Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Akik hisznek a szellemidézésbe...

Lillav kérdése:

Akik hisznek a szellemidézésben, miért hisztek benne? És ha meg is lehet ezt csinálni tényleg, mit lehet tőle várni és miért mondják, hogy veszélyes?

Figyelt kérdés

Én nem igazán hiszek benne, de most megpróbálok. Szóval akik hisznek benne, azok szerint lehetséges a halott embert úgy megidézni, hogy ne is menjen vissza oda, ahova a halála után ment és maradjon a megidézőjével? Az milyen formában lenne?

És igen, láttam már horrorfilmeket, amiben olyasmik voltak hogy a helyszínen maradhat valami rossz dolog, vagy valamelyik emberre átragadhat. És ha az ember idézés közben egy semleges helyen van, egyedül akkor gondolom mást nem érhet semmi baj.

Szóval valaki aki komolyan hisz benne, felhomályosítana ezekről a kérdésekről? Senkit se fogok hülyének nézni vagy ilyesmi.



2020. aug. 6. 13:35
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Kedvesek Kérdező! Első válaszoló vagyok. Egy médiumon keresztül tudnál kommunikálni az elhunyt szeretteddel, csak ez kockázatos, mert rengeteg csaló van.
2020. okt. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!