Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Uszodában rendszerint fent...

Uszodában rendszerint fent szoktam maradni a vizen, akkor is ha nem kapálózok, hanem csak fekszem egy helyben a víz tükrén. Ezek alapján lehetek mágus (vagy nagy múlttal rendelkező boszorkány)?

Figyelt kérdés

Gondolok a vízpróbára.


"Az eljárás pontos menete nagyjából a következőképpen zajlott: A boszorkánysággal vádolt személyt a legközelebbi vízhez vonszolták, ott alsóneműre vetkőztették, majd a dereka köré egy kötelet tekerve a tóba vagy folyóba hajították. Az elvi háttér szerint a boszorkányok testét a víz kiveti magából (minthogy ők maguk elvetik a keresztség szentségét), ezért ha valaki fennmaradt a víz felszínén, akkor bűnösnek, amennyiben pedig elsüllyedt, úgy ártatlannak találtatott – és remélhetőleg még azelőtt kihúzták a vízből, hogy belefulladjon szerencsétlen"


Mindig különlegesnek éreztem magamat. Tényleg csak véletlen volna? Sgerinted???



2020. ápr. 13. 23:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
75%

"amennyiben pedig elsüllyedt, úgy ártatlannak találtatott – és remélhetőleg még azelőtt kihúzták a vízből"

:))))))

-hát ez nem túl szerencsés próba - pont a nyomorult ártatlan van életveszélyben. Ha nem sikerült kihúzni, hát, így járt, puding próbája az evés, ahogy azt a híres matematika tanár mondotta volt, mikor a felelő a táblánál valami extrém abszurd ötlettel akart valamit csillogó szemmel magabiztosan állítani.


Majd, ha végigszaladsz a medence víztükrén, visszatérünk a felvetett kérdésedre.

2020. ápr. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
35%
Tül zsíros disznó vagy, azért maradsz fenn.
2020. ápr. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
35%
Igen, különleges vagy. Különlegesen buta.
2020. ápr. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Akkor az miért van, hogy én sovány létemre mindig elsüllyedek?
2020. ápr. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Utolso:

nezd meg a 7-es valaszban levo videokat. Sovany emberek lebegnek. Te azert sullyedsz le felig (csak felig, te sem a medence aljara sullyedsz le!), mert nem jol veszed a levegot, es mert nem jo a testtartasod.

2020. ápr. 15. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
Ez egy óriási rejtély, de megoldottam. A víznek felhajtóereje van (fizika 7. osztály), kérem a Nobel-díjam
2020. ápr. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ez fizika, nem mágia. Tudtam én, hogy az emberiség még nem érett meg a fejlett kultúrára, még mindig ott tartunk, mint a középkorban, csak okostelefonunk van és minden boltban árulnak szappant.
2020. ápr. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
52%

Szerintem téged megszállt valami sötét entitás és azért maradsz fent a vizen! Azonnal hívj ördögűzőt!

Viccet félretéve, Nem tudom a neved (jézus666) vagy a butaságod miatt kellene jobban aggódni. Inkább ne lógj a fizika óráidról.

2020. máj. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Én hiszek a mágiában. Bármi lehetséges. A kérdésedre nem tudom a választ de szerintem barki lehet boszorkány.

Nekem látomásaim szoktak lenni meg az álmaimnak jelentései vannak. Az egyik barátomnak a nagy mamájának is vannak ilyen álmai és nagyon durva. Vannak egyéb furcsa dolgok amik szoktak veled történni?

2020. máj. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szerinted, ha a kacsa nem tud úszni, a víz a H..lye?
2020. máj. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!