Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Boszorkány vagyok? Esetleg...

Boszorkány vagyok? Esetleg előző életemben voltam?

Figyelt kérdés

Már többen mondták rám, hogy boszorkány vagyok. Gondoltam most megkérdezem a szakértőket. Teljesen random élethelyzetekben mondták vadidegenek, akkor lehet benne valami ? Többször volt, hogy postán mérges voltam és amikor én következtem lefagyott a számítógépe az ügyintézőnek. Egyszer magától beindult még a tűzjelző is.


Én magam nem érdeklődök a boszorkányság iránt. Nem tudok azonosulni fekete színbe ágyazott vallásokkal illetve negatív töltetű hitrendszerekkel. Nem érzek semmilyen negatívat semmilyen vallás iránt sem. Kereszténynek neveltek. Az egyház szertartásait, mint bőjt pl nem tartom meg. Viszonylag szabadon gondolkodóként élek. Mégis sokan mondták, hogy boszorkány vagyok. Vajon lehet előző életemben az voltam ? Ez átszáll erre az életre is? Egyik barátom mondta, hogy magas rangú pap voltam a középkorban. Az is átszáll ?


Látja ezt valaki spirituális síkon?


2020. aug. 16. 21:09
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
0%

Nekem meg az egyik barim "öreglélek".

Persze mindenki, akit a családjában kevésbé kedvel, azok meg "fiatal lelkek". :))

Ilyen ez a nárcizmus, legalább valamiben értékesnek találhatod magad, ha az életben semmiben sem vagy az...

2023. júl. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
32%

#41

Mi lenne, ha valós dolgokról beszélnénk?

2023. júl. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
33%
Mire gondolsz? Sztem egyertelmu, hogy minden ezos, aki korabbi eleteben ilyen boszorkany, varazslo, egyiptomi fopapno, sziriuszi istenseg stb. vagy egy megtestesult oreglelek, az rejtett narcisztikus szemelyisegzavarban szenved. Pszichoterapiara lenne szukseguk. :)
2023. júl. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
39%
Utolsó vagyok: azt érzékelem, hogy az összes itt tanyázó EZO-narcot most nagyon-nagyon megsértettem. :)) Gyerünk, pontozzatok csak le!!! Hehehe :DD
2023. júl. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!