Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi történt velem?

Mi történt velem?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkodtam,hogy kiírjam-e,de rájöttem nincs mit vesztenem.

Tudom lesznek olyanok akik majd lehurrognak,hülyének néznek ezért kérlek benneteket ha nem tudtok normális választ írni inkább ne is írjatok semmit

Az én történetem a következő(megpróbálom rövidre fogni)

Voltak az életemben hullámvölgyek amikor szinte hajszál vèkony függöny választott el a túlvilágtól nem szó szerint hanem annyira felerősödtek bennem a megérzések. A tipikus van itt valaki a szobában rajtam kívül.

Aztán egy nap konkrét választ kaptam leírni túl hosszú lenne..9 éve láttam egy démont ami teljesen megváltoztatta az életem csak 2 személynek mertem elmondani...Úgy érzem kerülget a gonosz,megfigyel,incselkedik velem..kezdek egyre jobban kétségbe esni mi van velem hogy ennyire bevonzom az ilyen dolgokat az életembe?Ezoterikusnál nem jártam,nem hiszek az ilyeneknek de nem tudok kihez fordulni...

Az intuícióim mindig,mondom MINDIG bejönnek..na a lottó számok nem de sok pici apróság igen megérzem és kész meg is történik (rágondolok valakire és a boltban találkozok vele,vagy tudom,hogy ma jönni fog valaki látogatóba pedig aznap nem is vártam) elvagyok keseredve..jó lenne valami tanács,vagy csak dumálni valakivel erről..ha úgy gondolod írj priviben 🥺 30/N



2020. okt. 2. 17:11
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
74%
Biztosan lehet valami ebben a dologban, ha ennyire mély nyomokat hagyott benned...
2020. okt. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
65%

Hogy nézett ki amit láttál?

Leírhatod privátban is. Történt hasonló velem is.

2020. okt. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
52%
Leírnád nekem is, hogy mit láttál? :)
2020. okt. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
13%
Kérdező, aki démont lát és azt hiszi, hogy látja a jövőt, az elmebajos. Azért jahasoltam neked orvost, mert jelenleg közveszélyes vagy, és amíg ezt nem látod be, veszélyt jelentesz a társadalomra.
2020. okt. 3. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
69%
Nem úgy tűnik az írása alapján mint aki közveszélyes.. Ne általánosíts. Aki úgy véli hogy ufót látott vagy yetit, az is közveszélyes lenne?
2020. okt. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
71%

Aki úgy véli, hogy látott valamit, ami akár yeti is leheh? Nem.

Aki viszont meg van győződve arról, hogy őt meglátogatta egy földönkívüli, az veszélyes.

Sajnos az, hogy valaki tud írni, vagy akár választékosan, helyesen fogalmazni, nem zárja ki, hogy az illető közveszélyes legyen. Hitler egy teljes könyvet megírt, mégis közveszélyes ideológiákat terjesztett.

2020. okt. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
77%
Ebben nincs semmi közveszélyes ideológia, de hát Galileit is az ilyen emberek kiáltották ki eretneknek.
2020. okt. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
29%

Galilei a tudomány embere volt, pont az ezoterikusok kiáltották ki eretneknek. (Hiszen ezt is jelenti az eretnek szó, az adott vallás tanaitól eltérő godolkodást)

Közveszélyes ideológia valóban nincs a kérdésben, közveszélyes dolgok viszont vannak a fejében. Aki démont lát, az beteg, kezelésre szorul. Nem egy ember végzett már embertársával hasonló dolgok miatt. Hitlert csak azért hoztam fel példának, mert szerinted az írásmód kizárja azt, hogy valaki közveszélyes legyen, pedig a történelemben láttunk már ilyet.

2020. okt. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
77%
Nem egy átlag életet élő emberről derült ki hogy sorozatgyilkos, még a környezetének sem tűnt fel hogy valami nem stimmel...sok ember fordulhatna orvoshoz ezen logika mentén haladva. Nem értem hogy a fatimai jelenések résztvevői miért nem jelentettek közveszélyességi kockázatot?
2020. okt. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
28%

"Nem egy átlag életet élő emberről derült ki hogy sorozatgyilkos" - biztosan így van, csak ez nem érv arra, hogy akkor a kockázatos egyedekkel sem foglalkozzunk. Attól, hogy sok átlag életet élő ember gyilkossá válik, pl. még támogatom azt, hogy a szélsőséges dzsihadistákat ellenőrizzük, úgymond kockázatos elemként tekintsünk rájuk, hogy ha esetlegesen gyilkolni akarnak, megelőzhető legyen. (Szándékosan a szélsőséges esetekről beszélek, természetesen nem minden muszlim veszélyes.)

Ellenben, te azt mondod, hogy mivel sok átlagos életet élő ember is sorozatgyilkos, ezért a szélsőséges esetekkel sem kellene foglalkozni. Sajnálom, de ezzel az érvvel nem tudok azonosulni.


Te most a jelenkor állapotát hasonlítod össze egy több, mint 100 évvel ezelőtti eseménnyel. Manapság az információk széleskörűen elterjedtek, hozzáférhet bárki. Évszázadokkal ezelőtt nem lehetett a vallási tanokat megkérdőjelezni, így ha valami szokatlant láttak az emberek, akkor nem tudományos választ kerestek rá, hanem vallási dolgokkal magyarázták. Pl. 100 évvel ezelőtt nem számított az sem tudatlannak, aki alvásparalízis során azt gondolta, hogy őt démonok kínozzák. Manapság ez már röhejes feltételezés.

Ugyanígy, ha valakik 100 évvel ezelőtt láttak valamit, amire nem találtak tudományos magyarázatot, képesek voltak egy villámot is isteni sugallatnak értékelni.

2020. okt. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!