Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötés,fekete esküvő...

Szerelmi kötés,fekete esküvő kötést szere.tnék csinálni,mert nagyon beleszerettem valakibe. A segít.ségeteket kérem ,hogy hogyankell megcsinálni.Olyan kötést szeretnék ami tényleg működik ?

Figyelt kérdés
Tisztábanvagyok vele,hogy ez mivel jár stb... Az eltéritő hozzászólások nem érdekelnek. Én egy olyan ember vagyok ,amit szeretnék azt mindenképpen véghez viszem. Spirituális személyhez sajnos nemtudok menni anyagi okokból.Nagyonszépen megköszönném ha valaki segítene nekem ,ha nem írja le hozzászólásban,hanem privátba ír az sem gond.Én ezt nagyon szeretném megcsinálni :)

2020. okt. 23. 22:11
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
43%
Mellesleg több kommentet is írhatott akár ugyanaz a felhasználó, de mindegy.
2020. okt. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Egyébként, kérdező!


"Normális" úton nem tudod megoldani valahogy? Próbálj meg ismerkedni vele, írj neki, hívd fel magadra a figyelmét, stb...

2020. okt. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Ha nagyon beleszerettél valakibe, add tudtára valamilyen szinten először is.


Nem kell rögtön magiához folyamodni.

2020. okt. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
30as oszd meg velem a tudást ha te látod:_D
2020. okt. 25. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
76%
Tudok egy nagyon jó fekete esküvőt elvégző férfit nekem sikerült a Lénárté nem!
2020. nov. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!