Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötés,fekete esküvő...

Szerelmi kötés,fekete esküvő kötést szere.tnék csinálni,mert nagyon beleszerettem valakibe. A segít.ségeteket kérem ,hogy hogyankell megcsinálni.Olyan kötést szeretnék ami tényleg működik ?

Figyelt kérdés
Tisztábanvagyok vele,hogy ez mivel jár stb... Az eltéritő hozzászólások nem érdekelnek. Én egy olyan ember vagyok ,amit szeretnék azt mindenképpen véghez viszem. Spirituális személyhez sajnos nemtudok menni anyagi okokból.Nagyonszépen megköszönném ha valaki segítene nekem ,ha nem írja le hozzászólásban,hanem privátba ír az sem gond.Én ezt nagyon szeretném megcsinálni :)

2020. okt. 23. 22:11
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Nemfogok lemondani róla, már nagyonsok emberről lekellet mondanom.Nemakarom egyedül leélni az életemet mikor látom hogy másoknak boldog kapcsolatuk/házasságuk van .Nem mindenki érti meg De ottvan a remény és nemkell lefikázni a másikat énis reménykedhetek valamiben hátha sikerül
2020. okt. 23. 22:42
 12/35 anonim ***** válasza:
60%
Nem lenne egyszerűbb keresni egy másik partnert?
2020. okt. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
Nem egyszerübb mert akit eltudok képzelni párkapcsolatban van és ez a személy is.
2020. okt. 23. 22:48
 14/35 anonim ***** válasza:
63%
Tehát te még egy párkapcsolatot is tönkre szeretnél tenni? Nagyon ciki és szánalmas.
2020. okt. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
52%
#12 Nem egyszerűbb boszorkányosat játszani évekig? 🤦‍♂️ Amúgy szerintem kamu kérdés. Nem létezik, hogy valaki ilyen tudatlan legyen. De ha van ideje, nyugodtan főzze csak a bájitalt. Mindenki úgy fecsérli el az életét, ahogy akarja. Szerintem kapott elég választ, nem érdekli. Ha neki jó petrezselyem árulni az örökkévalóságig, akkor ám legyen.
2020. okt. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
52%
Nem kell lemondani róla. Ami nem a tiéd, arról nem tudsz lemondani. Itt egy valaki fog szívni, és az te leszel kérdező a kamu kérdéseddel együtt.
2020. okt. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
Nem kamu a kérdés nemvolt még párkapcsolatom 34éves nő vagyok nem vagyok ronda meg semmi ilyesmi könyvelő szakképesítésel rendelkezem akik próbálkoztak egysem tetszettt
2020. okt. 23. 22:54
 18/35 anonim ***** válasza:
72%
Társkereső? Akár itt is kereshetsz valakit.
2020. okt. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
Mindegy hagyom a fenébe elmegyek inkább egy spirituális személyhez sz legalább megért engem és segít
2020. okt. 23. 22:58
 20/35 anonim ***** válasza:
56%
Készpénzt mindenképpen vigyél.
2020. okt. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!