Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Milyen boszorkany vagyok?

Milyen boszorkany vagyok?

Figyelt kérdés
A kerdes nem megfeleloen lett megfogalmazva de hozza latnek a reszletekhez . Egy eve foglalkoztat elejen csak manifesztaltam meditaltam mostmar rendesen foglalkozok vele. Megkerdeztem az ingamat milyen vagyok es azt mondta zold boszi de! En nem csak gyogynovenyekkel novenyekkel illoolajokkal foglalkozom hanem joslok kristalyokat is szeretem massal is dolgozom. Ezekrol le kell mondjak vagy lehetek mas boszi? Es van olyan boszi ami ezekkel mind foglalkozhat, en ugy halottam az eklektikus boszi az olyan?

2021. ápr. 15. 12:14
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
65%

Hú. Ne szaladjunk annyira.


A szándékaid mik a technikáiddal?

2021. ápr. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
56%
Nem vagy boszorkány.
2021. ápr. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
93%
Olyan.
2021. ápr. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 Grimfox ***** válasza:
88%
A boszorkányságban a valóságban nincs ilyen besorolás, mivel minden boszorkány eltérő módon él, és dolgozik. Ebben az értelemben minden egyes boszorkány egyénenként önálló kategória. Ha besorolod magad, lekorlátozod a lehetőségeidet. A boszorkányságban pont az az előnyös, hogy kevés a kötöttség, széles a paletta, amin dolgozhatsz, és nem vagy lehatárolva, hogy mivel foglalkozhatsz. Inkább azt kellene kiderítened, mihez van tehetséged, mi az, amihez nincs tehetséged, de tanulással ezt pótolhatod, és mi az, ami túl távoli, hogy megérje erőfeszítést tenni minimális eredményért. És persze hogy mindezek közül melyik terület érdekel, és melyik nem. Csak azért, mert van tehetséged egy területhez, nem kell vele foglalkoznod, és csak azért, mert nincs hozzá különösebb tehetséged, nem kell feladnod.
2021. ápr. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
75%
Ezt te döntöd el tudatosan, nem az inga. XD
2021. ápr. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
77%
Mezei
2021. ápr. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
92%
1xű
2021. ápr. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
46%
Középkorból jöttél, vagy mi? :DD
2021. ápr. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:

Emberek vagytok gondolkodhatnok hogy miert vagytok egy ilyen temaban a kerdeseknek ha tudjatok ertelmes valaszt nem fogtok tudni adni+ha ti nem hisztek benne akkor tartsatok meg magatokban, ezen kivul meg sok kristalyt szeretnek venni de ami jelenleg van:

-telepes ametiszt

-csiszolatlan ametiszt

-csiszolt aventurin

-csiszolatlan tigrisszem

-csiszolatlan rozsakvarc

-csucsos hegyikristaly

-csiszolatlan citrin

-csiszolt obszidian

-

Nyaklancom

Is van:

Fatima szeme

Obszidian

Ametiszt



Ezeken kivul fustolozni is szoktam es a hold joslatai cimu joskartyat hasznalom nem olyan reg ota meditalninis szoktam de nem harmadik szemre nem szeretnem hogy kinyiljon ezen kivul spelleket is csinalok nem tudom a pontos nevet magyarul es novenyeket is gondozok. Isteneket elhiszem hogy leteznek de nem magyon kovetek barmilyen istenseget. Azon kivul meg szeretnek joskartyat mas fajtat. Az ingam hegyikristaly egyebkent.

2021. ápr. 15. 13:34
 10/45 anonim ***** válasza:
52%

Szegény kérdező... ilyen baromságokkal húznak le csúcsos hegyikristály :DDD

Inkább vegyél seprűt. Ja és ha gondolod erre felé is elrepülhetsz, úgyis most akartam a boltba menni, elkél a segítség.

2021. ápr. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!