Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi történt velem?

Mi történt velem?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkodtam,hogy kiírjam-e,de rájöttem nincs mit vesztenem.

Tudom lesznek olyanok akik majd lehurrognak,hülyének néznek ezért kérlek benneteket ha nem tudtok normális választ írni inkább ne is írjatok semmit

Az én történetem a következő(megpróbálom rövidre fogni)

Voltak az életemben hullámvölgyek amikor szinte hajszál vèkony függöny választott el a túlvilágtól nem szó szerint hanem annyira felerősödtek bennem a megérzések. A tipikus van itt valaki a szobában rajtam kívül.

Aztán egy nap konkrét választ kaptam leírni túl hosszú lenne..9 éve láttam egy démont ami teljesen megváltoztatta az életem csak 2 személynek mertem elmondani...Úgy érzem kerülget a gonosz,megfigyel,incselkedik velem..kezdek egyre jobban kétségbe esni mi van velem hogy ennyire bevonzom az ilyen dolgokat az életembe?Ezoterikusnál nem jártam,nem hiszek az ilyeneknek de nem tudok kihez fordulni...

Az intuícióim mindig,mondom MINDIG bejönnek..na a lottó számok nem de sok pici apróság igen megérzem és kész meg is történik (rágondolok valakire és a boltban találkozok vele,vagy tudom,hogy ma jönni fog valaki látogatóba pedig aznap nem is vártam) elvagyok keseredve..jó lenne valami tanács,vagy csak dumálni valakivel erről..ha úgy gondolod írj priviben 🥺 30/N



2020. okt. 2. 17:11
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Az is egy tünet, de ha valaki mindig megérzi a jövőt, az sem jelent jót.
2020. okt. 5. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Kérdező, kérlek nekem is írd meg privátban, hogy mit láttál. Kíváncsi vagyok rá és hátha akkor pontosabb válasszal is szolgálhatok, mihnt ha így próbálnék válaszolni.


Előre is köszi, ha tényleg megírod.

2020. okt. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!