Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Akik hisznek a szellemidézésbe...

Lillav kérdése:

Akik hisznek a szellemidézésben, miért hisztek benne? És ha meg is lehet ezt csinálni tényleg, mit lehet tőle várni és miért mondják, hogy veszélyes?

Figyelt kérdés

Én nem igazán hiszek benne, de most megpróbálok. Szóval akik hisznek benne, azok szerint lehetséges a halott embert úgy megidézni, hogy ne is menjen vissza oda, ahova a halála után ment és maradjon a megidézőjével? Az milyen formában lenne?

És igen, láttam már horrorfilmeket, amiben olyasmik voltak hogy a helyszínen maradhat valami rossz dolog, vagy valamelyik emberre átragadhat. És ha az ember idézés közben egy semleges helyen van, egyedül akkor gondolom mást nem érhet semmi baj.

Szóval valaki aki komolyan hisz benne, felhomályosítana ezekről a kérdésekről? Senkit se fogok hülyének nézni vagy ilyesmi.



2020. aug. 6. 13:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
Azért veszélyes a szellemidézés, mert általában nem azok jönnek át, akiket szeretnénk. Démonok, lárvák jönnek, akiket ha áthozunk nem nagyon szándékoznak visszamenni. Ránk tapadhatnak, és megkeseeíthetik az életünket.
2020. aug. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
És semmit se számít vajon hogy ki az elhunyt akit én szeretnék? Szóval ha nem csak szimplán egy embert, hanem valakit aki közel állt hozzám? Akiről biztosra tudom, hogy jönne vissza hozzám, ha lenne rá lehetősége? Elvben talán ennek is kellene számítania.
2020. aug. 6. 14:04
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted minden szellem jóindulatú és önfeláldozó?
2020. aug. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Hát ezen még nem gondolkodtam. Nekem csak egy kell, aki biztosan nem rossz.
2020. aug. 6. 14:08
 5/21 anonim ***** válasza:
39%
Hujuj, nem játék ez ám! Én pl. a múltkor meg akartam idézni egy szellemet, de pulikutya jött ki rajta, gondolom mondanom sem kell, hogy meg is harapott nyomban...!
2020. aug. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
94%
Arra gondolj, kérdező, ha kinyitsz egy kaput... amit nem is látsz, hogyan, mikor és mennyire nyílik... TELJESEN biztos vagy benne, hogy csak az jön ki rajta, akit te szeretnél?
2020. aug. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

5-ös: Egyre szimpatikusabb ez a dolog :D

Többiek: Hosszas agyalás után jött ez a gondolat. Nagyon lehangoló, ami történt. Én mint már a kérdésben említettem, alapvetően szkeptikus vagyok, de a nagyobb baj, hogy még a túlvilágban sem hiszek. Szóval én nem hiszem, hogy újra lehetek együtt ezzel a valakivel. De ha még van is túlvilág, én nem is akarom kivárni, hogy eljöjjön az "én időm" és akkor találkozzunk megint. Nem tudom és nem is akarom elfogadni ezt a helyzetet. Sok dologra gondoltam már és végülis arra gondoltam, miért ne próbáljam meg az idézést, sokan hisznek benne és sok dologról derült már ki, hogy jé tényleg létezik... Nem látok más megoldást, csak ezt megpróbálni.

2020. aug. 6. 14:25
 8/21 A kérdező kommentje:
És ha úgy is van, ahogy mondjátok, ha ebből származhat bármi rossz, ameddig nem másokat keverek bajba csak nekem szól, addig igazából nekem megéri a kockázatot.
2020. aug. 6. 14:27
 9/21 anonim ***** válasza:
43%

5-ös vagyok: kipróbálhatod nyugodtan, megígérem, hogy semmi nem fog történni, se jó, sem rossz. Az egyetlen következmény az lesz, hogy meggyőződsz róla, hogy tényleg nem léteznek ilyen marhaságok.

Sajnálom a hozzátartozód halálát, de ha elfogadsz egy tanácsot, akkor megpróbálod a veszteséget feldolgozni. Nekem ebből az idézésből kicsit úgy tűnik, mintha nem tudnád elfogadni a történteket és kapaszkodót keresnél.

2020. aug. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező, hiába csinálod semleges helyen, ha az a valami amit áthívsz az aurádra tapad, akkor megy veled mindenhova, haza is. Ha démont sikerül fognod, az nem lesz tekintettel arra hogy te idézted meg, annak árt aki gyengébb a közelébe kerül.
2020. aug. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!