Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötés,fekete esküvő...

Szerelmi kötés,fekete esküvő kötést szere.tnék csinálni,mert nagyon beleszerettem valakibe. A segít.ségeteket kérem ,hogy hogyankell megcsinálni.Olyan kötést szeretnék ami tényleg működik ?

Figyelt kérdés
Tisztábanvagyok vele,hogy ez mivel jár stb... Az eltéritő hozzászólások nem érdekelnek. Én egy olyan ember vagyok ,amit szeretnék azt mindenképpen véghez viszem. Spirituális személyhez sajnos nemtudok menni anyagi okokból.Nagyonszépen megköszönném ha valaki segítene nekem ,ha nem írja le hozzászólásban,hanem privátba ír az sem gond.Én ezt nagyon szeretném megcsinálni :)

2020. okt. 23. 22:11
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
56%
Sokat.
2020. okt. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
50%

Csak mondom hogy ötvenezernél kezdődik és egyetlen esetben sem működik :)

34 évesen ha itt tartasz, nálad komoly bajok vannak. Sokkal jobban járnál ha azt a pénzt pszichológusra költenéd.

Ha kikezelteted magad, nagyobb esélyed lesz bepasizni mint egy ilyen kötéssel.

2020. okt. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
55%
Értsd már meg, hogy ilyen b@romságok nem működnek. Senki sem képes másnak ártani ilyen dolgokkal. Mi emberek védve vagyunk az ilyen dolgoktól, tehát érinthetetlenek vagyunk. Igen, vannak akik ezzel foglalkoznak (fekete mágia), de a gonosz dolgok sosem győznek, nincs hatalmuk a jó felett, LEHETETLEN. Kb. olyan, mint neked felemelni a bolygónkat egy kézzel. Tudod, próbálkozhat...de vágod mennyi az esélyed. Ezek a kuruzslók jó pénzeket levarrnak az emberkről és röhögnek a markukba. Kb. annyi erejük van, mint egy "gold digger"-nek. Legombol oszt tovább lép... Ennyi sok felesleges pénzed van? Mert akkor tok mindegy ha bevágod a kútba, ugyanannyit ér. Értsd meg végre, a gonosz a jó felett sosem cselekedhet. Akik általában ilyen dolgokkal foglalkoznak (fekete mágia) illetve nyitottak erre kuncsaftként, előbb utóbb megkattannak. Értem ezalatt: lidércnyomások, szellemek követik, kísértik őt, aztán sajnos amikor már minden húr szakad, akár öngyilkosság, mert nem bírják elviselni az elviselhetetlent. Ha ilyen dolgok iránt érdeklődsz és elmész ilyen helyekre, megnyitsz egy kaput. Innentől kezdve téged bármikor bánthatnak (csak te fogod látni ezeket a dolgokat). Csakis a saját életed felett hozhatsz döntést. Ez annyira egyértelmű, nem értem mit nem lehet ezen felfogni. És nem, nem azért mondom ezeket, mert féltem a csávót, mert annyi kötés rakhatsz rá, amennyit csak akarsz, a jó mindig győz, és a csávó érinthetetlen. Te viszont komoly bajban leszel. Rád fogják majd hogy bolond vagy, mert olyasmiket látsz majd idővel, amiket más nem. Persze hogy te leszel a bolond. És hova kerülnek ők? Hát ha ez neked jó. Egy dologban viszont biztos lehetsz, a csávó és a nő boldogan élnek majd. Mondjuk kiderülhet, hogy te mint gyogyós bekerültél a diliházba. Nem első eset, senkit nem fog érdekelni.
2020. okt. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
47%
100 ezrekbe kerül egy ilyen..szerinted lesz bárki aki a két szép szemedért tönkrevágja a saját karmáját? ne röhögtess. Különben meg ha nincs képességed mégis hogy szeretnéd véghezvinni?
2020. okt. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
26%
Kérdező, oké, tegyél tönkre egy párkapcsolatot. Gondolom utána nem zavarna ha a te kapcsolatod tenné tönkre egy nő hasonló módszerekkel igaz?
2020. okt. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
77%

Bírom a kommentelőket itt...

Egyik szavatokkal ütitek a másikat... Sok ilyet olvasok itt, konkrétan ellentmondásos kommentek érkeztek.


Példa: valaki írja itt:


" Mit képzelsz magadról, nem szép dolog így tönkretenni más életet, ne avatkozz bele más életébe az akaratán kívül és vigyázz mert a karma vissza üt rád". Bla, bla, bla...


Következő mondata: "Nem létezik szerelmi kötés az ilyen jellegű dolgokban csak a hülyék hisznek, menj dili dokihoz, a mágusok csak pénzzel lehúznak majd".



Kérdezem én, az itt kommentelőknél hol van a logika? Egyik szavatokkal ütitek a másikat. Tehát ne menj mágushoz, mert ilyen hókuszpók nem létezik, ez átverés fogd már fel hogy kamu, bla bla bla, ugyanakkor! A másik mondata: ne akarj más életébe beleavatkozni, és vagy magadhoz láncolni akaratán kívül a szerelmi varázslattal.


Ember, gondolkodni kellene mielőtt marhaságokat írsz.


Most akkor létezik? Ezek szerint te is sejted hogy van valami ha ilyeneket írkálsz.

2020. okt. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
56%
Az nem lehetőség, hogy minden egyes kommentet más ember írt?
2020. okt. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
66%

Szóval nem létezik szerelmi varázslatok, a következő mondata azért vigyázz mert így ne láncolj magadhoz valakit és a karma vissza üt majd.


Olyan ellentmondásos kommentek vannak, fáj olvasni...

2020. okt. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
39%
26os hol van az a komment amiben egy válaszban az író megcáfolja saját magát? mert én nem találtam ilyet.
2020. okt. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
43%
Elég baj az ha nem látod.
2020. okt. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!