Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi történt velem?

Mi történt velem?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkodtam,hogy kiírjam-e,de rájöttem nincs mit vesztenem.

Tudom lesznek olyanok akik majd lehurrognak,hülyének néznek ezért kérlek benneteket ha nem tudtok normális választ írni inkább ne is írjatok semmit

Az én történetem a következő(megpróbálom rövidre fogni)

Voltak az életemben hullámvölgyek amikor szinte hajszál vèkony függöny választott el a túlvilágtól nem szó szerint hanem annyira felerősödtek bennem a megérzések. A tipikus van itt valaki a szobában rajtam kívül.

Aztán egy nap konkrét választ kaptam leírni túl hosszú lenne..9 éve láttam egy démont ami teljesen megváltoztatta az életem csak 2 személynek mertem elmondani...Úgy érzem kerülget a gonosz,megfigyel,incselkedik velem..kezdek egyre jobban kétségbe esni mi van velem hogy ennyire bevonzom az ilyen dolgokat az életembe?Ezoterikusnál nem jártam,nem hiszek az ilyeneknek de nem tudok kihez fordulni...

Az intuícióim mindig,mondom MINDIG bejönnek..na a lottó számok nem de sok pici apróság igen megérzem és kész meg is történik (rágondolok valakire és a boltban találkozok vele,vagy tudom,hogy ma jönni fog valaki látogatóba pedig aznap nem is vártam) elvagyok keseredve..jó lenne valami tanács,vagy csak dumálni valakivel erről..ha úgy gondolod írj priviben 🥺 30/N



2020. okt. 2. 17:11
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

Kedves Anonim 06:28!

Ezek szerint 31 éve veszélyt jelentek a társadalomra?🤔 igaza van az utánad kommentelőnek bárki a világon ha lát valami szokatlant,rögtön elmebajos?miért kell álltalánosítani?szerintem szégyelld magad...

2020. okt. 3. 14:07
 22/32 anonim ***** válasza:
0%

Potenciálisan veszélyt jelentesz, igen. Ez azt jelenti, hogy lehet, hogy nem fogsz semmit okozni, de az is lehet, hogy valaki meghal, mert te pl. démonnak nézed.

Nem írtam, hogy bárki, aki szokatlant észlel, az rögtön elmebajos lenne, viszont ha valaki démonokat lát, az beteg. Mint ahogy az is, aki azt hiszi, hogy megérzi a jövőt.

Miért kellene szégyenkeznem? Nem én vagyok az, aki nem létező dolgokat lát.

2020. okt. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
89%

#22

Nagyon szereted a piros pacsikat, igaz?

Te tűnsz egyenlőre itt a legveszélyesebbnek a fanatizmusod és csőlátásod miatt. Már meg sem kérdezem, mit keresel itt. Értelmetlen...

2020. okt. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
0%

Nem szeretem őket, hanem nem érdekelnek. Csak egy bizonyos szint alatt foglalkozik ilyennel az ember, szemmel láthatólag a te ezos szinted nem éri el, hogy ne óvodás színvonalat üssön meg ;)

Idézz meg gyors 4 démont, pontozzanak le azok is :D :D :D

2020. okt. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
Kedves Anonim 19:20 ha téged ez nem érdekel akkor légyszives húzzál innen a gyászba...kötekedj az ovisokkal se ne itt velünk 💋
2020. okt. 3. 21:22
 26/32 anonim ***** válasza:
89%
Az sem utal nagy IQ-ra, hogy itt pattogsz olyan témában, amiben nem hiszel és elvileg nem érdekel. Tudomány témába nem mész vitatkozni, igaz? Ahhoz már ész is kéne.
2020. okt. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Képzeld, a tudomány is érdekel,

nem csak az ezo.

Ha marhaságnak tartod, ne olvasd.

2020. okt. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
0%

"kötekedj az ovisokkal se ne itt velünk"

Ennek a mondatnak nincs értelme, megfogalmaznád magyarul is?

"Tudomány témába nem mész vitatkozni, igaz? Ahhoz már ész is kéne."

Szóval az ezohoz nem kell ész, azért ez érdekel téged?

2020. okt. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
8%
Amúgy ez tényleg skizofrénia. Nem mindig mutat tüneteket, de egyre több lesz. Antipszichotikummal jól krzdlhető. Bocsi, h őszinte voltam.
2020. okt. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
64%
Azért kellene gyógyszer, mert valaki 9 éve látott valamit?
2020. okt. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!