Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötés kinek sikerült?...

Szerelmi kötés kinek sikerült? Ki tudd olyan személyt aki ilyet vállal? Aki hirdeti magát az tényleg kamu? Hogy találsz megbízható személyt erre?

Figyelt kérdés

2020. márc. 18. 13:18
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
0%

Őőő izé...


Ha nem lehettek együtt akkor minek akarod megerősíteni?

2020. márc. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
41%
Szia! Nekem Betty csinált nemrég szerelmi kötést. Róla van véleményetek?
2020. ápr. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
26%
#12: Ha most nemrég csinált neked szerelmi kötést, akkor pont, hogy neked kéne, hogy legyen róla véleményed, nem?
2020. ápr. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
86%
3-as, valszeg picit jobban értek a témához, mint te, ez már abból is látszik, hogy zombiként felmondod ezt a szabad akaratos szöveget, amit olvastál valami Silver Ravenwolf-könyvben. Nyilván mágia nélkül mindenki szabad akaratából szeret bele mindenkibe, ezért választ jó pár ember alkoholistát, ribit, meg olyat, aki naponta veri. Gondolom, te is úgy választasz partnert, hogy "ez a Géza/Mari jól néz ki, okos is, akkor most én bele akarok szeretni". Halkan elárulom, hogy ha volt már veled olyan, hogy valaki bejön és esténként álmodozol róla, akkor már a mágia egy formáját alkalmazod, csak nem tudsz róla és nem valami erős. Ennyi erővel ezt se csináld, mert jaj, szabad akarat. A mágia mindezt csak felerősíti, és gyorsabban hoz eredményt. Emellett ha bármi másban mágiát alkalmazol, pl. "vegyenek fel egy munkahelyre", akkor is szabad akaratot befolyásolsz, érdekes módon ott mégse hisztiztek ennyit.
2020. ápr. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
26%
privit ne írjon senki, én nem vállalok kötéseket. előző voltam
2020. ápr. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
71%
#13 Pénteken éjfélkor lesz 2 hete, hogy csinálta. A kiszemeltemmel a kapcsolatom sajnos csak rosszabbra fordult, miattam. Hallani se akar rólam, le is tiltott. Szóval egyedül a kötésben kapaszkodhatok. Mint sokan mások hasonló helyzetben, úgy én is kíváncsi vagyok mikor hat. És az milyen formában jelenik meg. Csupán arra voltam kíváncsi, hogy más hallott-e már esetleg Betty bosziról, és mik a tapasztalatai, mikor hatottak a mágiái, stb.
2020. ápr. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó, szerinted hány hónap alatt megy tönkre az életetek a kötésnek hála? Komolyan, megérte két embert is tönkretenned?
2020. ápr. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
78%
Rajta kívül 2 jósnőnél is érdeklődtem, és mindketten azt válaszolták, hogy elvégezhető a kötés anélkül, hogy bármelyikünk életének rovására menne.
2020. ápr. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
19%

Miért utolsó szerinted mit mondtak volna? :-D Ha te árulsz egy szolgáltatást, nem fogod megmondani ha baj van vele, mert akkor bevételtől esnél el. Nem logikus?


Szerinted nincs káros hatása, ha beleszólsz a sorsba, és negatív karmát pakolsz magadra több életen keresztül?

2020. ápr. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim válasza:
30%

Én is próbálkoztam már.

1 hónapot kell várni a "hatásra" , de nem h jobb lett inkább szerintem rosszabb.

Próbáld inkább megmutatni a kiszemeltednek, h veled jobban járna, és te más vagy mint a felesége.

2020. ápr. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!