Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ajánlanátok könyvet mágiáról?

Ajánlanátok könyvet mágiáról?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy amiket eddig olvastam az mind valamilyen ideológiára épül, vagy a történelmi oldaláról ír és kb ennyi, tehát nem tanulsz meg belőle varázsolni. Ezért olyan könyvet keresnék ami leírja a törvényszerűségeket, a különböző mágia típusokat, módszereket.

2021. ápr. 9. 16:04
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
Az a jó a mai társadalomba, hogyha eléd basznának egy működő ilyen könyvet félrebasznád hogy ki az a hülye aki elhiszi xd.
2021. ápr. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 Grimfox ***** válasza:
76%
Még mindig jobb, mint amikor elégettek volna a könyveddel együtt. Most legalább az emberek nem azért tudatlanok, mert nem hagyják őket tudni(jobbára), hanem mert ők maguk akarnak tudatlanok maradni.
2021. ápr. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
0%
12, A középkorban mindent tudtak, a felvilágosodás is csak egy hülyeség volt...
2021. ápr. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
43%
11, ha valaki varázsolna, akkor szerintem elhinnék az emberek. De józan paraszti ész azt diktálja, hogy az ember azt hisz el, amit lát. Nincs ezzel baj szerintem, és azzal sem ,ha valaki a tudományokban bízik és szkeptikusan áll a dolgokhoz.
2021. ápr. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
A jelen korba a legértelmesebb az ember és persze a nyugat a civilizált, milyen törés lenne sok embernek ha nem ezt hallaná.
2021. ápr. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
15, Miért, a nyugat nem civilizált?
2021. ápr. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
Kiragadtál egy részt és el akarod ferdíteni, nem írtam hogy nem az, bár relatív, de mindenki azt hisz amit akar, az ellentéte nem lesz jó válasz úgysem, egy oltásellenesnek rossz az oltás, Juli néni szerint meg aki nem regisztrált a miatt van a vírus.
2021. ápr. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
17, oké én úgy értettem abból, hogy "milyen törés lenne sok embernek, ha nem ezt hallaná", mintha úgy gondolnád, hogy a nyugat nem túlságosan civilizált, de azt hiszi, mert ezt hallja. Bocsánat, ha félreértettem :)
2021. ápr. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
18. Igen, itt a kérdés sokkal inkább az hogy mihez képest, valakinek az az akadály ha nincs internetkapcsolat, másnak pedig az a szabadság ha ül a tűz mellett egy már már törzsi közösségben. Mindnek megvan az előnye és hátránya is.
2021. ápr. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
Feltettem egy kérdést hogy tudna-e valaki könyvet ajánlani a témában és erre várom a választ. Nem azt vártam hogy én ezt mennyire nem érthetem meg, ezért, meg ezért. Azt meg végkép nem értem, hogy a nagy materialisták miért éreznek késztetést arra hogy kifigurázzanak.
2021. ápr. 9. 23:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!