Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Au-pair paranormális jelensége...

Au-pair paranormális jelenségek miatt mond fel összes bébiszitter?

Figyelt kérdés

Igen elgondolkodtató, hogy valóban léteznek kísértetek. Hiszen a tudományos bizonyítékok egyike, hogy ismétlődően játszódjanak le a jelenségek és itt ez a kritérium teljesül !


eGymástól teljesen független bébiszitterek sorban mondanak fel az au-pair paranormális jelenségek, pedig a fizetés elég borsos 50 ezer fontos (17,5 millió forint) fizetést kínálnak annak, aki elvállalná két gyermekük (egy öt- és egy hétéves) felügyeletét bentlakással, saját hálóval, külön fürdőszobával és konyhával. Azaz havi közel másfélmillió forintnak megfelelő összeget fizetnének – plusz 28 nap szabadság a munkaszüneti és ünnepnapok mellett –, csak hogy valaki vállalja már el.


Az, hogy ennyi pénzért sem képesek megmaradni szerintem bizonyítja, hogy itt au-pair paranormális jelenségekről van szó. Mit gondolsz erről? [link]


2017. aug. 12. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
83%

Na, találtam egy nekem való külföldi munkát. :))

Bár férfiként nem szoktak gyerekfelügyeletet vállalni, viszont mindig szívesen megnéztem volna olyan helyeket ahol gyakran látnak szellemeket vagy más paranormális jelenségek történnek. Azért nem félek az ilyen dolgoktól még akkor sem ha látnám, mert egyik ismerősömmel egyszerre láttunk már szellemlepkét, amely élmény tökéletesen egyezett azzal amit Vasziljev professzor Telepátia c. könyvében leír. Vagyis hogy a telepátiának van olyan változata, akár kollektív formában is, ami látomásokkal jár.

A kérdésben szereplő gyerekeknek nyugisan és tréfásan azt mondanám magyarul, mivel úgysem értenék, hogy "Gyerekek, ne telepatizáljatok már itt szellemeket, nem tudok aludni."

Na akkor pontosabb elérhetősége a helynek?

2017. aug. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%

"Igen elgondolkodtató, hogy valóban léteznek kísértetek. Hiszen a tudományos bizonyítékok egyike, hogy ismétlődően játszódjanak le a jelenségek és itt ez a kritérium teljesül !"


Nem, egyáltalán nem teljesül. Attól hogy sokan hallucinálnak ilyeneket, szellemek nem léteznek.


"Az, hogy ennyi pénzért sem képesek megmaradni szerintem bizonyítja, hogy itt au-pair paranormális jelenségekről van szó. Mit gondolsz erről? [link]


Ugyan már. Csak azt bizonyítja, hogy a 21. században még mindig embertelenül sok az ostoba babonás ember. Esetleg a gyerekek szórakoznak.

2017. aug. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ugye tudod, hogy az "au-pair", vagy segitek au-pair-madchen a baby sitter?:D
2017. aug. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!