Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötés kinek sikerült?...

Szerelmi kötés kinek sikerült? Ki tudd olyan személyt aki ilyet vállal? Aki hirdeti magát az tényleg kamu? Hogy találsz megbízható személyt erre?

Figyelt kérdés

2020. márc. 18. 13:18
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
95%

A karma a keleti filozófiákban szerepel, a mágia meg teljesen más kultúrkörökből származik. Vagy az egyikben hiszel, vagy a másikban. Tipikus katyvasz van az agyadban, összeolvasol mindent, és osztod az észt.

Betty boszit nem ismerem, de az, hogy az elején rosszabbra fordul valami, teljesen természetes, most felkavarodtak az érzelmek és le kell csillapodniuk. A víz is forr és kavarog, mielőtt megfő benne valami. Lényeg az, hogy ne stresszeld ennyire túl, mert most kapcsolatban álltok egymással, és a zavaros érzéseid rá is átmennek. Én speciel ezért is nem szeretem, ha szerelmi kötést kérnek; egy jól működő kapcsolatot felerősíthet, vagy két, addig kapcsolatban nem álló embert összehozhat, ezekre jó, de mivel mindenki akkor szokta kérni, amikor szétmenőben van a kapcsolata, és mindkét fél már egyébként is egy érzelmi káosz, ezért rendszerint felerősíti ezt a se veled, se nélküled érzést. Felelős boszorkány először azt kérné, hogy előbb magadon dolgozz, szedd össze magad lelkileg, ne kényszeresen akard a másikat, mert ha szeretet helyett a sértettség, a "miért hagytál el" és "miért bántottál meg" sugárzik felé belőled, akkor úgy is fog reagálni.

2020. ápr. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
82%
Sajnos tovább rosszabbodott, az én hibámból. Most már felfogtam mindennek a súlyát és magammal foglalkozom. Türelmetlen és ijesztő voltam és úgy érzem már nem kaphatom vissza. Egyébként Ankara spiritisztáról vélemények?
2020. ápr. 6. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
0%
A karma és a mágia simàn egy témakör! Ne csináltass kötést! Nem lesz jó. Én csinàltam ilyeneket többet is. Sosem lett jó vége. Csak boldogtalan kötődés. Az első nagyon durvàn sikeredett. Örülj ha nem sikerül!
2020. ápr. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
87%
Nekem sikerült azòta is együtt vagyunk újra
2020. ápr. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
92%
Nekem is sikerült!
2020. jún. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 Anduc válasza:
29%
Én tudok egy hölgyet, aki nagyon tud. Sokan tapasztalták őt. Akit érdekel írjon privátba!
2020. jún. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
57%
Anducka ne reklámozd saját magad.
2020. jún. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 Anduc válasza:
41%
Nem magam reklámozom!!
2020. jún. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
27%
Anducka akit reklámozzol semmit nem ér.
2020. jún. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
11%

Nekem Sikerült !

10 évvel ezelőtt csináltattam kötést Orb@n Viktorra és pártjára, hogy Ők maradhassanak hatalmon az országban. És sikerült. . .

A Mágus nevét sajnos nem árulhatom el, mert csak hatalomra köt. Magánszemélyeknek nem. De mindenképpen szükség van hozzá az emberek szeretetére. Igaz később ez is,mint minden mágia visszaüt, és éppen az jár pórul aki a hasznot húzta belőle,de ez legyen a jövő zenéje. . .

És ne feledd! Mindenkit figyelünk !

2020. júl. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!