Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Sikerült már valakinek mágiáva...

Sikerült már valakinek mágiával megkötni valakit (ellenséges személyt) úgy hogy az többet nem ártott neki?

Figyelt kérdés
Szóval nem megátkozni, de megkötni. Ami már majdhogynem átok. Én most ezt próbálom. A szenteskedés nem igazán érdekel!

2021. jan. 1. 13:51
1 2 3
 11/24 SZücsöm ***** válasza:

Grimfox ezen én is sokat gondolkoztam hogyha van mágia akkor hogyan lehetne bebizonyítani saját magamnak a létezését? Mert igazából azt se tudom hogy mire képes és mire nem ez a mágiának nevezett jelenség(ha egyáltalán létezik).


A szerelmi kötésekről szokott itt lenni kis túlzással heti 1 kérdés. Tehát feltételeztem hogy minimum hisznek ennek a lehetőségében a "mágia hívők". Én is gondolkoztam hogyha ki akarnám deríteni hogy létezik e mágia akkor ez egy tökéletes teszt lenne rá: Elvégezni valakin akit ismersz de amúgy alapból nincs semmiféle közeledési szándék egyik féltől se és megfigyelni hogy a "varázslat" elvégzése után lesz e változás.


Viszont ezzel az a probléma hogy amúgy ha létezik ilyen nem szívesen "dobálóznék" vele max akkor ha azonnal fel tudnám oldani amint bebizonyosodtam a létezéséről.


Ami sokkal jobb lenne ha lenne valamiféle mágia amivel pl a szerencsét,egészséget tudnám hozzákötni valakihez mert ugyebár ennek a másik fél is 100% hogy örülne csak hogy az a baj hogy ennél pedig nehéz lenne érzékelni hogy valóban történt e változás vagy ha igen az a rituálé miatt történt e. Tehát nem lehetne eléggé irányítani ezt a kísérletet.


Az még jobb lenne ha lenne mondjuk egy olyan rituálé amivel meg lehet gyújtani egy gyertyát mert azonnali bizonyossággal járna a dolog de ha ilyen egyszerű lenne a dolog akkor nem lenne "ezós" téma a mágia.


Tehát én arra lennék kíváncsi hogy te mivel/hogyan próbálnád magadnak bebizonyítani a mágia létét (vagy mivel kezdenéd a bizonyítási folyamatot) úgy hogy maga a bizonyítás/ték lehetőleg egyértelmű is legyen és morális dilemmával se járjon.

2021. jan. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Öszintén én nem hallottam még megkötésröl.

Az ártó szándékú emberekkel szemben,én az angyali védőburkot, kértem.

Nekem sokat segített.

2021. jan. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Miquel, igazából semmilyen döntés sem jó, és nem megfelelő. És még ha sikerrel járnék is, nem fog enyhíteni a fájdalmamon. És nem fogja kenegetni az egóm sebeit sem. Csak én már ku--ára fáradt vagyok, és rohadtul unom ezt a lehetetlen élethelyzetet. Képes lettem volna megölni magam, őmiatta. Csak egy kis szünetet szeretnék. Én csak azt akarom hogy hagyjon békén! Miért nincs jogom ahhoz hogy nyugtom legyen??? El tudjátok képzelni hogy milyen félelemben élni napról napra?? Fogalmatok sincs róla! Azért akarom megfékezni őt, hogy ne kelljen megölnöm magam. Vagy hogy ne kelljen megölnöm őt, azután megölnöm magamat. Sajnos nem vagyok gyilkos, sajnos nem vagyok képes ölni. A sérelmeimet még a halála sem tudná begyógyítani. Érdekes, neki joga volt tönkre tenni az életemet, én meg csak mosolyogjak rá, mintha mi sem történt volna? Az én életem volt, az enyém! De mi maradt belőlem őmiatta? Csak egy nyomorék, egy .. Azt mondtátok az öngyilkosság nem megoldás. A fekete mágia nem megoldás. Az ölés nem megoldás. És így élni sem megoldás. Akkor mi az Isten nyila a megoldás???
2021. jan. 1. 18:19
 14/24 anonim ***** válasza:

Szökjél meg ahol nem talál rád.

Jobb ötletem nincs.

2021. jan. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Szia!

Ismeretlen számomra, hogy milyen bántalmazási formákhoz nyúlt az adott személy, de a legkevesevv negatív vonzattal járó megoldás talán a külső segítség jelenthetné. Tudom, nehéz meglépni és beszélni mindig könnyebb, de ne dobd el ilyen könnyen az életed, bármennyire is kilátástalannak tűnik. Rendőrség, barátok, családtagok nem segíthetnek? Ha életkorod és anyagi helyzeted megengedi, egyszerűen lépj le. Ha nem, rendőrség bevonása.


Remélem, megoldódik a helyzeted. Biztos vagyok abban, hogy van más, tisztább módja annak, hogy végre megkapd azt az életet, amit megérdemelsz.

2021. jan. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 Grimfox ***** válasza:

Ezek közül, amiket felsoroltál, mind megoldja a jelenlegi helyzetet. Azaz mindegyik megoldás, csak a következményei mindegyiknek olyanok, amik a cseberből vederbe helyzetet eredményeznék. A fekete mágián kívül más fajta mágiában nem is gondolkodtál? A fehér mágia sem feltétlen a békés tűrésről szól. Nem csak a világi jog része a "jogos önvédelem". A szürke zónáról nem is beszélve. Ezek persze nem állnak bosszút a neked ártó személyen, a legtöbb nem is árt neki. Maximum azt éri el, hogy magának árt. És az ilyen megoldások nem járnak olyan következményekkel, amik ugyanolyan élhetetlenek, mint az eredeti állapot. Amíg ezek a módszerek csökkentik a terhet rajtad, némi levegőhöz juthatsz, és abban az állapotban már ki tudod találni, hogy fel tudsz e egyedül állni a mostani helyzetedből, vagy segítségre van hozzá szükséged.

Nekem segítségre volt szükségem, amikor nem is egy ilyen személy keserítette az életemet, hanem három, no meg a hozzájuk csapódó galeri.

2021. jan. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 Grimfox ***** válasza:

SZücsöm, a szerelmi kötést még kísérlet formájában se próbáld, akkor se, ha azonnal feloldod. Attól, hogy feloldod, még azok a dolgok, amiket felkavartál vele, nem feltétlen csillapodnak. A kényszer tűnik csak el, a problémák nem feltétlen.

Rituáléval nem lehet olyan változásokat elérni, mint például egy gyertya meggyújtása. Legalább is más eszköz igénybevétele nélkül nem. A rituálé általában vagy az emberi szellem befolyásolására szolgál, vagy a rituálé más résztvevőinek befolyásolásra, esetlegesen eleve szellemi lényekkel való kapcsolatfelvételre-így, vagy úgy. Ha gyertyát akarsz gyújtani, akkor nem a rituális mágia területén kell kutakodnod. (a gyertyagyújtást természetesen én is csak példának mondom, ahogy te)

Rituáléval ugyanakkor könnyen előidézhető az a jelenség, amit laikus megfogalmazásban szerencsének lehet nevezni. Azért laikus megfogalmazás, mert a szerencse vagy egy külső hatalom beavatkozását jelentené, vagy pozitív kimenetelű véletlent. A külső hatalom beavatkozása inkább már áldás kategória, míg véletlenek nem léteznek. Ebben a formában nem létezik szerencse. Viszont az emberi tudatot lehet úgy befolyásolni rituáléval, szuggesztióval, és szimbólumokkal, hogy produkálja a szerencse "tüneteit". Ez pszichológiai folyamatok, és a szellemi érzékelés serkentésével lehetséges, ami kis léptékben nem nehéz, teljesen amatőrök is tudnak vele kísérletezni. A megdönthetetlen bizonyíték eléggé lehetetlen, legalább is azon a szinten, ahol én tartok. A lényege az egésznek az, hogy a célszemély tudatában legyen annak, hogy olyan hatásnak lett kitéve, aminek az eredménye "szerencse". Minél mélyebbre jut ez a tudatában, annál erősebb a hatás. Ahhoz, hogy mélyre juss, vagy nagyon erős szuggesztió kell, vagy olyan rituálé, aminek az elemei a szellem legmélyére hatnak ki.

Ha ilyesmivel kísérletezel, önmagadon tedd. Könnyebb megfigyelni a tényleges eredményt, mert 7/24 tudod monitorozni. Egy második személytől csak visszajelzést kaphatsz.

2021. jan. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Ez a személy.. maga is lelkileg súlyosan sérült. Én ezt tudom és megértem. De rajtam adja ki, és mindenért engem okol. Pedig ezt a lelki fájdalmát nem én okoztam neki hanem mások. Mégis rám van kattanva. Állandóan azon rugózik, hogyan árthatna nekem. Berögzített engem az elméjébe, és nem tud tőlem szabadulni. Azt hiszi hogy nekem jó, neki meg nem jutott semmi jó. Meg akar ütni, el akarja venni a kedvemet, megaláz. Lehúz.. És soha nem unja meg, hogy szekírozzon engem. Egyszer a házából is kidobott, csak úgy, figyelmeztetés nélkül. A saját húgát! Ha anyám nem élne, akkor ki tudja mire lenne még képes. Ő életem legfőbb ellensége, küldjek rá áldást netán? Kérdeztem már egy olyan ezoterikus asszonyt is, aki komoly ezo szinten van. Azt mondta, hogy nem lenne képes megbocsájtani neki az én helyemben. Pedig ő már nem akárki. Azt mondta hogy erre egyetlen ember sem lenne képes. De a gondolat is abszurd, hiszen az ellenségem cseppet sem bánja, amiket velem tett. Sőt, egyszer rákérdeztem négyszemközt hogy mégis miért bántott egész életemben? Mosolyogva úgy felelt hogy "Mert megtehettem! " Szóval nem lehet megbocsájtani annak aki nem érez megbánást, sem sajnálatot. Ez annyira bonyolult helyzet, mert tudom hogy ez életem kihívása. Hogy mit fogok lépni. Egyrészt én nem vagyok gonosz, sem agresszív. Ha én megbántanám a húgomat, nem tudnék nyugton lenni. Másrészt mégiscsak ott van az, hogy az én személyemet sértegeti gyerek koromtól. Mindazt ami én vagyok. És természetes, hogy ez nagyon fájdalmas. Ebből csak rosszul jöhet ki az ember. Vagy öngyilkosság vagy vérbosszú. Jó vége nem lehet, már évek óta gondolkodok ezen a problémán.
2021. jan. 1. 20:09
 19/24 Grimfox ***** válasza:

Nos, megbocsátani valóban nem szabad ilyen helyzetben. A megbocsátás akkor következik, ha az illető megbánta amit tett, vagy legalább felhagyott a káros tevékenységével, és nyugtot hagyott neked. "Áldást" nem érdemel, de nem is lenne rá hatással semmi hasonló. Az ilyesmit nem lehet rákényszeríteni.

Lelkileg sérült. Pont ezért kellene tudnia, milyen érzés szenvedni, és mit okoz. Kivétel ez alól néhány extrém eset. Például amikor az illetőnek nincs lelkiismerete. A másik eshetőség, amikor például féltékeny rád, vagy más miatt frusztrált. Pszichésen sérült embereknél ez elég durva reakciókat tud kiváltani. Vannak ennél csúnyább esetek is, amik ilyen viselkedést okoznak, de azokat jó ízlés keretein belül nem lehet megvitatni, inkább hagyjuk.

Ami valószínűleg működne anélkül, hogy rád káros hatással lenne az az, hogy fokozatosan csökkented a jelenlétedet az elméjében. Ez sajnos nem azonnali folyamat, nem lehet egyetlen rituáléval elérni, és folyamatosan, minden vele történő kontaktus alkalmával sikerrel kell járni, mert másként visszakerülhet a folyamat egy korábbi állapotba. Ez olyan, mint amikor valakinek az arcvonásai lassan kikopnak az emlékezetedből, csak ebben az esetben inkább a jelenléted fontossága, az érdeklődése kopik ki. Ez nem kezdő, és nem is egyszerű módszer, de tekintettel a helyzetedre valószínűleg érdemes próbálkozni vele.


Egyébként ez a személy van valamilyen pszichés betegséggel diagnosztizálva, vagy csak annyit lehet tudni, a viselkedéséből ítélve, hogy van vele baj, nem is kicsi?

2021. jan. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Jár a pszichiáterhez, de csak a hasmenéséről beszél neki. Sajnos nincs diagnosztizálva, mert rólam nem beszél az orvosnak, hogy miket táplál irányomban. Nem tár ki semmit magából a pszichiáter előtt. De azt tudom hogy nála nagyobb gondok vannak pszichésen mint nálam. Áldozatnak érzi magát. Hiszen meg sem nősült, mert nőgyűlölő is. Ezért félek tőle annyira, mert ő egy kivételes lelki beteg. Látom rajta, hogy vissza fogja magát, hogy ne üssön meg. Viszont képzeld, a férfiaktól már fél hogy megverik.

Ne haragudjatok hogy olyan sokat írtam róla. Nem is akartam részletezni, de jobb érzés hogy megoszthattam másokkal a terhemet. Köszönöm szépen a türelmeteket!

2021. jan. 1. 20:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!