Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötés miatt lehet...

Szerelmi kötés miatt lehet lelkiismeret furdalásom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Féléve rakattam rá páromra egy szerelmi kötést egy ismerősömmel aki szűk körben segíteni szokott 2 hónap volt mire bejött a kötés bár nem hittem benne és elég feszült is voltam mivel jött neki egy 3. személy is . A lényeg 2 hónap múlva megbánta szakítást és azóta is minden oké köztünk DE sajnos nekem sokszor fejembe van, jogy csak kötés miatt van e velem..hogy mi történne ha leszedetném kötést velem maradna e :/ és van egy kis lelkiismeret furdalás emiatt mit tegyek? Én nagyon szeretem őt



2020. szept. 2. 09:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Te jó ég 😂😂 szerelmi kötés nem létezik. Egy felnőtt embernek azért illene szellemileg arra a szintre eljutnia, hogy ezt fel tudja fogni. De azért jót nevettem, köszi 😃
2020. szept. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
5%
11: Tanulmányozom pár éve, hogy emberek mikben hisznek, és nagyjából mennyien. Lehetetlen persze pontosan mérni, megtippelni, de ebben a mágia-ezotéria vonalban napjainkban is ijesztően sokan hisznek. A lakosságnak nagyjából 10-15 százalékára tippelünk a kollégáimmal, de lehet akár magasabb is ez a szám. Ez egyfelől érthetetlen, másfelől viszont nagyon is érthető, különösen, ha összevetjük azzal, hogy a funkcionális analfabéták száma is biztos, hogy eléri a 15%-ot, de inkább az is magasabb.
2020. szept. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
69%
Ha szerintem médiumként és magas IQ-val létezik szerelmi kötés, akkor kinél van a hiba? :DD Úgyhogy hagyjuk az ilyen beszólogatásokat.
2021. szept. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!