Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Vodoo, szellemidézés, valakine...

Vodoo, szellemidézés, valakinek tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Előre leszögezném, hogy aki nem hisz ezekben az kérem ne szóljon hozzá. Érdekelnek ezek a dolgok, a családom is ért hozza egy kicsit, de jobbnak találtam megkérdezni a profikat. Valamilyen szinten fogékony vagyok rá. Sokszor megérzem a dolgokat előre, volt, hogy egy halál esetet almodtam meg előre. Kb egy fel éve már mindennap meditálok. Minden apró, illetve alap dolog erdekelne foleg a szellem idézésről, de a vodoorol is. Mennyire veszélyes? Hogy történik? Mire lehet számítani utána? Egyelőre semmi ilyet nem tervezek, amíg nem leszek eléggé képzett a témában, csak kíváncsiság. Ha valaki nem szeretne mindenki elé kiírni, nyugodtan lehet privátban is. Köszönöm:)

2020. jún. 7. 16:24
1 2
 11/11 Lucifer Morningstar fan100000 válasza:
60%

Hali

Hat en azert nem mondanam hogy profi vagyok de egy kis tapasztalatom nekem is van ebben elosszor is nagyon nagyon sok fajta magia letezik.

Mint ahogy te is irtad a voodo,meditacio(is egy fajta kapcsolatos dolog de ez annyira nem),runa hasznalat,varazs korok meg stb.

Na mar ehez rengeteg de rengeteg tanulas kell mindegyik fajta magiahoz a legegyszerubb az szerintem a runa hasznalat persze ennek is vannak fokozatai elosszor is meg kell tanulni a runakat aztan meg kell tanulni olvasnod oket ez az alap aztan jon egy magasabb szint a runa iras azutan meg a hasznalatuk ezeket en igy most nagyon nem tudom le irni de ha szeretned akkor meg mondom/le irom hogyan mit kell csinalni azt is kell tudni a runakrol hogy nem csak betuket jelentenek allatokat,demonokat,

angyalokat,szellemeket

Ha ezt a tudast elsajatitottad akkor majd lehet beszelni arrol hogy milyen fajta runa koroket abrakat jelzeselet kell hasznalni,fel irni


Tudom nem teljesen a valasz de remelem ez is segitseg



Ui.:ne probalkozz szellem/demon/angyal idezessel ha kezdo vagy nagyon nagyon rosszul sulhet el en mar tapasztaltam

2020. jún. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!