Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Milyen boszorkany vagyok?

Milyen boszorkany vagyok?

Figyelt kérdés
A kerdes nem megfeleloen lett megfogalmazva de hozza latnek a reszletekhez . Egy eve foglalkoztat elejen csak manifesztaltam meditaltam mostmar rendesen foglalkozok vele. Megkerdeztem az ingamat milyen vagyok es azt mondta zold boszi de! En nem csak gyogynovenyekkel novenyekkel illoolajokkal foglalkozom hanem joslok kristalyokat is szeretem massal is dolgozom. Ezekrol le kell mondjak vagy lehetek mas boszi? Es van olyan boszi ami ezekkel mind foglalkozhat, en ugy halottam az eklektikus boszi az olyan?

2021. ápr. 15. 12:14
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
64%
Milyen boszorkány vagy? Semmilyen!
2021. ápr. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
38%
Téged nagyon átvertek xD
2021. ápr. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
NEHÉZ :)
2021. ápr. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:

Szerintem egy igazi boszorkány nem használ varázsigét. A paganizmus varázsigéi és rituáléi szintén egy hitrendszer ami egy idő után függőséget és naívságot okoz a művelőjében.


Egy igazi boszorkánynak szerintem nincs szüksége varázsigékre, amúgy is bonyolult és időigényes, szerintem egy igazi boszorkány jóra használja azt amilye van és jóval egyszerűbben és észrevehetetlenül, maximum a bolygó gyógyítására, ha zöld boszi vagy vagy élőlények gyógyítására pl. És egy igazi boszorkányról az emberek soha nem is tudják hogy boszorkány, szerintem ez az igazi, és nem a rituálékkal tarkított bonyodalmas varázsigés cuccokkal élő pagan kultusz képviselői.


Amúgy amiket birtokolsz ásványköveket azok sem annyira különlegesek. Ezektől vannak különlegesebbek is, pláne geológiai értelemben.

2021. ápr. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
Amúgy kiegészíteném még amiket birtokolsz ásványköveket azok csak arról beszélnek, hogy lelkileg stresszesebb időszakot élsz, vannak lelki problémáid, lehet alvási problémáid is vannak, és önismerettel is vannak problémáid, és önelfogadással. Szóval ezek az ásványkövek amolyan általános ásványkövek, ezektől vannak különlegesebbek is, ahogy írtam pláne geológiailag, de téged ezek vonzottak nem véletlen, mivel már a kérdésedből is látszik, hogy bizonytalansággal küzdesz és önelfogadással, önértékelési problémával is.
2021. ápr. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
Remélem a pácienseket nem gyógyfűvel, kristállyal és varazslattal akarod meggyógyítani.
2021. ápr. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:
Nem meg nyugodhatsz nem azzal akrom oket. Remelem azert tudtal aludni. A masik valasztadonak aki normalisan valaszolt igen tudom hogy ennel vannak kulonlegesebbek csak egyenlore ezeket szerettem volna megvenni😌😊
2021. ápr. 16. 11:32
 38/45 anonim ***** válasza:

36-os nem írta, hogy ilyesmire használná a cuccait. Én inkább csak arra tippelek, hogy jósolgat kártyából, meg havonta egyszer elmotyog egy szerelmi kötést és bájitalokat készít az általa készített gyógynövényeiből ami közben rituálés varázsigéket motyog és stb. ha tényleg wicca, bocsánat javítom, mert az előző válaszomba paganizmust írtam, az nem ugyanaz. Gondolom ezeket csinálja, ha a wicca azon csoportjához tartozik akik jók, magyarán fehér boszi, és nem átkokat motyog. Gondolom a wicca rituálét is alkalmazza az égtáj köszöntést és stb. Nincs ezzel baj, ha neki ez tetszik,a baj akkor van, ha nem tiszteli a másik ember szabad akaratát, és akkor ha túlságosan belegabalyodik ebbe.


A gyógynövényeknek valóban van gyógyító hatása boszorkányoktól függetlenül és ezt a tudósok is használják és ismerik.


Szerintem az egész varázsigés cucc túlságosan bonyodalmas és ezek a rituálék is túlbonyolítottak és van aki kényszeresen függő lesz tőle egy idő után és szerintem bizonyos helyzetekben még ciki is ránézve pl. az utánzó varázslat vagy utánzó mágia, pláne idegesítő is, a szabad akarat teljes nem tisztelése, amúgy nem a fehér mágiához tartozik.


Gondolom babonás is. pl. fekete macskát lát, vagy szerencséje van és gyorsan lekopogja és stb.


Én amúgy nem vagyok wicca, sem vallásos, szimplán ateista vagyok, de olvastam róluk és szerintem necces és hülyeség bizonyos szertartás, mivel egy része a szabad akarat nem tiszteléséről szól.


De fentebb írtam, hogy szerintem az "igazi boszorkányoknak" nevezhetjük így is ezeket az embereket, nincs szükségük se varázsigére, se eszközökre, se varázspálcára és tisztelik a szabad akarat jogát, és senki nem tudja, hogy ők "boszorkányok", és ők maguk sem tartják boszorkánynak magukat, és csak jóra használják észrevétlenül amijük van.

2021. ápr. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
100%
Először inkább saját magadat kéne fejlesztened, elgondolkodni a pszichés állapotodon. Nem ártana egy kis önismeret sem. Gondolkozz el azon, hogy az életedben mi okoz frusztrációt.
2021. ápr. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ha elfogadsz egy jó tanácsot, akkor inkább ezekkel foglalkozó fórumokon kérdezd, wicca fórumokon inkább a szintén wicca embereket, mert itt a nagy többség nem fogja tudni megmondani milyen wicca vagy, mivel alig foglalkoznak ilyesmivel, aki ismeri is az is csak olvasott róluk, de az egyik válaszod alapján nem a fehér boszikhoz tartozol és ez bizony necc.


Gondolom Grimfox is így gondolja. Legalábbis intelligens válaszokat írt neked!


Bár még változtathatsz az életfilozófiádon, miszerint ne átkozz senkit még viccből se.


Amúgy random engem is átkoztak már el a jelenlétemben egyik alkalommal ismertem az illetőt, és más emberek önhibáján kívül újra alá kellett írnia egy jelenléti ívet, hogy pénzt kapjon minden ott lévő, és azért átkozott el, mert segítettem rajta is és a többieken. Újra nyomtattam a jelenlétit, ergo még nyomtatási díjat sem kértem senkitől, és mi volt a hála, hogy miközben aláírta a jelenlétijét elátkozott hangosan. :D


A másik egy tök ismeretlen random cigány asszony az utcán ahogy elmentem előtte pöfékelte taszítóan cigányul az átkozódást. Gondolom az volt, mert elég agresszívan lötyögött belőle a cigány nyelv szava.


Iszonyatosan lejáratja azt az embert aki ilyet csinál, és nagyon, de nagyon taszító.


Lesz@rtam mind a kettőt.


Iszonyatosan taszító viselkedés! Szóval te ha elfogadsz egy jó tanácsot ilyeneket ne csinálj, se vuduzást, se átkozódós szertartásokat,se szerelmi kötést, mert szerintem az illető EQ intelligenciáját minősíti a taszító viselkedésén kívül.


Írtam engem nem zavar ha wicca vagy, addig a pontig míg tiszteled a természetet, és az emberek, élőlények szabad akaratát és nem akarsz nekik ártani.

2021. ápr. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!