Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Boszorkány vagyok? Esetleg...

Boszorkány vagyok? Esetleg előző életemben voltam?

Figyelt kérdés

Már többen mondták rám, hogy boszorkány vagyok. Gondoltam most megkérdezem a szakértőket. Teljesen random élethelyzetekben mondták vadidegenek, akkor lehet benne valami ? Többször volt, hogy postán mérges voltam és amikor én következtem lefagyott a számítógépe az ügyintézőnek. Egyszer magától beindult még a tűzjelző is.


Én magam nem érdeklődök a boszorkányság iránt. Nem tudok azonosulni fekete színbe ágyazott vallásokkal illetve negatív töltetű hitrendszerekkel. Nem érzek semmilyen negatívat semmilyen vallás iránt sem. Kereszténynek neveltek. Az egyház szertartásait, mint bőjt pl nem tartom meg. Viszonylag szabadon gondolkodóként élek. Mégis sokan mondták, hogy boszorkány vagyok. Vajon lehet előző életemben az voltam ? Ez átszáll erre az életre is? Egyik barátom mondta, hogy magas rangú pap voltam a középkorban. Az is átszáll ?


Látja ezt valaki spirituális síkon?


2020. aug. 16. 21:09
1 2 3 4 5
 11/44 Jaruss ***** válasza:
78%
Miért? Ezeket szeretted is volna, hogy bekövetkezzenek? Ha nem, akkor csak nyers, zabolátlan energiáról beszünk.
2020. aug. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 A kérdező kommentje:

7-es És: még most sem adtad fel, hogy elpusztíts.


Pedig te fogsz elpusztulni."


Ki akar elpusztítani ? Én biztosan nem.

2020. aug. 21. 12:18
 13/44 anonim ***** válasza:
33%
🤩🤩🤩🤩🤩🤩
2020. aug. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 Grimfox ***** válasza:
72%

Először is, ettől, amit elmondtál, nem leszel boszorkány. Csak akkor lehetsz boszorkány, ha az akarsz lenni, és megtanulod a megfelelő praktikákat. Ezek a jelenségek mindenkivel előfordulnak, csak van aki gyakrabban, és erősebb, észrevehetőbb jelenségeket produkál. Az emberi elmének vannak ilyen megnyilvánulásai.

A boszorkányság nem feltétlen sötét, és gonosz, és nem is feltétlen kötődik valláshoz. A boszorkányság inkább életforma, és világszemlélet. A kereszténységhez annyi köze van, hogy a kereszténység üldözte a boszorkányokat, mert a kereszténység előtti, abban nem szereplő praktikákkal éltek, és sok boszorkány még át is látta, hogy a rájuk kényszerített új vallás nem olyan, mint amilyennek lennie kellene, hanem a hatalom eszköze. Nem feltétlen szegültek szembe a kereszténységgel, vagy a hívekkel, egyszerűen csak igyekeztek kívül maradni, ami ugye tilos volt.

Mindez nem jelenti azt, hogy ártó céllal nem használhat valaki boszorkánypraktikákat. De ártó céllal még imádságokat is lehet használni, és Romániában ez még bevett szokás a mai napig is. Nézz utána az átokzsoltároknak, ha érdekel.

Bármi lehettél előző életedben(most feltételezzük, hogy létezik reinkarnáció), abból szinte semmi nem fog átöröklődni a mostaniba, csak a karma. Akár pap voltál, akár boszorkány, akár ez is, az is, más-más időben, ezeknek csak a karmája van jelen a mostani életedben, az akkori képességeid, ismereteid nem. Nagyon mélyen kell beleásni magad a reinkarnáció tanulmányozásába, hogy egyáltalán azt kiderítsd ki, és mi voltál előző életedben, az, hogy áthozz valamit, amit akkor tudtál, szinte lehetetlen. Ránézésre ezt semmilyen spirituális ember nem tudja megmondani neked, pláne olyan nem, akivel a hétköznapi életed során találkozhatsz.


Ha nem akarod, hogy ilyen dolgok történjenek körülötted, akkor csak annyit kell tenned, hogy megtanulsz uralkodni az érzelmeiden. Az erős, főleg negatív érzelmek gyakran váltanak ki a tudatalattiból meglepő jelenségeket. Ha nyugodt vagy, és az érzelmeid nem viharszerűen tombolnak benned, akkor kisebb eséllyel tapasztalsz furcsa dolgokat magad körül.

2020. aug. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 zol56 ***** válasza:
40%

Hm.. Grimfox...

Nagyon okos. Intelligens tudással...

2020. aug. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
57%

Szia,

Itt egy hasonló kérdés, amiben hasznos válaszok lehetnek, ha esetleg volna egy kis időd olvasni:

https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__magia-okkultizmus__..

2020. szept. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
34%
Én meg egy pisztáciásat kérek.
2020. szept. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Aki lát spirituális síkon esetleg elmondja, hogy boszorkány vagyok-e vagy előző életemben voltam? Mit lehet látni?
2021. febr. 26. 17:15
 19/44 anonim ***** válasza:
36%

.. Nem vagy az és előző életed sem volt, nicsen senkinek sem előző élete, az egy hazugság, amit a démon próbál elhitetni..

Hallgass a lelkiismeretedre és az őrangyalodra, tanácsára ..


Mindenkinek van egy őrangyala, aki gondot visel reá, pl. véletlen majdnem megúszott balesetek és hirtelen jókedv is nekik köszönhető sokszor.. :


" Légy nagy hódolattal iránta, .. , a jóságos angyal iránt. Milyen vigasztaló a gondolat, hogy ott van mellettünk egy lélek, aki a bölcsőtől a sírig soha nem hagy magunkra egy pillanatra sem, akkor sem, amikor vétkezünk. És ez a mennyei lélek vezet minket, barátként, testvérként védelmez.


Végtelenül vigasztaló azt tudni, hogy ez az angyal szüntelenül imádkozik értünk, Istennek ajánl minden jó cselekedetet és mindent, amit teszünk, a gondolatainkat, a vágyainkat is, ha tiszták.


Kérlek, ne feledkezz meg erről a láthatatlan társról, aki mindig jelen van, mindig készen áll, hogy meghallgasson minket, és még inkább kész megvigasztalni. Ó, milyen kedves meghittség, ó, milyen örömteli társaság ez, bárcsak megérthetnénk! Legyen mindig lelki szemeid előtt, gondolj gyakran az angyal jelenlétére, mondj köszönetet neki, imádkozz hozzá, légy mindig jó társa. Nyílj meg előtte, bízd rá fájdalmaidat; mindig óvakodj attól, hogy megsértsd pillantása tisztaságát. Tudd ezt, és vésd jól az elmédbe. Ő annyira finom, annyira érzékeny! Hozzá fordulj a legnagyobb szorongás pillanataiban, és megtapasztalod majd, milyen jótékony hatással lesz rád..."


[link]

2021. febr. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
19%
Az egész ezotériázás, csak egy nagy csalás, akár csak a vallás. Szerinted a vezetőink, mernének lopni, ha létezne a karma? Nem olyan gerincesek ők, hogy ezt vállalják. Így nem működik és szerintem nem is létezik a szerelmi kötés sem. Gondolj bele a bűnözők búcsú cetlivel, lefizethetnek egy istent.
2021. febr. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!