Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Sikerült már valakinek mágiáva...

Sikerült már valakinek mágiával megkötni valakit (ellenséges személyt) úgy hogy az többet nem ártott neki?

Figyelt kérdés
Szóval nem megátkozni, de megkötni. Ami már majdhogynem átok. Én most ezt próbálom. A szenteskedés nem igazán érdekel!

2021. jan. 1. 13:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
41%
Igen. Sikerült.
2021. jan. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
28%
Ha még ellenségeid vannak, Kérdező, és én-te felosztásban éled meg az egységet, akkor igen alacsony szinten rezegsz. Jó neked ez?
2021. jan. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Nem jó! De ez van!
2021. jan. 1. 14:13
 4/24 anonim ***** válasza:
30%

14:11-es vagyok


Tehát nem jó. És ki tehet róla, hogy ez van?

2021. jan. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Grimfox ***** válasza:
68%

A kötések is átok jelleggel működnek, de nem feltétlen kell hozzájuk az a negatív érzelmi töltet, ami az átkokhoz igen. Közelebb esnek a szürke zónához, mint a sötéthez, de attól még átkok. Kötést létre lehet hozni teljesen mentesen bármilyen érzelemtől. Egy barátommal kísérleteztünk hasonlókkal, és magamon is kísérleteztem vele. Persze csak olyasmire alkalmaztuk, ami nem jelent valós akadályt, és könnyen vizsgálható. És nem is hagytuk úgy.

Ahhoz, hogy ne ártson többet neked, nem biztos, hogy konkrétan magára a személyre célszerű akadályt/kötést tenni. Főleg azért nem, mert minél erősebb az ártó szándéka, annál nagyobb eséllyel semlegesíti a munkádat. Van olyan eset, amikor a köztetek fennálló kapcsolatot érdemes ilyen módon akadályozni. Mivel ennek te is része vagy, és ez nem egy konkrét személy, saját akarattal, hanem egy elvont pszichés kapcsolati rendszer két ember között, ezért nehezebb megtalálni, megragadni a lényegét, de ha ezt sikerül gátolnod, akkor a neked ártani szándékozó személy természetes ellenálló képessége, és ártó szándéka nem fogja olyan könnyen semlegesíteni. Ezt fent lehet tartani addig, amíg a kapcsolatot nem tudod teljesen megszüntetni közte, és közted. Akár úgy, hogy az interakciók hiányában eltávolodtok egymástól emberileg, vagy megszűnik a helyzet, ahol közel vagytok egymáshoz fizikailag. Ha a személyre próbálsz kötést alkalmazni, azzal sok probléma lehet. Ha általánosan a cselekvőképességét próbálod akadályozni, mert ebbe beletartozik az ártási képessége is, akkor majdnem bizonyos, hogy nem fog sikerülni. Egyszerűen feloldja a természetes ellenálló képessége. Ha képes vagy kiválasztani egy konkrét, elvont "objektumot", mint például a "szándék, hogy ártson" azzal már több esélyed van, de ez esetben az összes többi tulajdonsága fogja felülírni a kötést egy idő után. Személyiségétől függ, mennyi idő, míg megszűnik, amit csináltál. Ha a személyéhez konkrétan nem kötődő objektumot választasz ki, mint például amit írtam fentebb a kettőtök közötti emberi kapcsolatra, akkor ezek a hatások nem érvényesülnek. Ott a probléma inkább az, hogy a szándéka nem feltétlen szűnik meg, csak nehézségekbe fog ütközni, ha a szándékát tettekre akarja váltani. Ha ezt a fajta kötést választod, és mellé alkalmazol magadon olyan védekező módszereket, amik ártó szándék ellen használatosak, akkor akár teljes sikert is elérhetsz, mindaddig, amíg te magad nem lépsz kapcsolatba az illetővel. Abban az esetben te magad kerülöd meg az összes munkádat.

2021. jan. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
4. Miért bosszantasz? Ezzel csak szítod a fájdalmamat és a dühömet!!
2021. jan. 1. 14:20
 7/24 anonim ***** válasza:
74%

Tehát még a felelősséget se vállalod a helyzetedért? Még tudsz dühös lenni, és ezért is másokat hibáztatsz?


Építgesd a poklod tovább. Ha leértél a pöcegödröd aljára, jusson majd eszedbe ez a néhány sor.

2021. jan. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
7. Nem, nem vállalom a felelősséget a helyzetemért. Mit tudsz te rólam és az életemről? Akár el is dugulhatsz, a te véleményed nem érdekel!
2021. jan. 1. 14:30
 9/24 anonim válasza:
46%

Nem értem miért kell bántani a kérdezőt. Itt komolyan ez a célja valakinek, hogy belekössön a másikba...ha nem tudsz segíteni vagy nem érdekel a kérdés, görgess tovább.

Nekem nem sikerült egyébként, de érdekelne a dolog és ezzel kapcsolatban szívesen elmennék egy hozzáértőhöz.

2021. jan. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
59%

Mágiával megkötni? Tudom, megnyugtató érzés a sebek ilyesfajta kezelése. Mert a fájdalomnál, amit a másik ember tette keltett benned, csak egy valami érint mélyebben: az igazságérzeted sérülése.

Na de majd ha a másik, az a gonosz, az a szemét, az az alattomos véglény végre vérezni fog maga is, akkor helyreáll a világbéke…

…Csakhogy a világbéke szarik a Te elméletedre, a mágiába vetett hitedre. Csak jobb vele játszani, mint fetrengeni sírva, még ha valahol legbelül sejted is, hogy az egész csak egy gyönyörűen megkomponált mese. Az egód egérútja.

Merthogy a Te életed egész pontosan semmivel nem halad előrébb azáltal, hogy a másik megszívja. Akkor sem, ha ő az a gonosz, aki ártott Neked. Tök mindegy. Minden egyes perced, amit az ő életének alakulására fordítasz, önkéntes rablógyilkosság, melynek Te vagy az elkövetője és az áldozata.

Azokat a perceket, órákat és napokat ugyanis már nem kapod vissza soha. Azt az időt, ami alatt valakit szerethettél, valamiért nevethettél, valahová fejlődhettél, valamit cselekedhettél volna.

Biztos hogy jó döntés ez?

2021. jan. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!