Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Boszorkány vagyok? Esetleg...

Boszorkány vagyok? Esetleg előző életemben voltam?

Figyelt kérdés

Már többen mondták rám, hogy boszorkány vagyok. Gondoltam most megkérdezem a szakértőket. Teljesen random élethelyzetekben mondták vadidegenek, akkor lehet benne valami ? Többször volt, hogy postán mérges voltam és amikor én következtem lefagyott a számítógépe az ügyintézőnek. Egyszer magától beindult még a tűzjelző is.


Én magam nem érdeklődök a boszorkányság iránt. Nem tudok azonosulni fekete színbe ágyazott vallásokkal illetve negatív töltetű hitrendszerekkel. Nem érzek semmilyen negatívat semmilyen vallás iránt sem. Kereszténynek neveltek. Az egyház szertartásait, mint bőjt pl nem tartom meg. Viszonylag szabadon gondolkodóként élek. Mégis sokan mondták, hogy boszorkány vagyok. Vajon lehet előző életemben az voltam ? Ez átszáll erre az életre is? Egyik barátom mondta, hogy magas rangú pap voltam a középkorban. Az is átszáll ?


Látja ezt valaki spirituális síkon?


2020. aug. 16. 21:09
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
100%
Postai gép attól is lefagyhatott, hogy a rendszergazda nem takarítja rendszeresen, vagy már elavult gép parkuk van.
2022. jan. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
73%
Ha tényleg boszorkány vagy add át nekem a boszorkánytudásod .
2022. júl. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:

A boszorkányság a legpozitívabb aki lehetsz, amit negatív színben tüntetnek fel az valójában pont az ellenkezője.

A boszorkányok általában segítettek az embereknek, gyógyítottak, de régen a módszereik sarlatánságoknak számítottak csak mert "természetfeletti" dolgokat tudtál/tudsz és igen ez jön veled hisz aki előző életedben voltál az vagy most is alapvetően, csak a felszín a más. Manapság már ezek a dolgok amiért régen szenvedhettek a boszorkányok az már nincs meg annyira szerencsére. Próbáld meg a spiritualitás vonalát tapogatni, nem kell elzárkózni, élhetsz ugyanígy csak kis meditáció, lecsendesülés ráeszméltet majd hamar. Ajánlom jó szívvel a "tudatos teremtés" youtube csatornát, sokféle videója van több évre visszamenőleg, segíthet neked is ;)

2022. aug. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
89%

Nem vagy boszorkány. Ha az lennél, tudnád, még ha nem is neveznéd így.

Nem voltál boszorkány eddigi létezésed során.


Bármit lehet látni, de ha nem kérdezel, nem tudom mit mondjak.


Amiket leírtál ugyanez. Annyira semmi, annyira átlagos, tipikus, annyira unalmas, annyira egyértelmű, egyszerű. Nem tudok mit mondani rá...

Ha van kérdésed, amit megnézetnél, írj nyugodtan.

2022. okt. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
100%
A számítógépeket simán le lehet fagyasztani, azt elég sokan tudják. Meg a telefonokat, ha mérges vagy, vagy túlságosan izgulsz, bármi mechanika tönkremehet, sok ilyen volt velem meg ismerősökkel is.
2022. nov. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
Szia! Lehetséges! Egy hozzáèrtô látó,meg tudja mondani, ha szemèlyes kapcsolatba kerûlsz vele.
2023. márc. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
3 évvel ezelőtti kérdés... meddig fényezed még itt azt az irritáló nagy egódat?? Takarodj már!
2023. máj. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
35%
sem előző élet sem boszorkányok nem léteznek
2023. máj. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
57%
Nem.
2023. jún. 30. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:

Nekem az ADHD-s exem is azt mondta, hogy ő egy boszorkány.


Ágyban csakis a szájával volt jó.

2023. jún. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!