Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Barátságos démonok idézése,...

Barátságos démonok idézése, segítség!?

Figyelt kérdés
Sok kérdésem lenne.Barátnőmmel barátságos(nyilván, nem szeretnénk meghalni)démont szeretnénk idézni.Már régóta érdekel minket a téma!Kicsit utána is olvastunk.Tudna valaki eredeti idéző mantrákat ajánlani.Szerintetek az állati vér elég lesz?Éjfélkor vagy hajnali 1 kor?Pls csak tapasztaltak válaszoljanak mi szeretnénk komolyan venni.

2020. szept. 25. 20:36
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:

#6-os vagyok.

Mert semmi bizonyíték illetve tapasztalat nincs velük kapcsolatban. Nincs egyetlen olyan eset sem a világon amire biztosan rá lehet mondani hogy "az démon volt". Ameddig nincs ilyen addig maximum egy feltételezés vagy teória de semmi több. És innentől kezdve nem lehet konkrétumokról beszélni mint pl. idézés.

Igen tudja mindenki hogy létezett a mikulás de te is tudod hogy nem erről beszéltem hanem arról hogy eljön karácsonykor a repülő szánjával stb.

2020. szept. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:

#11 aki #6

Így van, értem miről beszélsz. De én is erre akartam kilyukadni. Mikulás, volt, egy húsvér ember. Az idő alatt pedig gyerekmesévé alakították, amiről most írtál, hogy előrepül meg minden. Ugyanez a démonokkal és egyebekkel. Régen voltak tapasztalatok, történések, amiket "vallásos köntösbe" öltöztettek, hogy viszonylag egyszerűen tudják megmagyarázni.

2020. szept. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
34%

nekem ki van írva a felhasználó nevem: Sajttortafan.

könnyebb lenne ha nem lenne itt mindenki gyáva, s kirakná a felhasználó nevét.


a szellőztetés: másnap a szomszéd odaégette a paprikáskrumoliját. szóval inkább előre figyelmeztetett.


fura h kitértetek a Mikulás és egyéb dolgokra.

Nem ez a kategória.

Démonokról van szó- okkultizmusról, spiritalizmusról.

a miki az pedig ünnepi ázszövés.


okés h így- úgy hencegsz a diplomáddal s egyéb.

de... minek is osztod ki a többiek válaszát?


ahhoz túl gyáva vagy h Démont idézz!!!


ha annyira felvágsz itt az ezós témával a diplomáddal s egyéb dolgaiddal akkor nem vagy te olyan okos....


én idéztem már démont. léteznek. de érdekes h csak találgatásokat s gondolatokat írnak az olyanok akik nem idéztek.

vagy ugye kiosztanak másokat.

aki hiszi aki nem az járjon utánna.

tehát aki igazi választ akar az a kipróbálás s tapasztalat szerzés miatt nem lesz gyáva démont idézni.


nem azt kérdezte a kérdező h léteznek e vagy sem, hanem konkrétan azt kérdezte h hogyan kell démont idézni.


angyalok s démonok különbsége???

na ne. ezek is csak teoriák s nem tényleges ismeretek.

aki idézett már az tudja h nincs különbség közöttük. max annyi h mindwgyik különbözô személyiségűek.


ha utánna is néz valaki az angyalok s démonok dolgai után az olvashatja h sok angyalt démonnak is titulálták.plussz bukott angyaloknak is neveztek jópárat csak azért mert tanítottak és házasodtak emberekkel stb.pl. Gabriel.

sok démont is angyalnak nrveztek. pl.Luciforg Rofocal. neki gonosz aurája van, de nen gonosz. aki wlolvassa a dolgait az ezt olvashatja: az a fő célja h újra visszatérjen a menyországba. tehát angyal is volt. nem nevezik bukott angyalnak. s mivel a mennbe akar visszatétni ezért gonosz nem lehet.

max annyi a hibája h olykor túlzásokba esik. pl. túl sok és erős spirituális erőt ad hírtelen vagy túl bőségesen ajándékoz sajnos a legrosszabb pillanatokban, mert akkor ad amikor másra kellene foglalkoznom.


amúgy az okoskodjon aki már idézett is.


nem kell félni. nem is kell féltenetek a beképzelt egótokat sem.

amúgy egy próbálkozás nem próbálkozás. bár legtöbbször az első próbálkozásnál mindíg megjelennek mindenkinél. nem válogatósak, nem kritikusak, mint ahogyan egyes emberek.

2020. szept. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
21%
ja jut eszembe. vannak akik Démoni Enn- eket is használbak. na ez olyan hívogató mantra. nekem legalábbis nem kellett ilyet csinálnom, de majd azzal is kipróbálom.
2020. szept. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
21%
a neten fenn van az összes Démon Enn- je. most mibillal vagyok. de sztem hamar rátaláltok ha beírjátok a googléba. de ha nem akkor belinkelem.
2020. szept. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
21%

amúgy hool olvastatok ilyesmikről? mert lehet h amiket olvastatok azzal ördögöket idéznétek.


volt aki mesztelenűl is idézett....amúgy azt írta h sikerűlt neki. valami incibust vagy mit.

2020. szept. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
45%

Valóban, a "sajttortafan" név sokat jelent, sokat mutat meg abból, ki is vagy valójában, valóban nagyon bátornak kellett lenned ahhoz, hogy ezt a semmitmondó nevet publikáld, hozzátéve, hogy regisztrációnál az oldal alkotói meg is kérnek arra, hogy "Ne valódi nevet használj felhasználónévnek".


Na de inkább válaszolok szépen sorjában.


"a szellőztetés: másnap a szomszéd odaégette a paprikáskrumoliját. szóval inkább előre figyelmeztetett." Örülünk neki!



"fura h kitértetek a Mikulás és egyéb dolgokra.


Nem ez a kategória.


Démonokról van szó- okkultizmusról, spiritalizmusról.


a miki az pedig ünnepi ázszövés." - Látom sikerült megértened a lényegét, mint hangyának az összeadást. Itt az volt a lényeg, hogy mindkettő volt valamikor egy valós, megtörtént esemény alapján, az idővel viszont mesék, filmek és egyéb kitalált történetek "deformálták" őket. Remélem így érted.



"okés h így- úgy hencegsz a diplomáddal s egyéb." Sok kérdésnél látom, hogy a válaszolók belekötnek másokba, mondván "Mert te ugyan honnan tudnád?", "Te honnan tudod ezt?", "Ja mert te 8 általánost járt netguru vagy mi?", így a végére odaböktem, hogy amit írok, elég hiteles forrásból adom át, és nem egy "tanulatlan" egyed vagyok.


"de... minek is osztod ki a többiek válaszát?" Kinek osztottam ki a válaszát? Tudomásom szerint ez egy nyitott oldal, a válaszolók is adhatnak választ a többieknek egy kérdés alatt, fel/le szavazhatják, javíthatják, reagálhatnak rá. Tán bűn?



"ahhoz túl gyáva vagy h Démont idézz!!!" Hol említettem, hogy nem tettem / megtettem?



"ha annyira felvágsz itt az ezós témával a diplomáddal s egyéb dolgaiddal akkor nem vagy te olyan okos...." A legvégén megemlítettem ezeket, ami információközlés a fent említett okokból. Akkor lenne "felvágás", ha minden mondat végére odatettem volna, hogy "Ezt tudom, mert diplomám van!", de ezt sehol sem látni a válaszomban.



"én idéztem már démont. léteznek. de érdekes h csak találgatásokat s gondolatokat írnak az olyanok akik nem idéztek. vagy ugye kiosztanak másokat. aki hiszi aki nem az járjon utánna." Találgatni, gondolatokat rögzíteni is bűn? Valamint honnan tudod, hogy tették/nem tették? Mivan, ha amit írtál, hogy téged "sokan átvágtak", valójában te vágtad át őket, mint most minket próbálsz? Hm..


"tehát aki igazi választ akar az a kipróbálás s tapasztalat szerzés miatt nem lesz gyáva démont idézni." Ezzel a logikával, akik azt mondják, van/nincs mennyek, van/nincs pokol, az próbálja ki hogy eljut oda, haljon meg "kipróbálás, tapasztalatszerzés" miatt ne legyen gyáva megtenni. Vannak olyan dolgok, amik nem olyan egyszerűek, mint pl "Fáj ha letüdőzöd a cigit? Nemtom, próbáld ki!", mert komolyabbak, mint egy tizenéves csínjei.



"nem azt kérdezte a kérdező h léteznek e vagy sem, hanem konkrétan azt kérdezte h hogyan kell démont idézni." És ezzel mi a probléma? Tudomásom szerint nem azt írtam le neki válasznak, hogy léteznek-e vagy sem, hanem azt, hogy """#kérdező, fogalmam sincs az állati vért honnan szeditek, de az állatvédőket úgy rátok hívnám hogy beszarnátok. Egyébiránt: szívj vicces cigit és nemhogy démont fogtok idézni, hallod, egy egész sárkány lesz az udvarotokban, ha elég menők vagytok."""

Itt nem látok olyat, hogy létezik vagy sem. Javíts ki, ha tévedek!


"angyalok s démonok különbsége??? na ne. ezek is csak teoriák s nem tényleges ismeretek. aki idézett már az tudja h nincs különbség közöttük. max annyi h mindwgyik különbözô személyiségűek. ha utánna is néz valaki az angyalok s démonok dolgai után az olvashatja h sok angyalt démonnak is titulálták.plussz bukott angyaloknak is neveztek jópárat csak azért mert tanítottak és házasodtak emberekkel stb.pl. Gabriel." És ezeket egy könyvből, internetes cikkből olvastad, avagy, elmondásod szerint idézted őket, maguktól jöttek hozzád. Felettébb érdekes.


"sok démont is angyalnak nrveztek. pl.Luciforg Rofocal. neki gonosz aurája van, de nen gonosz. aki wlolvassa a dolgait az ezt olvashatja: az a fő célja h újra visszatérjen a menyországba. tehát angyal is volt. nem nevezik bukott angyalnak. s mivel a mennbe akar visszatétni ezért gonosz nem lehet." Ha te megölsz 6 embert egy szigeten, elvisznek mondjuk egy börtönbe, de te vissza akarsz jutni a szigetre, akkor nem vagy gonosz? Felettébb érdekes feltevés.


"max annyi a hibája h olykor túlzásokba esik. pl. túl sok és erős spirituális erőt ad hírtelen vagy túl bőségesen ajándékoz sajnos a legrosszabb pillanatokban, mert akkor ad amikor másra kellene foglalkoznom. " A mondat végét nem igazán sikerült megértenem, de ez nem tesz semmit.



"amúgy az okoskodjon aki már idézett is." Itt ismét ugyan az a válaszom, mint fentebb:Valamint honnan tudod, hogy tették/nem tették? Hol említettem, hogy nem tettem / megtettem?



"nem kell félni. nem is kell féltenetek a beképzelt egótokat sem." Beképzelt egód maximum neked van, ahogy látom, mert itt csak válaszokat látni, néhol komolyan, néhol poénosan (komolyabb válaszra komoly, lazább válaszra lazább választ adtam én is, mint látható), de senki nem osztott ki senkit: veled ellenben. Te vagy az, aki beleköt itt mindenkibe, Te vagy az, aki "Gyáva vagy!", "Egoista vagy!", "Félsz!", "Én már idéztem, te meg nem!". Egész érdekes perspektíva, nemde?


"amúgy egy próbálkozás nem próbálkozás. bár legtöbbször az első próbálkozásnál mindíg megjelennek mindenkinél. nem válogatósak, nem kritikusak, mint ahogyan egyes emberek." Mint ahogyan Te? Hm... Felettébb érdekes. Mégis, rengetegen jeleztek úgy vissza, mondták el véleményüket, hogy megpróbálták elsőre, másodjára, sőt, tizedjére is, mégsem sikerült nekik. Elmondásod szerint egy próbálkozás nem próbálkozás, rögtön utána pedig azt írod, legtöbbször elsőre megjelennek? Hogy is van ez? Hm..


Érdekfeszítő gondolatok és szempontok.

2020. szept. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
32%
#12 csak hogy a mikulás történetének van alapja és tényszerűen megtörtént, mondhatni bizonyíték van rá. Az összes démonos szellemes stb. dologra semmi sincs. Valaki látott valamit és talán le is írta anélkül hogy megbizonyosodott volna róla hogy mit is látott. Gondolj bele milyen fejletlen volt atechnológia és az emberek tudása pl. 1000 éve. Mindent elhittek szinte mert nagyon sok mindent nem tudtak ezért bármi lehetségesnek tűnt. Ma is azt csinálják sokan hogy ha valamilyen jelenséget nem tudnak megmagyarázni akkor kitalálnak rá valamit csak hogy megnyugtassák magukat hogy tudják mi a helyzet. Ott van pl. az egyiptomi piramisok esete amire sok buta ember rámondja hogy földönkívüliek lépítették csak mert ők nem tudják elképzelni hogy emberek tették. Aztán ott van amikor valaki hangokat hall vagy leesnek a tárgyak a lakásban. Nem tudják mi az és azt mondják biztos szellem. Gondolj bele régen még boszorkányokat is égettek, még régebben meg embereket áldoztak az isteneiknek. Erre akarod alapozni a 'Tudásodat' hogy régen mit hittek az emberek? Nem egy bölcs dolog
2020. szept. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
25%
#18, így van. Tökéletes érvelés.
2020. szept. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
61%

azért Sajttortafan a nevem, mert nemcsak itt ezo témában írok...


te aztán rohadtúl ráérsz.

látom is magam elött h egy rút férfi vagy nő vagy, tán ragyás képű, egyedűlálló, senki se kedvel vagy szeret, magánéletnélküli, mások életébe vájkáló s kritizáló okosnak mutató kis troll vagy.

vagyis egy szánalmas alak.


az írásodból eleve lehet tudni, tudom h nem idéztél semmit sem soha.

ha meg is próbálod akkor ne csodálkozz h nem sikerűl.


de az biztos h semmi keresni valód az ezós témában.

akit érdekel az ezo, a misztika, az okkulzizmus és a spiritializmus és lesz némi sikeres belátása ezekben a titkokban azoknak van itt helye.

meg akik kíváncsiak.

de azok akik csak tudás nélkűl kritizál és trollkodik az azért lehet itt az ezo témában mert egyre szánalmasabb és valamiben ki akarja tölteni a benne lévő üres űrt.


azérr nevezlek tudatlannak mert látszik h az okkultizmusban semmi tudásod nincsen.

nem írsz a démonokról még annyi infót sem amelyek a grimoárikban vannak.



--egyébként a Démonokról s az angyalokról is vannak feljegyzések.

nézz rá az angyalok nevére- bár magyarúl nincs fenn az összes angyal neve.

majd pl. választasz egy nevet s a wikipédián nézz rá.

ugyanígy tehetsz a Démonokkal is

de a grimoárikban több infó van. de magyarúl aligha van. vsgy 4 féle grimoári van, vagy legalábbis én még ennyiről tudok.

keress rá a neten, asszem úgy találtam rá h Démon enciklopédia pdf. tán erről tudok linket adni.

tán adok be többet. modt mobilon vagyok.

2020. szept. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!