Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Létezik olyan ezoterikus vagy...

Létezik olyan ezoterikus vagy mágiával foglalkozó weboldal vagy csoport, ami a spiritualizmus sötétebb, gonoszabb oldalával foglalkozik?

Figyelt kérdés
Csak olyanokat találok, amik a fénnyel és az angyalokkal, a jósággal foglalkoznak. Angyalmenedék meg az ehhez kapcsolódó fehér mágiás, wikkás, ezoterikus weboldalak vagy facebook csoportok. Engem a spiritualizmus árnyékos oldala érdekel, ami voltaképpen gonosz és sötét erőkkel foglakozik. Egyáltalán léteznek ilyen weboldalak?

2020. jún. 14. 16:01
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
17. Nem értesz a témához. Én nem írok olyan témakör alá, amihez nincsenek ismereteim. Feltettem egy kérdést, most kövezzetek meg mert nem úgy gondolkodom, ahogy ti. Az ilyenek miatt, mint ti egyre jobban gyűlölöm az emberiséget, higgyétek el, hogy ez a hozzáállásotok csak jobban táplálja bennem a gonoszt és a gyűlöletet. Mert tudatlan ostoba férgek vagytok és kötekedni jártok kérdések alá, mert nem tetszik a kérdésem, nem kell hozzá szólni, nem kell kötekedni, el lehet vonulni olyan téma alá, ami tetszik. Először normálisan szóltam, hogy nem szeretnék vitát generálni, csak feltettem egy kérdést, de neeeem, nektek be kell ugatni, bele kell kötni a másikba mert nem tetszik a kérdése... na az ilyen mocskos, undorító emberektől okádok, mert belőletek is árad a rosszindulat... Én sem megyek oda angyalkás ezoterikus kérdések alá okoskodni, akkor ti miért jöttök ide pofázni? Oda lett írva normálisan h a kérdésemre szeretnék választ, ezért nem is kívánok vitatkozni, de úgy látom a borsó agyatokkal nem vagytok képesek felfogni.
2020. jún. 14. 18:51
 12/19 A kérdező kommentje:
A ti mocskolódásaitokat is törölni fogják :))) Aki nem tud normálisan válaszolni a feltett kérdésre, az ne csodálkozzék. Én oda is írtam, hogy nem szeretnék vitát generálni, akkor miért kell idejönni mocskolódni? Őszintén!
2020. jún. 14. 19:11
 13/19 A kérdező kommentje:
21. Nem kaptam semmiféle választ, csak sértegetést és hozzá nemértő okoskodásokat :)) De várjátok ki a végét :))) Nyugodj Békében 21-es
2020. jún. 14. 19:14
 14/19 anonim ***** válasza:
32%
Jujj mi lesz . Kezdjük ott hogy egy rendes keresztèny ember nem foglalkozik a sàtànista dolgokkal. Főleg hogy a bèke meg jó dolgokat kell az èletbe csinálni de nem àrtani màsoknak .
2020. jún. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

eagle2 Jujj mi lesz . Kezdjük ott hogy egy rendes keresztèny ember nem foglalkozik a sàtànista dolgokkal. Főleg hogy a bèke meg jó dolgokat kell az èletbe csinálni de nem àrtani màsoknak .


eagle2 Na jó . Hivom a haverjaimat ès 30 an szètverünk tèged. Èn egy kiràly vagyok ès velem nem teheted meg. Mint írtam egy troll vagy aki nem kèpes dolgozni semmit se. Te meg ne irogassà ide . Elmebeteg vagy fogadd màr el! Verekedni akarsz ès börtönbe kerülni' ? Csak nyugodtan van elèg elmebaj a ràcsok mögött.


Hát nem veszed észre, hogy te is kb úgy írsz, mint akinek mentális gondjai vannak? Indulj ki előbb magadból és azután köss bele másokba. Ellentmondásos vagy önmagaddal, minden soraidban fröcsög a gyűlölet, de az előbb jöttél itt nekem a jósággal meg a kereszténységeddel... Az ilyen emberek mint te nem érdemelnek könyörületet, nem érdemeltek irgalmat csak hosszan tartó kínhalált és szenvedést, ahogy a szátokban ízlelitek a saját beleitek és csonka testetek rángatja az ideg és sikoltotok az elviselhetetlen fájdalomtól. Ezt érdemlitek mind, mert belőletek is ömlik a rosszindulat, mert ilyen aljadék, mocskod emberek vagytok, akik kereszténység mögé bújva undorítóan viselkedtek. Vegyétek már észre magatokat.

2020. jún. 14. 19:56
 16/19 A kérdező kommentje:
De mostantól írogathatsz ide, mert törlöm a profilom, nem azonosulok ilyen mocskok férgekkel és remélem egyszer szenvedni fogtok a fájdalomtól, mert nem érdemeltek mást, kívánom teljes szívemből a szenvedésetek és tapasztaljátok meg milyen a fájdalom és az örökkévalóságig mardosson titeket a legmélyebb fájdalom.
2020. jún. 14. 20:00
 17/19 anonim ***** válasza:
59%
Ez mind csak duma. Öreg
2020. jún. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Kereszténységnek hívják
2022. dec. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A spiritualizmus es onmegismeres ket iranyba mehet: a pozitiv polarizacio vagy jobb kez utja masok szolgalata es a masokkal valo kapcsolodas fele, vagy negativ polarizacio es bal kez utja, a korlatlan onzoseg es egoizmus utja. Utobbit termeszetszeruleg nem a plebsznek valo nyilvanos oldalakon reklamozzak... es ha ostoba vagy atlatni, hogy miert, akkor nem is erdemled meg ezt a tudast!
2023. szept. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!