Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Barátságos démonok idézése,...

Barátságos démonok idézése, segítség!?

Figyelt kérdés
Sok kérdésem lenne.Barátnőmmel barátságos(nyilván, nem szeretnénk meghalni)démont szeretnénk idézni.Már régóta érdekel minket a téma!Kicsit utána is olvastunk.Tudna valaki eredeti idéző mantrákat ajánlani.Szerintetek az állati vér elég lesz?Éjfélkor vagy hajnali 1 kor?Pls csak tapasztaltak válaszoljanak mi szeretnénk komolyan venni.

2020. szept. 25. 20:36
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
0%

amúgy a fizikusok, kémikusok, pszichológusok meg még mit tudom én h minek adtad ki magadat.

ezek az emberek is olyan dolgokba fogtak bele és olyan dolgokat próbáltak ki, amelyejet más ember nem us gondolt volna s nem is merték volna megtenni.

főleg a sok próbálkozás.

amúgy látszik h csak kamuzol h miket tanúltál s h diplomád van....

szánalmas.

én az igazat írtam a Déminokról. lehet dilisnek v őrűltnek tekinteni.

de legalább betekintést tehettem az ismeretlenbe, amiért nem büszke, hanem hálás vagyok.


a Démonok s Angyalok nemnagyon szeretik a rasszizmust s az embert bántó dolgokat. tehát most úgymond nem veregetnék meg a vállamat, mert kiosztottalak nemtudom hányas névtelen profilú.

2020. szept. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
75%

Valószínűleg úgy van, ahogy írod, hiszen nekem van időm este fél 10kor ennyit írni.

Nem probléma, ne aggódj, én nem ítéllek el, mert megpróbálsz mindenkit hülyének nézni, kioktatni és magadat beállítani a jó, okos áldozatnak.

Még a személyeskedés ellenére sem, amit te már a 3. válaszodban elég erőteljesen villogtatsz. :)

2020. szept. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
95%

Esetleg egy csöppet segítek, csakhogy eloszlassam a "kételyeid": jelenleg 40 vagyok, a szüleimet 7, a páromat 3 éve vesztettem el, szüleim már idősek voltak, párom pedig agyvérzésben halt meg, mert neki nagyon sok egyéb problémája volt. Van egy 14 éves lányom, akinek el kellett magyaráznom, hogy az édesanyja már nincs itt velünk testben, de lélekben mindig figyelni fog ránk, "a mennyekből", csakhogy megpróbáljam megnyugtatni őt.


Igen, próbáltam az idézést, főleg azért, mert annó a kíváncsiság piszkált, később a párommal szerettem volna felvenni a kapcsolatot, ha lett volna rá mód, legalább annyira, hogy biztosítson afelől, "jól van ott, ahol most van".


A kinézetemmel nincs problémám, pusztán a pigmenthiány zavar az arcomon.


Jelenleg a saját testvéremet készülünk temetni, aki 1 héttel ezelőtt halt meg mert rosszkor, rossz helyen ájult el amiből leírhatatlan tragédia lett... A temetésbrn pedig egy barátom segédkezik a járvány okozta romlott anyagiakat tekintve (mert ugyebár nem kedvel engem egy barátom sem).


De gondolom én, rossz ember vagyok, mert férfi létemre elbőgöm magam azért, mert az általam legszeretettebbeket 10 éven belül sorozatosan elvesztettem, és a lányomon kívül már nincs másom, akit tiszta szívemből szeretnék.


Sajnálom, ha megsértettem azt a gyönge lelki világod, ami azonnal a személyeskedés legmélyebb pontjaival kezdett el támadni.

Remélem ez a legnagyobb problémád az életedben.

2020. szept. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
57%
Nem létezik barátságos démon.
2020. szept. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
23%

#21 a küllönbség az hogy a fizikusok kémikusok stb. fel tudnak mutatni valamit mert értelems ember módjára kutatnak. Az ő tudásukat bizonyíték, tapasztalat, kísérletek és törvényszerűségek támasztják alá. Minden egyes apró részletét a tudásuknak. Emellett az ezotéria "tudása" feltételezéseken alapszik. Az egyetlen értelmes része az álomfejtés de még az is egy ködös témakör. Tudod miért hisznek az emberek például a gravitációban vagy a pitagorasz tételben? Mert bizonyítva van és bárhol bármikor bárki leteszteli ezeket az működni fog minden egyes esetben. A démonokra, szellemekre, anygyalokra ez nem igaz. Soha senki semmit nem tudott felmutatni az ég világon semmit ami akár csak utalhatna a létezésükre, bizonyítékot és törvényszerűséget meg még még annyira sem. Akik hisznek benne azok naivak és csak azért hiszik el mert ők el akarják hinni, annak ellenére hogy csak az összes tapsztalat ezekkel kapcsolatban olyan forrásokból származik mint pl. "a szomszéd néni unokája azt mondta hogy leesett a pohár az asztalról és hogy az tuti szellem volt". Szerintem egyértelmű hogy mi is a probléma ezzel.

A másik dolog meg az hogy normális hozzáláás az lenne a dologhoz hogy ha van egy elméletünk azt meg is tartjuk annak, addig ameddig be nincs bizonyítva. Annak idején az emberek így voltak a föld alakját illetően is. Mindenki azt állította hogy lapos ami érthető is hogy miért, de voltak emberek akik feltételezték hogy a föld gömbölyű de ahhoz hogy biztosra menjenek körbe kellett hajózniuk az egész földet hogy megbizonyosodjanak róla és bebizonyítsák azt. Ha nem tették volna meg ezt a lépést akkor továbbra is csak egy feltételezés maradt volna amit nem támaszt alá szinte semmi.

2020. szept. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
49%

Látom nem sikerült felfognod amiről beszél neked az ember. Nem probléma. Innentől nem foglalkozok ezzel a szánalmas hozzáállásoddal és üres arcoskodásoddal.

Szép napot.

2020. szept. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
68%

De felfogtam és válaszoltam is rá csak te úgy látszik nem vagy képes elfogadni a valóságot :)

Nem üres arcoskodás volt amit írtam. Mint fentebb is írtam az állításokat alá kell támasztani valamivel és én ezt tettem. Te továbbra is csak személyeskedsz meg hisztizel ami csak még jobban megerősíti azt amit fentebb írtam.

2020. szept. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
49%
Sajttortafannak írta hogy már nem érdekli te elmeroggyant xd
2020. szept. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
90%

beteg vagyok mert a fogorvosnőm a gumikesztyűvel úgy spóról h nem cseréli....antibiotikumos kezelés alatt állok. panelba lakok s nappal a szomszédok mindíg kalapácsolnak s fúrnak. ez megy már 6 éve. a házirendünk kimondja h csak 8- tól 17- ig lehet így zajongani. de ezek már reggel 6- 23- ig ezt művelik.

privátba kellett volna leírnod a magánéletedet.


lehetne bizonyítani.

kameráimmal már sokmindent felvettem. de úgy csinálnak meg mindent h vagy pocsék a minőség v lehetetlen a gépre feltenni v törlik a youtubon v a kamera az sd kártyát nem hajlandó érzékelni holott mindíg étzékelte stb.


az a baj h az emberek nem fejlesztik magukat.

pl. sokaknak írtam már le h hogyan kell kinyitni a 3. szemüket s egyéb csakráikat. nem tették meg.

kellenek ezek h az asztrálba betekintést szerezzünk stb.

az emberek lusták s buták.

túl hamar feladják.


túlzottan szépnek vannak beállítva bizonyos dolgok.

nagyon sok dolog ezzel kapcsolazban borzalmas, őrítő.

de az emberek bele nem hondolnak h mit rontottak el, mi a baj stb.


tehát a szellemekkel való és Démonokkal és Angyalokkal való kommunikációhoz csakra nyitások s egyéb spirituális fejlesztések kellenek.

a negatív lényekre fel kell készűlni.


a szellemek legtöbbje jól étzi magát s különböző wnergiákból táplálkoznak. egy 14 éved lány szelleme tűzben halt meg s szereti a meleg energiákat. bár nem tom h van e köze a haláluknak az energia milyenségével. mert a tűz az meleg.

vannak szellemek akik meg tébolyúltak. pl. egy férfi szellem egy gyereknek azt mondta h egyen üveget h meghalljon ő is.

vannak borzalmasan szenvedők is stb.


a halottakat el kell engedni. max segíteni kell h átjussanak felsőbb szintekre. én csak a szellemekkel való kommunikációnál ezt tartom fontosnak.


ha te szenvedsz akkor az angyalaid s a démonaid is szenvednek. sokat tapasztalták h a szenvedők őket okolják a szenvedéseikért.

ezért nem sikerűl sokaknak az idézés.

inkább az elégedett emberek járnak sikerrel v az én esetemben h nekik van szükségük rám ami eleve kihasználás alapú.


de h az emberek valóban nem gondolkoznak, nem fejlesztik magukat s nem próbálgatnak. az komoly lustaság erefménye.

a bizonyítás utáni kényszer s kikövetelés. nem gondoltok bele h a semmit tevés miatt nem kaptok bizonyítékot sem?

2020. szept. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

ezért kéne kiírnotok a profil neveireket..

úgyid gyors a profil törlés s gyorsan lehet új profilt írni.

nem kéne gyáva kukacnak lenni.

az ember feleljen az írásaiért, mégha nem is látjuk úgy ahogy pl a facebookot. áll névvel is vállalni kell amit ír az ember. ha rosszat ïr vagy sértőt, akkor azt sem kell szégyenleni. az ember az ember.

tök bosszantó h nem írjatok ki a prof neveteket s h ïgy- úgy számolgattok. azt számoljam ki h én hányas vagyok vagy h az hányas akivel edzmét cserélek vagy vitatkozok.

nem gondoljátok h fárasztó, bosszantó és szánalmas ez a módszer????????????????????

már bocs.

2020. szept. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!