Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Milyen boszorkany vagyok?

Milyen boszorkany vagyok?

Figyelt kérdés
A kerdes nem megfeleloen lett megfogalmazva de hozza latnek a reszletekhez . Egy eve foglalkoztat elejen csak manifesztaltam meditaltam mostmar rendesen foglalkozok vele. Megkerdeztem az ingamat milyen vagyok es azt mondta zold boszi de! En nem csak gyogynovenyekkel novenyekkel illoolajokkal foglalkozom hanem joslok kristalyokat is szeretem massal is dolgozom. Ezekrol le kell mondjak vagy lehetek mas boszi? Es van olyan boszi ami ezekkel mind foglalkozhat, en ugy halottam az eklektikus boszi az olyan?

2021. ápr. 15. 12:14
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:
A valosag taja szamomra egy beprogramozott elet felkelek iskolaba megyek stb. En ebben hiszek de egyarrant ugyanugy elem az eletem jol tanulok egezsegugyben szeretnek dolgozni vannak celjaim. Azok az emberek akik belem kotnek azokon csak nevetek egy jot egyebkent nem nagyon erdekelnek csak mar gaz hogy az emberek ideaig fajultak😌
2021. ápr. 15. 14:03
 22/45 anonim ***** válasza:
58%
Okos boszorkány vagy.
2021. ápr. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
35%

"ha nem hisztek benne szarjatok le az ilyen kerdeseket es ne is pazaroljatok ram idot de azert megtisztelo volt. Egyebkent csak gratulalni tudok ehhez a magyar gondolkodashoz. "


Egyébként most őszintén, mit vártál? Az első, amikor egy normális embernek ilyenkor eszébe jut, hogy noha ez már a 21. század, van, aki még mindig hisz ilyenekben, és ugyanúgy van szavazati jogotok. Holott elvileg már a neten is hozzáférhető elég tudásmennyiség ahhoz, hogy tudd, "varázslás", "hókuszpókusz", "boszorkányság" legfeljebb a mesékben, ill. a középkori átlagember fejében létezett.

Vagy mondd meg akkor nekem, milyen KONKRÉT eredményt értél el valaha is a kristályaid simogatásával, az ingád lebegtetésével? KONKRÉTAN meg tudtad nézni a jövőt, hogy X hónap X napján X ember ezt és ezt fogja tenni? Volt ilyen? Na?

2021. ápr. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy virágokat gondozol, kristályaid és nyakláncaid vannak. Füstölő is használsz, meditálsz is...ezektől még nem leszel boszorkány. Az, hogy jóskártyád is van az majdnem minden 5 embernél megtalálható. Nekünk is van itthon, a szomszédunk aki is van és rengeteg embernek. Mi is szoktunk füstölőt használni, kristályaink is vannak stb. De még se vagyunk boszorkányok vagy egyéb hasonló lények. És én is szeretek meditálni, szoktam is. Ha tényleg ezt képzeled magadról, akkor ülj le vagy menj el sétálni 1 órára és gondold át az életed. Sok ilyen csaló van, akik ilyen emberektől húznak le pénzt mint amilyen te vagy. Az, hogy ilyen válaszokat kapsz az nem az emberek hibája, hanem az, hogy ezt komolyan is gondolod. Értékeld át az életed ez terén.
2021. ápr. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
100%

Ha így, egy anonim válaszoló embert el tudsz átkozni, akkor nagyon profi lehetsz!

Én inkább kamatoztatnám ezt a lehetőséget és mondjuk a Nemzeti Nyomozóirodához jelentkeznék bűnügyi nyomozónak.


Gondolj bele, a rendőrtiszteknek mennyi munkát megspórolhatnál a névtelen csalók és internetes bántalmazók felkutatásához!

Na, ugye jól hangzik?


Több médiumot a végrehajtásba!

2021. ápr. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
100%
sövényes
2021. ápr. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
100%
Emberi boszorkány vagy.
2021. ápr. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
52%

#24

Az interneten pont arról van anyag hogy ezek a dolgok léteznek csak kva sokat kell tanulni hozzá.

2021. ápr. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 A kérdező kommentje:
Es mivan ha en hiszek benne? Amelett van eletcelom egyetemre megyek egezsegugyben fogorvosnak tanulok es az h en ezt szeretem csinalni senkinek semminkoze hozza nem hozzatok szolt a kerdes es oszinten pont leszarom mit gondoltok rolam😌
2021. ápr. 15. 20:08
 30/45 anonim ***** válasza:

első vagyok


Nm válaszoltál a kérdésemre.

2021. ápr. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!