. 1 kopogás igen, 2 nem pl., vagy akkor már morze abc.

2019. okt. 9. 19:51
 5/15 anonim ***** válasza:
55%
Esetleg a szomszéd macskája akar párosodni a tiéd el csak nem tud bejutni..pl..
2019. okt. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%
Jól belenyúltál a lecsóba! Voltam ebben a helyzetben, ezért bátorkodom irni. Igen veszélyes vizeken evezel, ha nem veszed komolyan a helyzetet, akkor akár az elmád is elborulhat. Nagy hiba volt a rituálé elvégzése! Ezzel csak a sötét erőknek nyitod ki az ajtódat. Sőt, igen szélesre tárod. Démoni erők vannak körülötted, semmi jó indulat nincs bennük. Sürgősen szállj ki ebből. Elmondom, nekem végül az segitett, hogy megtértem, sokat imádkoztam. Sajnos a zaklatások és rémálmok nem múltak el. Ezen egy ördögűző pap segitett. Elmentem hozzá személyesen és szabaditó imák sorát mondta el, és parancsolta a démonoknak, hogy hagyjanak békén. Megkönnyebbült a lelkem, végre jobban lettem és többé nem hallom, ill. látom őket. Ennyi. Ez igaz, igy volt minden, ahogy leirtam. Nagyon vigyázz magadra!
2019. okt. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
15%

Biztos jó az is. Előbb derítsd ki, hogy milyen nemzetiségű.


Kicsit kilazították a zseblámpa fejét. Nem tudom, hogy, de érdekes volt látni, mikor ugyanazoknál a megerősítő visszakérdezéseknél villant fel a lámpa magától.

2019. okt. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%

Patkány vagy egér. Éjszaka jönnek elő leginkább és imádnak a padláson pajzánkodni. Amikor rászóltál eleinte megijedtek a hirtelen hangtól, de mint minden állat, az egér is megszokja az ingereket, ha folyamatosan kapja.


Nézz körül a padláson, hogy látod-e ürüléknek nyomát.


Amennyiben igen, tudom javasolni az elektromos magas feszültségű csapdát, beteszel egy kis csalit és másnapra már talicskázhatod is le a dököget.


Ha nincs ürüléknek nyoma, az sem zárja ki a jelenlétüket, ugyanis lehet, hogy valami járatban kóricálnak.


Sok sikert!

2019. okt. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nos oké, veszek holnap egérragasztót, vagy valamilyen csapdát. Akár az is előfordulhatott, hogy egy parnából kiálló toll karcolta meg az arcomat.

Amikor a rituálét elkezdtem, akkor nagyon rákezdett a kaparásra. Lehet, hogy azért, mert a hang felébresztette, vagy megijesztette, mert a rituálé közben rezegtetni kell a hangunkat.

2019. okt. 9. 23:10
 10/15 Bátor Tintanyúl ***** válasza:
71%

Magadat is megkarmolhattad álmodban. Szerintem figyeld magad, nem keletkeznek-e újabb rejtélyes sérülések éjjelente.


Ha igen, akkor érdemes lenne bekamerázni a hálószobádat pár napra. Komolyan.

2019. okt. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!