Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Milyen boszorkany vagyok?

Milyen boszorkany vagyok?

Figyelt kérdés
A kerdes nem megfeleloen lett megfogalmazva de hozza latnek a reszletekhez . Egy eve foglalkoztat elejen csak manifesztaltam meditaltam mostmar rendesen foglalkozok vele. Megkerdeztem az ingamat milyen vagyok es azt mondta zold boszi de! En nem csak gyogynovenyekkel novenyekkel illoolajokkal foglalkozom hanem joslok kristalyokat is szeretem massal is dolgozom. Ezekrol le kell mondjak vagy lehetek mas boszi? Es van olyan boszi ami ezekkel mind foglalkozhat, en ugy halottam az eklektikus boszi az olyan?

2021. ápr. 15. 12:14
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
80%

A kerdes nem megfeleloen lett megfogalmazva de hozza latnek a reszletekhez . Egy eve foglalkoztat elejen csak manifesztaltam meditaltam mostmar rendesen foglalkozok vele. Megkerdeztem az ingamat milyen vagyok es azt mondta zold boszi de! En nem csak gyogynovenyekkel novenyekkel illoolajokkal foglalkozom hanem joslok kristalyokat is szeretem massal is dolgozom. Ezekrol le kell mondjak vagy lehetek mas boszi? Es van olyan boszi ami ezekkel mind foglalkozhat, en ugy halottam az eklektikus boszi az olyan?



akkore manifesztáltám amikor KIVERTED A 26DE4

2021. ápr. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim válasza:
Szia csak meg szeretnélek kérni hogy KUSSOLJ!!!!!!!!
2021. ápr. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
minek a to ha nincsen kacsa
2021. ápr. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:

**16/43 A kérdező kommentje:

Nem meg olyan idos nem vagyok h a kozepkorbol jojjek es emberek ha nem hisztek benne szarjatok le az ilyen kerdeseket es ne is pazaroljatok ram idot de azert megtisztelo volt. Egyebkent csak gratulalni tudok ehhez a magyar gondolkodashoz. A masik h nem tudok irni? Nem veszitek eszre h en kerdeztem es mar az emberek nem birnak magukkal ezert a kerdesemre sem valaszt kapok hanem beszolasokat, azert meg nem ekezetekkel irok h gyorsan irtam mert a lenyeget akartam leirni nem azt jelenti nem tudok irni vagy hulye vagyok hozza mert vannak celjaim amig te a barmosagaiddal farasztod a tobbi embert mert nincs eletet🤡



Akkort mitöl FÉLSZ ?

2021. ápr. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim válasza:
A bosziknak nincs külön fajtája, mert mindegyik más. Például szerintem a jóslás baromság, én a gyógy- és a mérgező- növényekkel foglalkozom.
2021. máj. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!