Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Boszorkány vagyok? Esetleg...

Boszorkány vagyok? Esetleg előző életemben voltam?

Figyelt kérdés

Már többen mondták rám, hogy boszorkány vagyok. Gondoltam most megkérdezem a szakértőket. Teljesen random élethelyzetekben mondták vadidegenek, akkor lehet benne valami ? Többször volt, hogy postán mérges voltam és amikor én következtem lefagyott a számítógépe az ügyintézőnek. Egyszer magától beindult még a tűzjelző is.


Én magam nem érdeklődök a boszorkányság iránt. Nem tudok azonosulni fekete színbe ágyazott vallásokkal illetve negatív töltetű hitrendszerekkel. Nem érzek semmilyen negatívat semmilyen vallás iránt sem. Kereszténynek neveltek. Az egyház szertartásait, mint bőjt pl nem tartom meg. Viszonylag szabadon gondolkodóként élek. Mégis sokan mondták, hogy boszorkány vagyok. Vajon lehet előző életemben az voltam ? Ez átszáll erre az életre is? Egyik barátom mondta, hogy magas rangú pap voltam a középkorban. Az is átszáll ?


Látja ezt valaki spirituális síkon?


2020. aug. 16. 21:09
1 2 3 4 5
 21/44 aldiss ***** válasza:
100%

Igen, voltál már boszorkány, de most nem vagy az, mert...


Ahogy Grimfox írta: "Csak akkor lehetsz boszorkány, ha az akarsz lenni, és megtanulod a megfelelő praktikákat."


Tehát, ha most boszorkány lennél tudnál róla, mert boszorkány praktikákat alkalmaznál és boszorkányként tekintenél magadra.

2021. febr. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
32%
A magyar a mágusok népe ahogy a nevében is benne van. Valószínűleg a természetfeletti képességeid törnek fel néha amikor érzelmi túlfűtöttség van valami miatt, csak nem tudod irányítani mert ez a tudás elveszett az évezredek alatt. Mindenképpen keress külső jegyeket (plusz fog, születéskori fehér hajszálak, hat ujj, stb) magadon illetve a rokonságban, illetve volt-e paranormális élményed telepátia, dejavu, telekinézis stb
2021. márc. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
33%
Azt nem tudom előző életedben mi voltál, de most skizofrén leszel
2021. márc. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
25%
Ezzel nem akarlak támadni, de ez nagyon érdekel: Keresztény vagy és közben hiszel a karmában? Mert a keresztények nem ezt vallják.
2021. ápr. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
50%
Az ember olvas itt ezotériában 10percet GYK-n, és egyszerűen nem érti, hogy miért zárták be az OPNI-t
2021. ápr. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem technopata vagy. :)
2021. máj. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:

#19 Honnan tudod mik az angyalok? Hogy lehetsz 100%-ig biztos ebben?

Ebben én is hiszek, hogy mindenki mögött áll valami.


Például én estem már le egy sor lépcsőről úgy, hogy semmim nem fájt, mintha repültem volna. Semmi bajom nem lett.

Volt hasonló eset is.


Tudtad, hogy a Sátán démonai úgy néznek ki, mint az angyalok? (attól, hogy démonnak nevezik őket ártalmatlanok, ha tudod mit csinálsz)

Elvileg aki idézett egytől egyig ezt mondják, olyan angyalokat viszont csak a biblia ír amiről te beszélsz.


Szóval mi van, ha valójában a Sátán démonai vigyáznak ránk?

Mi van, ha karácsonykor nem Jézust ünnepeljük (mert valójában ismeretlen a születési ideje csak egy tipp alapján hozták létre, mintha valami tény lenne...) hanem a Sátán születésnapját?

2021. jún. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
37%
Hát ugye tisztában kéne lenni azzal, hogy mit jelent az hogy boszorkány. És akkor az emberek nagy része, nem tenne fel ilyen teljesen agyf@sz kérdéseket.
2021. júl. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
100%

"Már többen mondták rám, hogy boszorkány vagyok. Gondoltam most megkérdezem a szakértőket."


Majd kiírtál egy kérdést gyakorira :D

2021. okt. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
Vasorrú bába
2021. okt. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!