Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Barátságos démonok idézése,...

Barátságos démonok idézése, segítség!?

Figyelt kérdés
Sok kérdésem lenne.Barátnőmmel barátságos(nyilván, nem szeretnénk meghalni)démont szeretnénk idézni.Már régóta érdekel minket a téma!Kicsit utána is olvastunk.Tudna valaki eredeti idéző mantrákat ajánlani.Szerintetek az állati vér elég lesz?Éjfélkor vagy hajnali 1 kor?Pls csak tapasztaltak válaszoljanak mi szeretnénk komolyan venni.

2020. szept. 25. 20:36
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
32%

#29 A semmit tevés miatt nem kapunk bizonyítékot? Tehát azt mondod a tudósok szorgosak az ezosok meg lusták? Lehet van benne valami csakhogy ezzel ellentmondasz magadnak.

Ha lenne egyébként bizonyíték pl. a démonokra akkor arról már tudnunk kéne mivel nagyon régóta emlegetik őket az emberek. Mégsem volt még soha egy parócska dolog sem. Ez nem lustaság. Azért nem kapunk bizonyítékot mert nem létezik. A 15 fejű harcsatestű disznólábú madár létezésére sem fogsz bizonyítékot kapni mert arra sincsen. A kettő ugyan az

2020. szept. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
75%

egyszer sem mondtam ellent magamnak csak te kavarod a szart.

99%-ban hozzád hasonló alakok vannak. Naná h te s a hozzád hasonlók semmi betekintést nem nyernek az ilyen dolgokba.Mert nem érdemlitek meg.

Na én ezzel abba hagyom, mert azt sem érdemeltétek meg h bármit is leïrjak ide.

Miattatok gondolom a kérdezônek is elment a kedve.

De undorïtó emberek vannak.

2020. szept. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
32%

Ja micsoda undorító emberek vagyunk hogy leírjuk a véleményünket és alá is támasztjuk az érveinket ahelyett hogy csak személyeskednénk :))

Nem gond megértelek. Sokan nem képesek elfogadni amikor nincs igazuk és ez be is bizonyodik és ilyenkor csak szitkozódnak vagy hátat fordítanak. Nem mondom hogy ez normális de elég tipikus, főleg azoknál akik kevés inteligenciával rendelkeznek

2020. szept. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
68%

Leírtam h hogyan kell Démont idézni.

Leírtam h máshol megírtam h hogyan kell a 3. szemet kinyitni.

az rajtatok múlik h megcsináljátok és megbizonyosodtok az állításaimban vagy sem.


Ezek neked érvelések és alá tasztások? Én személyeskedek, holott a másik kezdte a személyeskedéseket? Ha annyira ráértek bemásolgatni amiket írok s a szart kavarni akkor vissza is kezdhetitek olvasni az egész itteni írásaimat és főleg a ti írásaitokat. Ti kezdtétek, vagyis főleg a diplomát hazudzoló férfi. Egy diplomáa nem ïr ïgy.

na de mindegy.

trollokból túl sok van.

2020. szept. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
68%

Budapest Gundel Károly Vendéglátó és Turisztikai Technikum Szakács szakma.

Weöres Sándor Gimnázium

Budapesti Gazdasági Egyetem - Kereskedelmi, Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Kar

Majsai Autósiskola

ELTE Bölcsészettudományi Kar

A Tan Kapuja Buddhista Főiskola



Hobbiként még úszás, vívás, jóga.


Ha már ott tartunk h tanulatlan vagyok.......

2020. szept. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
0%
#34 igen leírtad hogy hogy kell őket csinálni. De mi erre a biztosíték hogy ez igaz? Én is leírhatok bármit ami épp most jut eszembe de az attól még nem lesz valós és nem lesz bizonyítva. Mindenki tud minden félét írogatni. Nem az lenne a lényeg hogy hogyan kell csinálni mert pké tegyük fel működik. Miért működik? Mi történik olyankor mikor azt csinálod ami beindítja az idézést? stb.
2020. szept. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:
Wow ennyi kommentre és ennyi FÉLE kommentre nem számítottam de köszönöm azoknak akik válaszoltak a kérdésemre. :)
2020. szept. 29. 20:19
 38/39 anonim ***** válasza:
0%

Szia,

Minden ami idézés, okkultizmus nagyon veszélyes. Keresd inkább Istent, Ő a szeretet. Ha nem volna minden ember mellett egy őrangyal, akkor már rég megpróbálnának minden embert megölni vagy halálos bűnbe vinni..

De hallgass a lelkiismeretedre, ami nyugalmat ad az a helyes válasz és a helyes út..

2020. okt. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
#35 te egy tudálékos cattle vagy! :D
2020. okt. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!