Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Viszonylag gyakorlott női...

Viszonylag gyakorlott női màgus vagyok, éppen egy szerelmi màgiát vègeztem,amikor felrobbant a gyertyák alatt lévő üveg, mindennel együtt.Valamit elronthattam?

Figyelt kérdés
Az asztal is megègett, korábban nem fordult ilyen elő.

2020. dec. 12. 20:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
83%
"Viszonylag gyakorlott női màgus vagyok" ezért a gyaki népét kérdezem meg szakmai dolgokról MUHAHA!
2020. dec. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Grimfox, te mióta foglalkozol ezoteriaval?
2020. dec. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Grimfox ***** válasza:
100%
18 éve. Bár a mágia, és okkultizmus a fő érdeklődési területem, nem kifejezetten az ezotéria. Minden kapcsolódó témakörrel foglalkozok valamilyen szinten.
2020. dec. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez látszik. Minden témához, normálisan értelmesen hozzá tudsz szólni.


Használod is sikeresen a magiát?

2020. dec. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Grimfox ***** válasza:
100%
Csak alap szinten. Inkább az elmélet az, amihez hozzá tudok szólni. Nem tudok nagyléptékű változásokat előidézni. A kicsi, de hasznos dolgokat szeretem.
2020. dec. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
tök mindegy, még nem találkoztam senkivel, akinek sikerült volna így visszaszereznia pasiját----szóval nem hiszem, hogy van, aki el tudja végezni
2020. dec. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Grimfox ***** válasza:
71%
Erről nem tudok nyilatkozni. A szerelmi mágia olyasmi, ami szerintem meglehetősen visszataszító dolog. Nem is foglalkozok vele gyakorlatban. Az elmélet pedig azonos az átkokkal, ezért végképp nem olyasmi, amivel jó ötletnek tartom foglalkozni.
2020. dec. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!